PDA

View Full Version : Госпожата ни мрази,споделете и вие....



selenia
12-09-2007, 19:07
imam si edna gadna u4itelka!mrazi ni celia klas i dori dai kaje6 vsi4ko tia pak ti pi6e 5 !naro4ila ni za nai lo6ia klas i tolkova!razkajete za svoite daskali s lo6i strani :-x ,za da se uspokoia malko i da vidia 4e ima i takiva kato men s lo6 kusmet da popadnat na takuv daskal.


Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

jim_beam
12-09-2007, 19:33
amii nie imame edna smotana daskalka po himiq... i v posledniq 4as polq edno ot mom4etata ni s kafe i toi se oplaka na psiholojkata i tq otnese slu4aq do direktora i ni iznese lekciq 4e nikoi nqma pravo da se otnasq taka s nas i ako ima nqkvi takiva slu4ai da i signalizirame i taka.. ina4e nqkoi daskal kato ne ni haresva i po4vame da mrankame na klasnata i vednaj daje smeniha g-jata po angliiski i taka :)

lekuvam_samo_neq
12-09-2007, 23:14
да им дигнем заплатите да забравят за проблемите си ! :evil: хахах такива учители най-малко заслужават подобно нещо :evil: единственото което можете да направите е подписка с/у нея... вярвам ако сички класове се подпишат :x ще се произнесете вместо директора ... ;-) а ако имате подкрепата на родители нямате стигане :smt003 ! Ний преди година изгонихме една така =D> :-P

twix_91
12-10-2007, 18:39
Spoko i nie imame daskal deto e mnogo gaden i ni predava po fizika. Napravo ni skapva ot zada4i i kontrolni i pak mi6to ne razbirame. :( Celiq kals e sas 2 i 3, dage 4 sa rqdkost. Posly6aj saveta na lekuvam_samo_neq DEJSTVA :evil:

I love Naley
12-13-2007, 06:36
Ооооо повярвай ми ашта даскалка е нищо сръвнение с нашта по География тази женица ни трови живота вече 2 година.Нека започнем от подхода и на преподаване първо предава по 3 урока на веднъж а план имаме само на единя и то само точките и очаква да научим три урока за една вечер понеже сме 2 смяна.После изкарва 3 човека пред дъската и ги унижава по най-гаден начин.Започва да задава въпроси и ако не и се отговоря променя темата адски унизително е да говори за проблемите в семейството ти пред цял клас .И когато свърши ти пише не една а две двойки.Има си свой любимци таканарецените богаташчета който за нея са вечни прави и всичко най-най.Когато я поздравим някъде навън ни подминава като пътни знаци.И въобще незнам защо плете интриги че сме лош клас след като сме сред най-примерните и силни по успех класове.Съжалявам ама и като пусна контролни размества всички без нейните любимци и ако са преписали нищо не казва.Освен това се държи ужасно към нас момичетата разправя че не трябва да ходим с къси поли с блузи с деколтета с блузи с къс ръкав .Да разбирасе училещето не е дискотека но аз лично невиждам лошо в една блуза с къс ръкав и една пола до коляното.Обаче вече въобще не я слушам ходя си както искам независимо дали имам час при нея или не.