PDA

View Full Version : Разнообразието в секса



hiro
12-09-2007, 17:24
Тази тема ми хрумна след един доста задълбочен коментар по този въпрос. И по-специално защо някои хора казват, че секса им е скучен? Какво разбирате под разнообразие в секса - смяна на партньора, нови пози, места и т.н?
Как разнообразявате секса във вашия живот?

ReFlEcTiOn
12-09-2007, 17:42
не бих казала разнообразие=нов партьор :|
а по точно нови пози нови места....в кола,в баня, на мивка ....на стол,под....и т.н...пък може и на публично място...не че съм пробвала...но...ми звучи забавно и... :oops: може би на пейка в парк...или... :grin: нз вече... :oops:

lyloster
12-09-2007, 17:57
аве всичко е важно, нови пози, нови места... защото в крайна сметка еднаквото бързо писва х)
а и нов човек, нова емоция х)

DevilWish
12-09-2007, 18:05
Ами аз мисля нови пози ,места и най-вече например включване на завързване в акта и тн . . . такива неща.
Със сигурност не говорим задължително за смяна на партньора ,защото можеш всеки ден да си като хамелеон и с един партньор ;-)

marilyn
12-09-2007, 18:06
озна4ава нови места, нови пози, нови на4ини..........а и нови партньори.
а мн се дразня на някои моми4ета(и жени най-ве4е) които ей така и не дават секс на гаджетата си един вид за да ги наказват когато са им са се ядосали или прост ей така

bulgarche
12-09-2007, 18:15
Естествено че разнообразието не е в новите партньори. Може да се пробват нови места, пози, както и еротични играчки. Ако обичаш човека до себе си не мисля че секса може да бъде скучен, пък и все пак това не е най-важното в една връзка.

`Death`Whore``
12-09-2007, 20:15
Скучен секс няма. Сексът е приятен, безразличен и неприятен. Ако наистина мислиш, че ти е скучен, си или безчувствен, или имаш нужда от смяна на партньора.

Най-важното в секса според мен е да се отпуснеш и да не мислиш неща от рода на: "Мама какво ли ще каже за това", "Това е неприлично" и т.н. - трябва да си непукист. Щом ти доставя удоволствие, не би трябвало да те интересува другото.

SeVy_SeXa
12-09-2007, 20:21
abe hubavo e kogato si s edin chovek mn vreme da ne pravite sex na obichainoto mesto (leglo) da ima raznoobrazie i trypka nai veche :)

lyloster
12-09-2007, 20:22
Скучен секс няма. Сексът е приятен, безразличен и неприятен. Ако наистина мислиш, че ти е скучен, си или безчувствен, или имаш нужда от смяна на партньора.

Най-важното в секса според мен е да се отпуснеш и да не мислиш неща от рода на: "Мама какво ли ще каже за това", "Това е неприлично" и т.н. - трябва да си непукист. Щом ти доставя удоволствие, не би трябвало да те интересува другото.


=D>

lekuvam_samo_neq
12-10-2007, 00:07
Определено не трябва да оставяш да се опре до изневяра ... зимай камшика и си давай дупето :-) използвай фантазията си и не му мисли :)

bebe_zaiche
12-10-2007, 18:33
Всеки път навлизаме по-дълбоко из дебрите на БДСМ, няма начин да ми е скучно! Последният път например ми завърза очите с бинт и изолирбанд, завърза ми ръцете на бокс-тай зад гърба (нещо такова - http://img.kink.com/imagedb/4855/i/h/200/8.jpg ), сложи ми гаг и започна да се гаври с мен, а после ме "изнасили". Беше страхотно :)

Rysa_Kykla
12-10-2007, 18:45
Тази тема ми хрумна след един доста задълбочен коментар по този въпрос. И по-специално защо някои хора казват, че секса им е скучен? Какво разбирате под разнообразие в секса - смяна на партньора, нови пози, места и т.н?
Как разнообразявате секса във вашия живот?

за да не омразва сексът трява по 4есто да се сменят местата и позите спорет мен с моя партниор сме от толкожа жреме заедно и не сме си омразнали но просто секи пат е разли4ен..и секи пат има трапка..според мен е важна трапката... :)

vaniLL
12-10-2007, 19:42
ami i az "skuchen sex" :? ne znam
s moq partnior sme zaedno rqdko , taka che ne mi e skuchno i se naslajdavam na vsqka sekunda s nego , ne samo v sexa , a navsqkyde , zatova ne sym mn kompetentna :P :smt008

SeVy_SeXa
12-10-2007, 20:52
sex i zadovolqvane :)

DarkAngelOfHope
12-11-2007, 05:48
ми ... ние с моята приятелка имаме сексуална връзка повече от 2 години и определено не ми е скучен секса (вярвам и че на нея не й е). Сега тя учи в друг град и се виждаме по рядко, но преди няколко месеца когато не беше заминала правехме секс почти всеки ден и все още има какво ново да опитаме. Просто има ли малко фантазия и разкрепостеност, да не се притесеняваш да предложиш нещо ново, винаги има какво ново да се опита и след като се опита ако се хареса и от двамата да се практикува често за да се освои добре :)

rumka88
12-11-2007, 06:37
Естествено че разнообразието не е в новите партньори. Може да се пробват нови места, пози, както и еротични играчки. Ако обичаш човека до себе си не мисля че секса може да бъде скучен, пък и все пак това не е най-важното в една връзка.




напъъъллнооо съгласнааа!!!! ;-)

SeVy_SeXa
12-11-2007, 19:26
mn byrzo se syglasqvash :P

My_Dear
12-11-2007, 20:21
Разнообразие в секса не е толкова трудно да се постигне. Освен това, че може да се смени мястото, може да се добавят различни "екстри" - течен шоколад, сметана, ягодки, ала-бала :P Секс играчките се ясни. Едно по-предизвикателно бельо върши чудесна работа. Освен това сексът може да бъде нежен и романтичен, също така по-груб и животински. Хората и стриптийз са измислили. Става интересно, когато единия завърже другия или пък когато се опитате да изпробвате някоя нова и изчанчена поза.
С две думи (или малко повече), сексът може всеки път да е различен.

`Death`Whore``
12-12-2007, 05:21
Аз съм намислила да опитам с бира - да я разливаме по себе си и да я лижем. Какви ти ягоди и сметани 8-) Това го казвам напълно сериозно!

hahavteen
12-12-2007, 12:22
Аз съм намислила да опитам с бира - да я разливаме по себе си и да я лижем. Какви ти ягоди и сметани 8-) Това го казвам напълно сериозно!

Probvala sum i e gotino :D 8-)

SeVy_SeXa
12-12-2007, 13:19
`Death`Whore`` написа:
Аз съм намислила да опитам с бира - да я разливаме по себе си и да я лижем. Какви ти ягоди и сметани Това го казвам напълно сериозно!



az sm probvala sys vodka i sok neveroqtno e :}

`Death`Whore``
12-13-2007, 09:10
И с ромче може...ама мъжо не се навива...

SeVy_SeXa
12-13-2007, 14:21
mm neznam shto....ama ako probva sys sigurnost sh ti haresa :)

CragHack
12-13-2007, 14:40
И с ромче може...ама мъжо не се навива...

Еми мноу ясно. И аз не бих се навил. Ромчето си е ромче - малък или голем, все си е Сиганин.