PDA

View Full Version : Лъжливото овчарче - моята история.....



taffyy
12-09-2007, 19:44
Да започнем от начало ходех с едно момиче ,име няма смисал да казвам не го познавате.И така се запознах с братовчедка му на име Поли.След известно време скъсахме с това момиче и аз реших да тръгна с това момиче всичко става преди около 2 годинки.Е трагнахме там по чата доволни изпращаме целувки ала бала, но до тук.Започнах да я карам да се видим тя казваше че е заета, че е при баба си, че трябва да учи и така.Един ден бях по настоятелен и Поли ми каза че ималко друго момче от тук се прояви най-лошото нещо което съм притежавал отмъстителност , и казах че ще и направя гадно.Е след време започнахме си пишем и така тръгнахме пак и аз готов да отмъстя я зарязах.Стана и много гадно след това пак трагнахме аз я зарязах отново.На третия път почнах я обеждам че я харесвам и че искам да бъда с нея може би вярно го исках но друга част от мен на 15 годинки съм бил все пак исках курварски живот е ми трагнах с друга и ходех с двете на края останах с другата.И така миналага година викам ще бъдя с това момиче вече сериозен трагнахме много убеждения много нещо супер ходехме беше ми кев но не съм имал такава сериозна връзка и ми трябваше малко време и се затворих в наз не излизах не правех нищо.Добре но тя мислеше че ме срам от нея, че не я харесвам и ме притисна един път и ми казва с мен ли си или не, казвам че съм с нея но ми трябва време и така ме притиска а когато човек го притискат прави винаги грешки и избрах да не съм с нея всичко става миналата година по това време.Е хубаво разделихме се окончателно, но ето преди месец някаде реших да трагнем но тя каза че има друг и мен тогава ми стана нещо и я заобичах истински толкова че просто немога го опиша.След това я видях с друг и си казах тя ще се върне отново при мен и така я заобичах може би ощя толкова.И нейска сме заедно кара ме да я забравя но аз неискам.Ще се боря до като мога за да види че вече я искам истински и че имам чуства а не да мисли че всичко ето така ще промине.Искам да ми изкритикъвате и да ми кажете как мога да я върна макар че шансът за това е 1 на милион.Извинете междъдругото но есета и съчинения не са ми в стила и друго изразявам мислите си.

kael
12-09-2007, 19:52
колко пъти си ходил и си зарязвал момичето аз 4 или 5 преброих ти си идиот ,пълно нищожество. и ко сега като видя че е щастлива с друг гадно ли ти става а ?!? тъпак първо разбери какво искаш после действай ....

RunawayLove
12-09-2007, 20:01
mmm nezaslujava6 pak da e s teb... gadno si postupval, i makar nqkoi da kajat vseki 4ovek gre6i ima 6ans a ne bih dala takuv 6ans.... da me razigravat i az samo da si pro6tavam i da si mul4a :o

taffyy
12-09-2007, 20:22
Знам, но все пак хората се променят и те ме промени и станах човек за мен тя е единствена друга няма.Знам какво съм направил да ме наречеш идот малко ми е знам :< просто разбирам когато е много късно сега ще си седя сам с болакта и това е...........

Wrathchild
12-10-2007, 06:53
Еми и с мен да се подиграят толкова пъти и аз няма да искам да имам общо с този човек...
Така че ако искаш да си й полезен с нещо - остави я на мира. Единственото, което правиш е да й досаждаш.

