PDA

View Full Version : Една безкрайно дълга и объркана история



st1ka
12-09-2007, 19:08
..

kael
12-09-2007, 19:17
горката :/ ами човека е гадняр ко друго да кажа ... подло имръсно е това което е направил :/ просто не мисли за това "time heals every wound"

marry
12-09-2007, 19:24
За жалост повечето (да не кажа всички) момчета в днешно време са такаива... Ами какво да ти кажа мила, подиграл се е с теб, но света не свършва с него. Просто гледай напред!

kael
12-09-2007, 19:31
За жалост повечето (да не кажа всички) момчета в днешно време са такаива... Ами какво да ти кажа мила, подиграл се е с теб, но света не свършва с него. Просто гледай напред!
това беше грубо :/

marry
12-09-2007, 19:38
Кое беше грубо?

Th3MaN
12-09-2007, 19:40
изобщо не е така че всички момчета са така. А иначе освен да го преживееш нямаш друга възможност. Било е много гадно съм сигурен но такъв е живота има и гадни хора и трябва да свикнеш с това. СПОКОЙНО ЩЕ ТИ МИНЕ

kael
12-09-2007, 19:42
За жалост повечето (да не кажа всички) момчета в днешно време са такаива... !
не си права

marry
12-09-2007, 19:49
За жалост повечето (да не кажа всички) момчета в днешно време са такаива... !
не си права
Аааааа имаш предвид, че си един от тези, които не са такива... Извинявам се тогава! Просто не съм попадала на други освен такива. Пак се извинявам ако съм засегнала някой (с мойта голяма уста...) :wink:

kael
12-09-2007, 19:56
нямам нищо такова в предвид, такова определение не мога да си дам сам трябва да дойде от някой друг за да има стойност

Dobrodu6niq
12-09-2007, 20:15
Еми според мен много гадно е постъпил,тъй като ти си била искренна.Ще те посъветвам да продалжиш напред,знам че сега ти е трудно,но трябва да го преодолееш.И горе главата,ще мине време и ти ще срещнеш подходящия.

slynce_f
12-09-2007, 20:53
ami 6e ti kaja 4e vsi4ko se lekuva sled vreme vsi4ko si ostava v minaloto i nqma da go pomni6 ... sigorno 6e si kaje6 lesno e da go kaje6...i az 6e ti kaja da naistina e lesno da ti go kaja no e trudno da prodalji6 na pred vse edno ni6o ne se e slu4ilo no ne moje taka ..trqbva da go preudolee6 ..za6oto ina4e vsi4ko 6ee edna rolq ...a ne mojem da igraem ve4no..prosto priemi ne6ata taka nie tyk mojm da ti dadem mnoo saveti sigorno no ti samo znae6 kak da ... premine6 tova ..i dori da si misi6 4e ne e taka vsy6nost..pravi tova koeto 4uvstva6 ...

mickelangelo
12-10-2007, 08:24
щут-а и следващия ... :)

може да ти звучи малко грубо н0 си е точно така .. просто прочети фразата в подписа ми ... и се огледай сигурен съм че ще си намериш някои друг ...

ra4ence
12-10-2007, 08:40
И аз не искам да те разтройвам,но се подготви за много такива моменти .. просто няма как да ги избегнеш. Взимай си поука и занапред- умната :) Не е първия /предполагам/.. но със сигурност не е последния,по който хлътваш много.
:---)

kifla
12-10-2007, 09:33
Забрави го този мухал...ще си правел майтам с момиче,което има някакви чувства кум него!ТОя е за гилотинатаааааа :evil: :evil: :evil: :evil: Много ме дразнят такива като тоя...,а ти мацка какво още ти пука за тоя за***к??!?!??!?Я се осъзнаи и да не ти пука вече за него!НЯма смъсъл разбери.Нищо недей да правиш остави го!Така няма д аму направиш кефа да гледа как се измъчваш! :-x :x :o

gorska
12-10-2007, 09:44
Знаеш ли какво си мисля... Мисля, че може и само да си внушаваш, че след като съдбата все ви среща, то сте един за друг... Дааа, не е задължително да се влюбвате. Помисли си върху това.
А иначе както казаха другите, времето лекува всичко. Ще го забравиш. Продължавай си живота с гордо вдигната напред глава.
Знам, че е лесно ние тук да ти го кажем(или по-точно напишем), но на теб няма да ти е леко! Все пак в живота се случват такива неща и трябва да се научим как да ги превъзмогваме!

MiMcHeToOo
12-10-2007, 10:52
Ах.. вбесявам се на такива... !!! :@ :evil: