PDA

View Full Version : Въпросче към мъжете.....относно оргазма:)



Alexina
12-09-2007, 16:54
Как познавате дали една жена е изпитала наистина оргазъм с вас и не ви лъже ?

tesco
12-09-2007, 17:07
по сокчето,по пъшкането,по личицето.абе разбира се по някакъв начин.Иначе евалата,повечето сте адски симулаторки,чак сами си вярвате :-D

bulgarche
12-09-2007, 18:20
Усеща се просто. Няколко пъти съм питал дали е получила оргазъм, ако не е била достатъчно ясна :neutral:

lekuvam_samo_neq
12-10-2007, 00:27
една такава лъжа може да се отрази на жената с мн лоши последствия ... :x Разговаряйте с приятелката си ... накарайте да си признае дори и да не е свършила. :o Важно е доверието , а ако ви каже че не е веднага се залавяйте за работа :twisted:

tesco
12-10-2007, 02:02
една такава лъжа може да се отрази на жената с мн лоши последствия ... :x Разговаряйте с приятелката си ... накарайте да си признае дори и да не е свършила. :o Важно е доверието , а ако ви каже че не е веднага се залавяйте за работа :twisted:

Те го правят за нас бе,да не ни нараняват мъжкото достойнство.

lekuvam_samo_neq
12-10-2007, 08:29
По-добре да ми го кажат в очите , така поне ще се опитам да се поправя ... а ме излъже никога няма да си изпита оргазма така! Мъжкото достойнство е да приемеш фактите каквито са. ;-) Ако си мъж ще се поправиш ако не ще си търсиш друга ! :roll:

DisconnecT
12-10-2007, 08:35
По-добре да ми го кажат в очите , така поне ще се опитам да се поправя ... а ме излъже никога няма да си изпита оргазма така! Мъжкото достойнство е да приемеш фактите каквито са. ;-) Ако си мъж ще се поправиш ако не ще си търсиш друга ! :roll: :grin:
Отличен отговор ! :D

Bousz
12-10-2007, 08:50
Truden vapros ... ami moje da se razbere orgazma e muskulni kontrakcii
taka 4e ako naistina edna jena svar6va po tova se razbira tq izpada leko v edno extazno sastoqnie 8-) :wink:

krem4et0
12-10-2007, 11:34
една такава лъжа може да се отрази на жената с мн лоши последствия ... :x Разговаряйте с приятелката си ... накарайте да си признае дори и да не е свършила. :o Важно е доверието , а ако ви каже че не е веднага се залавяйте за работа :twisted:
Абе не е точно така. 1 път бях много възбудена, но просто не можах да изпитам оргазъм. На въпроса му- свърши ли(влагалището ми почти никога не пулсира при оргазъм), казах не. Такава физиономия ми хвърли..............