Shanel_shanel
12-10-2007, 14:54
:-# :cry: Какво да ти кажа незнам.В момента аз съм в същото положение.Момчето което обичам ме нарани доста пъти и след това все се връщах при него когато го видех и ми кажеше някоя дуга мила думичка.Най-много ме е яд,че съм супер наивна и му вярвах и още му вярвам сляпо...Моят съвет е остави момичето намира,а пк след време може нещата да се променят и тя да те потърси тогава...нищо не се знае.Ти много пъти си е наранявал и на нея и е писнало,в момента и аз съм на това положение и се чудя как да забравя човека на който държа супер много :-# :-#

sLaDkA_GrEsHkA
12-10-2007, 15:04
колко пъти си ходил и си зарязвал момичето аз 4 или 5 преброих ти си идиот ,пълно нищожество. и ко сега като видя че е щастлива с друг гадно ли ти става а ?!? тъпак първо разбери какво искаш после действай ....

s tebe sum 4ever :}

XXX_f
12-10-2007, 15:05
ti ne q zaslujavash.Vse si q lugal spored teb tq shte ti dade li oshte edin shans, pri polojenie 4e nqkolko puti si q pravel na luda.No ima nadejda pravi neshta koito predi ne bi napravil , pokaji i 4e si se promenil korenno slushai q pokaji i lubovta si.

kael
12-10-2007, 15:11
s tebe sum 4ever :}
:oops: :grin: :D

mickelangelo
12-10-2007, 15:44
колко пъти си ходил и си зарязвал момичето аз 4 или 5 преброих ти си идиот ,пълно нищожество. и ко сега като видя че е щастлива с друг гадно ли ти става а ?!? тъпак първо разбери какво искаш после действай .... +1 !

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-10-2007, 17:10
Първо - ти не си наясно със себе си.. :?
Второ - ти не я обичаш :!: Само си въобразяваш, че е така, защото ти е било отнето нещо, което си мислел за свое и сега пак искаш да си върнеш. Изключително егоистично и най - вече непочтено спрямо момичето.. :? Порастни и гледай отговорно на нещата :!: Още не ти е дошло времето да се занимаваш с такива неща! (поиграй си с кукли) Ах, и пожелавам ти някой ден да порастнеш наистина и да осъзнаеш какви са ценните неща в живота и да не ги губиш! Мисли за хората около теб.

rubi
12-10-2007, 19:14
s tebe sum 4ever :}
:oops: :grin: :D
и аз с вас! #-o #-o #-o

Diggity
12-10-2007, 19:43
колко пъти си ходил и си зарязвал момичето аз 4 или 5 преброих ти си идиот ,пълно нищожество. и ко сега като видя че е щастлива с друг гадно ли ти става а ?!? тъпак първо разбери какво искаш после действай ....

Ти пък големия P.I.M.P.

- по темата: Еми незнам човеко, да си мислил ;)

Iv4eTy
12-10-2007, 19:55
Аз и се чудя на ъкъла да ти е давала шанс отново и отново.. аз ако бях след първия, наай много втория път и после небих ти обърнала и капчица внимание. Не го заслужаваш.

kael
12-10-2007, 20:26
PIMP не е съкращение a най обикновенна дума .... и значи сводник - не виждам на къде биеш

Jus7m3
12-10-2007, 21:02
/оффтопик

Kaelчо пак се изявява... EVERYBODY, LOOK AT HIM! Той е човека,който ще ви покаже пътя! :) Трябва да му обръщате внимание! Той това цели,защото трябва да избие поне този комплекс :D
Мойто момче,не е това начина по който се печели уважението!

kael
12-10-2007, 21:21
ти моето уважение го спечели

taffyy
12-12-2007, 12:12
Може да ми е гадно, но няма я забравям да си ходи с момчето да прави каквото знае за мен е важно да разбере че я обичам истински и този път това не е шега или ще изгуби от това или ще спечели от нея зависи.Просто това съм го правил преди 2 години когато съм бил на 15 и като всяко нормално момче съм мислел с доланата глава а не с която трябва...

1n5ub0rd1na73
12-12-2007, 13:00
До автора - ти си ПЪЛЕН олигофрен. Брех, не вярвах че има ЧАК толкова тъпи индивиди, но явно съм грешал.

taffyy
12-12-2007, 13:33
Щом съм олигофрен даи ми агрументи които го доказват щом ти си идеала на България.....

