PDA

View Full Version : 2ра дупка на ухото



ne6toto
12-09-2007, 19:14
искам да си направя втора дупка на ухото тая седмица след даскало,ще боли ли? с какво да си я направя,с пистолет или абокат??

krisi_bep
12-09-2007, 19:28
Ти-сама ? по добре на козметик , колкото и да е просто да се дупчиш сам не е много безопасно. едва ли ще боли , ако е на мекото на ухото , на хрущяла вече може да има някаква по лека болка , но не голяма ;)

ne6toto
12-09-2007, 19:35
няма аз да си я направя,вие луди ли сте :D :D :D то аз съм си виновна че не доуточних :D ше ида или на козметик или в някво студио,къде в пловдив мога да отида на хубаво място,за пробиване :-o

Kaos_Urbano
12-09-2007, 19:37
Ми с абокат аз казах вече..и си пречистваи ухото със реванол вечер!

gree_girl
12-09-2007, 19:47
С пистолет не боли много, но раздвижвай обецата сутрин и вечер като я движиш напред назад-по този начин ще заздравее по-барзо. Също така не си мокри главата, или ухото където е обецата, поне седмица. Не дръж и нмого на студено главата.

Jamalska
12-09-2007, 22:16
В никакъв случай пистолет!И не,не боли.

N0_feAR
12-10-2007, 06:38
не боли ;)
препоръчително е с абокат, така ще е по-сигурно и никакво сребро на прясна дупка

Myxaxaxa
12-10-2007, 07:04
............

Ice_Queen_
12-10-2007, 07:53
тука ме вкарахте в някакви филми тотално..
N0_feAR
МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 10:38 am Заглавие:
не боли Wink
препоръчително е с абокат, така ще е по-сигурно и никакво сребро на прясна дупка
1вите ми дупки бяха със сребро и проблеми НИКАКВИ!

gree_girl написа:
Също така не си мокри главата, или ухото където е обецата, поне седмица. Не дръж и нмого на студено главата.
лудддддддддддда ли си ?да не си мокри главата седмица..тт.Глупости - още същата вечер си намокрих ухото и нямах проблеми..
Jamalska
МнениеПуснато на: Пон Дек 10, 2007 2:16 am Заглавие:
В никакъв случай пистолет!И не,не боли
що не с пистолет?

казали са ви някакви глупости и айдеее...
и на мен оня глупак ми каза - не ги върти ,месец и половина ги носи..ама ест че не го послушах.стига сте се шашкали де

TekkTribe
12-10-2007, 08:43
Зависи къде ще ти е дупката... Ако е на мекото може и с пистолет. Не боли въобще. На хрущяла ако е - най-добре с абокат. Пак не е болка за умиране. ;) Гледай 1вия ден да не я мокриш и наистина най-добре не слагай сребро на прясна дупка, щото може да получиш няква алергична реакция... Поне така съм чела. :)

DisciplineAndOrder
12-10-2007, 09:26
Мии мен на хрущяла с пистолет ме дупчиха...Болеше :-D .Но се изтрайва,не е страшно...
Обиците,разбира се,поне един месец трябва да са медицински.После к'вито искаш слагай.
Ухото си го мокри,аз моето го мокрих,нищо лошо не се получи... :neutral:

Jamalska
12-10-2007, 14:10
Oх трябва ли пак да се обеснява сложната философия?!

lina1707
12-10-2007, 17:02
Аз си пробих носа в един салон (сори ама не му запомних името) на Пещерско на аптеката на ъгъла точно до нея има една вратичка и там е . А по-надолу към Царевец има фризиорски салон БЕНИ и там пробиват.. М/у другото днес като отидох на даскало една приятелка си беше продупчила сама ухото и каза, че не боляло ама не ти го препоръчвам.

N0_feAR
12-10-2007, 18:57
това с мокренето за първи път го чувам... и искаш да кежш кат си пробие ухото да стои една седмица без да се къпе ли....да бе да....глупости
Ice_Queen_ среброто не се прпоръчва за прясна дупка, защото се окислява, това че ти не си имала проблеми не значи че другите също няма да имат. За това най-добре мед.стомана или титан. Относно пистолета....и моите дупки на мекото са правени с пистолет, не е кой знае ква философия, но е много по-добре с абокат, не ми се обяснява защо....има gooogle там си търсете обяснение.

rakiQ
12-11-2007, 07:28
не боли хич
отивай в някой фризьорски салон при козметичката и давай да те застрелят с пистолето 8-)

Amy lifestyle =]
12-11-2007, 11:57
1. Препоръчително е да не е с пистолет.
2. Ако ше се пробиваш никви козметички/докоЛки и т.н., само в студио!

Pliushi
12-14-2007, 08:14
Ne boli tolkova vypreki che az beh golqma panika tolkova me beshe strah che mi padna kryvnoto ... ne se pritesnqvai v nachaloto moje leko da ti shtipe no ne e bolka za umirane ... tova za srebroto ne e vqrno nosi si go no izchakai pone 2-3 sedmici s medicinskite obichki ... do kolkoto znam .. ako imash neshto problemi sled vreme si sloji medicinskite pak ili do kolkoto sym chuvala slagai si zlato pomagalo na uhoto da zarastne po byrzo ... USPEH :-)

KpucuTo0o92
12-14-2007, 13:43
ami az imam na ednoto uho 2,a na drugoto 3 dupki :D brat mi mi gi probi vka6ti napravo s medicinska obica i ne me bole6e izob6to taka 4e ako e s pistolet ili abokat pak nqma da te boli

lyloster
12-15-2007, 13:04
аве прави си където и колкото искаш дупки, ама днеска като ходих в Моника-та тоя човека през цялото време ги хранеше козметичките и си е прав, щото при тях може да станат кви ли не сакатлъци - я ти засегнат хрущяла, я ти направят накриво дупките или нещо друго х)
тъй че отиди по - добре в студио и ако е на мекото на ухото става също и с пистолет х) и не боли

kotity
12-15-2007, 13:29
Аз познавам 1 момиче, което си направи втора дупка.Зависи обаче дали искаш да е на мекото или отгоре на ухото.Ако е отгоре малко ще боли, но бързо минава :wink:

punkbebs
12-15-2007, 19:11
аз също много искам 2ра и сега ще се опитам да убедя наште да ми дадат :D ляляля .... мн е яко ... аз искам само на едното ушооо

lyloster
12-15-2007, 19:15
а мама мноо лесно се нави х)
за втората тя ми вика: Аре няма ли си правиш и ти още една дупка на ухото, егати аз си направих, теб да не те е шубе :shock:
А за третата само й викам: Дай ми пари и тя: За кво... прави неква пауза и вика, аве в крайна сметка мен кво ми пука за кво е х) стига да не се дупчиш по зърната или от долу, прави кво щеш :shock:

:grin:

в заключение: мама е пич :lol:

BlueAvalanche
12-16-2007, 20:57
Аз си дупча ушите сам с стерилна игла и спирт. Пробивам, почиствам и си слагам сребърната обица ( е малко наболва де ) и нямам никакви проблеми

joannalof
06-22-2011, 22:16
Имам втора дупка на ухото от 4 месеца почти и не спира да ме боли ... даже едва спа на тази страна :( :( Онзи ден леко си закачих обицата и започна отново да ме боли {беше спряла от 1-2 дена} на другия ден като си слагах другата обица отново се закачих и ми прокърви :x Моля ви кажете ми какво да правяя... много ме боли и нз вече :(

slun4o2
06-23-2011, 11:40
не не боли :)

joannalof ходи в някоя аптека и кажи, че те боли ухото и те ще ти дадят нещо една фр по същия начин и го оправи иначе беше болка страшна :)

Josefinne
06-23-2011, 14:53
:grin:

в заключение: мама е пич :lol:

Верно си е.

joannalof
06-23-2011, 20:41
не не боли :)

joannalof ходи в някоя аптека и кажи, че те боли ухото и те ще ти дадят нещо една фр по същия начин и го оправи иначе беше болка страшна :)

А става ли да я питаш по-точно какво си е взела твойта фр? Много ще съм ти благодарна :)

mim4encetyyyy
06-24-2011, 06:13
Някой ще обясни ли защо не може с пистолет защото аз си я направих втората с пистолет и нищо ми нямаше после. А този абокат какво представлява защото въобще не бях чувала за него :D :D и защо с него е по добре отколкото с пистолета. Съжалявам за глупавите въпроси,но не съм информирана :D :D