PDA

View Full Version : Имам нужда...



Kapu4ino
12-09-2007, 13:29
Имам нужда от някой да обичам.
Имам нужда от човек, на който да излея душата, сърцето мъката си. Не гадже... имам нужда от приятел, който да мога спокойно да прегърна, да поплача на рамото му, да усетя, че и той ме обича, но без гадните мисли за нещо повече... защото приятелството дава всичко... мразя физическия контакт... интимният такъв... просто искам човек, който да обича душата ми ... и аз да обичам неговата, без другото. То проваля всичко.
Имам нужда от пълноценен живот.
Имам нужда от нечия оценка.
Искам да говоря, да споделям, да съм значима.
Имам нужда от начин да изразя себе си.
Има нуждаот някой да ме разбере.
Имам нужда от любов.
Имам нужда от разнообразие.
Имам нужда от... спокойствие и свобода...
Мечтая и я чакам... Мечтая... и Я чакам...
Имам нужда от истински живот .
Имам нужда от причина ...
Да те оставя в миналото.
Една любов... една прекалено сляпа любов...
Имам нужда да излекувам душата и сърцето си.
Имам нужда от нормален живот... с малко спокойствие :(
If only my love could dbe with you...
Имам нужда от човек, на който да го кажа.
Но имам нужда и от свобода.
Какво да правя...
Да открия себе си. А къде ? Къде ?
Как да се осводобя от теб, но да не бъда сама
Как? Как...
Искам това чувство да си отиде
If only this pain, this pain died too...
Обичам... образ... образ, който не познавам... а така искам той да ме прегърне...
Мразя всичко и те обичам. Не , не е така...
Няма кой да обичам ... Трябва ми човека, който ме разбира .
Защо се крие така упорито от мен... имам толкова възможности, с в същност няма нито една...
Dear angel...
Обичам мечтата си и я мразя, защото е недостижима. По дяволите. Както и да е .
Объркана съм , а няма кой да ми помогне да реша.
Оставям те...
или не мога...


т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

hOuseE_lOver
12-09-2007, 14:21
Хвани си гадже и си готов/а ;-) :wink: =; :P :-({|= :-({|=

dshiznit
12-09-2007, 14:26
Абе и на психятър да иде нема да е лошо.

kael
12-09-2007, 15:47
има си темичка за подобни поетически изблици ;)

crazy_style
12-09-2007, 16:36
:smt038 :smt038 :smt038 syper e .. imam 4uvstvoto 4e e pisano za men :shock: samo det ne e.. za sebe si go e pisala :) mn e dobro i te razbiram ... samo det nz de 6te nameri6 takuv 4ovek ... ot moq opit znam 4e sa golqma rqdkost ... trudno 6te si dopadne6 s nqkoi i 6te se 4uvstva6 taka ... abe nqa zna4enie ... tva e dobro ako si go pusnala za da 4ue6 tva de..

kifla
12-09-2007, 18:19
И аз имам нужда от едно сладурче ама няма... кво да се прави ... ](*,)

BWald0rf
12-09-2007, 18:27
Многооо ми хареса ;) ...
Амии .. всъщност и аз се чувствам горе-долу по същия начин .. И честно казано освенн да бъдеш силна и да имаш вяра незнам какъв др въвет да ти дам ..

Kapu4ino
12-09-2007, 19:20
И аз имам нужда от едно сладурче ама няма... кво да се прави ... ](*,)



Хвани си гадже и си готов/а ;-) :wink: =; :P :-({|= :-({|=

Имам си гадже... и проблема е в него... не ми трябва просто сладурче...
И това не съм го писала, за да искам "одобрение" за хубавото ми писане. Това , че е различно от общата ревлива помия прави ли ми поста просто "хипотетична ситуация в нечие затъпяващо съзнание"?

Vampirella
12-09-2007, 19:59
Готино е! Ама защо смяташ, че гаджето не може да ти бъде и приятел? :neutral:

Nu[m]b
12-10-2007, 09:35
Обичам мечтата си и я мразя, защото е недостижима.

Няма невъзможни неща.Човек сам се ограничава.

12-15-2007, 12:19
ох като всички започнат да филосфстват .. 'иди на психиатър' :x да не ви се случва да имате нужда да излеете цяло едно такова море от чувства ...


всички имаме нужда .... /е, някои имат нужда да следват нечий пример, да си сложат едни големи цайси и да чакат някой да им го навре отзад ... / :smt018

'откриването на себе си' ... оо .. става трудно ... и даа .. боли! винаги боли!
всеки има нужда от някой, който да го разбира без думи ... понякога да не казва нищо .. а просто да му се усмихне ... просто да го обича ...
всеки иска да бъде оценен ...
всеки иска да бъде значим ...
всеки иска да .... да се чувства свободен ...
всеки иска да бъде обичан!!!!

"Обичам... образ... образ, който не познавам... а така искам той да ме прегърне... "
"Обичам мечтата си и я мразя, защото е недостижима. По дяволите. Както и да е . "
Мечтая .. мечтая .. мечтая .. мечтая ... !!

и аз мечтая .. мечтая за много неща .. такива, които нямат общо с 'идеалите' в днешно време .. о да ,днес стремежа на едно момиче е ... да отиде на фризьор ,да си направи 'най-яката fashion-прическа' (каквато имат всички 8-) .. ,да си купи някоя дрешка ,на която да извади етикета отвън /всички трябва да го видят!!!! ако може даже би оставила цената на видно място ... да не забравя обуффчиците .. мм .. токче по-тънко от цигара .. или от онея дебелитее :D :D последния писък на модата 'точно както ги носят по "Планета"' да си 'земе малка чантичка 'АДИБАСС' хаха и да стане част от масата ... онея тълпи дето се движат по улиците ... дето така хубаво са изебали цяла софия, че може и по пътя да са минали някой далечен роднина ....

кифлиииииииии.....

и забравих ... гаджетата:със скъпи автомобили ... и да са по-загорели .. на годинките на тати 8-)

гади ми се!

"Няма кой да обичам ... Трябва ми човека, който ме разбира . "
да чакаш, да чакаш, да чакаш, да чакаш .........!
покажи на 'сички тея един голям ** ... помисли какво интересува теб! имаш интереси, има неща, които обичаш ... това е начин да откриеш себе си! когато покажеш на света каква си ТИ, тогава той би могъл да ти поднесе това, което заслужаваш.

объркана ще бъдеш независимо от това кой философства отстрани .. независимо от това кой какво ти говори ... най-трудното е човек самичък да се реши да опита да се справи с проблемите си ... но това е единственият начин ... малка крачка ... мъничка ... но все пак крачка ...

"Объркана съм , а няма кой да ми помогне да реша. "
помисли .. много хора могат да дават съвети, но малко разбират истинския смисъл ... може би само ти разбираш как се чувстваш ... най-добре ....

не знам дали трябваше да пиша всичко това ... може би не съм никоя, че да говоря така ... не казвам и че съм разбрала точно какво си искала да кажеш ... но това роди главата ми ,когато прочетох поста ...
просто се замислих ... на глас ....

EniTyYy
12-15-2007, 15:19
:shock: