PDA

View Full Version : Шампоани



Tazuma_girl
12-09-2007, 16:47
Искам да ви попитам какво мислите за шампоаните на Нивея?
До сега не съм си вземала,но една приятелка ми каза,че били хубави,но да чуя и други мнения.

И този шампоан на Дав дето 95% намелявал косопада някой ползвал ли го е да изкаже мнение?Намалява ли го найстина?

Въобще предложете ми някакъв шампоан,но да е по-обикновен като Avon,Nivea,Dove тез-онез,а не на Шаума и др. дето за нищо не стават. :)

sladko_dete
12-10-2007, 10:52
Аз ползвам на Avon шампоан и балсам "Advance Techniques" за права коса и съм мн доволна

rauchen
12-10-2007, 11:36
Препоръчвам ти бебешки шампоан Джонсънс с пшненица.От него косата ми става мека лесна за разресване и с обем с него може да се къпеш дори всеки ден,защото е бебешки и не изсушава косата :) мисля,че струваше около пет лева

ra4ence
12-10-2007, 12:46
Препоръчвам ти бебешки шампоан Джонсънс с пшненица.От него косата ми става мека лесна за разресване и с обем с него може да се къпеш дори всеки ден,защото е бебешки и не изсушава косата :) мисля,че струваше около пет лева

Присъединявам се

cherinka
12-10-2007, 13:24
Препоръчвам ти бебешки шампоан Джонсънс с пшненица.От него косата ми става мека лесна за разресване и с обем с него може да се къпеш дори всеки ден,защото е бебешки и не изсушава косата :) мисля,че струваше около пет лева

Присъединявам се
И аааааааааааз :grin:

LuCiFersAngeL
12-10-2007, 14:52
Офф ами не знам. Аз на шампоан не разчитам да ми оправи косата. Без балсам и маска всички шампоани за мен са еднакви ( всички, които съм пробвала де). То не бе Phyto, то не бе Keranove! Омръзна ми да си давам парите за шампоани, защото на мен никаква работа не ми вършат освен да ми почистят косата. Но всичко това си е строго индивидуално. А иначе за Нивеята навремето беше много хубава, но отдавна не съм си вземала.

malka_blizalka
12-10-2007, 16:00
Ами аз ползвам на Нивея от много отдавна и съм много доволна.
По едно време имах пърхот(от Garnier Fructis)и ми мина от Нивеята.
Сега съм с този за изправяне на косата и съм много доволна - наистина изправя. =D>

Amy lifestyle =]
12-11-2007, 12:25
Nivea не са лоши, ама.. ако искаш нещо на тази цена се орентирай към L'oreal =; На Dove е хубава тъмносинята серия, а за тази, за която питаш, ми не, не намалява косопада, но пък прави косата мекичка и с блясък :twisted: А ако не ти харесва Шаумата на Schwarzkopf (и аз не я харесвам), то съвсем спокойно можеш да пробваш нещо от продуктите им Gliss Кюр (предполагам се досещате защо написах Кюр-а с на кирилица... дълго време се чудих какъв е тоя "мъжки полов орган" в поста ми :-D ), като на мен много ми харесват "Цялостно възстановяване 19" и серията с маслата :smt003 И все пак навии се примерно след като си вземеш някой масов шампоан сега, другия път да пробваш примерно продуктите на Phyto. Няма да съжаляваш ;-)