1n5ub0rd1na73
12-12-2007, 14:18
Да започнем от начало ходех с едно момиче ,име няма смисал да казвам не го познавате.И така се запознах с братовчедка му на име Поли.След известно време скъсахме с това момиче и аз реших да тръгна с това момиче всичко става преди около 2 годинки.Е трагнахме там по чата доволни изпращаме целувки ала бала, но до тук.Започнах да я карам да се видим тя казваше че е заета, че е при баба си, че трябва да учи и така.Един ден бях по настоятелен и Поли ми каза че ималко друго момче от тук се прояви най-лошото нещо което съм притежавал отмъстителност , и казах че ще и направя гадно.Е след време започнахме си пишем и така тръгнахме пак и аз готов да отмъстя я зарязах.Стана и много гадно след това пак трагнахме аз я зарязах отново.На третия път почнах я обеждам че я харесвам и че искам да бъда с нея може би вярно го исках но друга част от мен на 15 годинки съм бил все пак исках курварски живот е ми трагнах с друга и ходех с двете на края останах с другата.И така миналага година викам ще бъдя с това момиче вече сериозен трагнахме много убеждения много нещо супер ходехме беше ми кев но не съм имал такава сериозна връзка и ми трябваше малко време и се затворих в наз не излизах не правех нищо.Добре но тя мислеше че ме срам от нея, че не я харесвам и ме притисна един път и ми казва с мен ли си или не, казвам че съм с нея но ми трябва време и така ме притиска а когато човек го притискат прави винаги грешки и избрах да не съм с нея всичко става миналата година по това време.Е хубаво разделихме се окончателно, но ето преди месец някаде реших да трагнем но тя каза че има друг и мен тогава ми стана нещо и я заобичах истински толкова че просто немога го опиша.След това я видях с друг и си казах тя ще се върне отново при мен и така я заобичах може би ощя толкова.И нейска сме заедно кара ме да я забравя но аз неискам.Ще се боря до като мога за да види че вече я искам истински и че имам чуства а не да мисли че всичко ето така ще промине.Искам да ми изкритикъвате и да ми кажете как мога да я върна макар че шансът за това е 1 на милион.Извинете междъдругото но есета и съчинения не са ми в стила и друго изразявам мислите си.
Това е аргументът ми.

taffyy
12-12-2007, 14:23
Да знам това бях на времето не го отричам не се и гордея с него, но хората се променят в този случай към добро ..

kael
12-12-2007, 14:26
Това е аргументът ми.
:grin: =;

sasha_90
12-12-2007, 14:40
Как може да си играеш така с момичето.Сега не те ли гризе съвестта?И после защо имало лоши момичета(и тях не ги защитавам)....
Едва ли ще се върне при теб,дори и звезди да й сваляш.

darince
12-12-2007, 14:52
abe 4ovek ti ne si dobre :o ne iskam i da si predstavqm na momi4eto kvo mu e bilo ili kakvo i e :!: az ako bqh na neino mqsto nqma6e da ti dam o6te edin 6ans SORRY maina ama ujasno si postapil :lol:

alex4o
12-12-2007, 15:18
1. Ти не я обичаш !
2. "Едва когато нещо си отиде и с него се простиш,разбираш колко ти е нужно и тъжиш" !! ... така е и при теб,а?!?

taffyy
12-12-2007, 18:03
alex4o според теб може да не я обичам, но по важното е аз какво чуствам.Ще си проличи след 1 година като са ми същи чуствата ще видим дали не я обичам.

taffyy
12-12-2007, 18:06
alex4o според теб може да не я обичам, но по важното е аз какво чуствам.Ще си проличи след 1 година като са ми същи чуствата ще видим дали не я обичам.

alex4o
12-12-2007, 18:42
alex4o според теб може да не я обичам, но по важното е аз какво чуствам.Ще си проличи след 1 година като са ми същи чуствата ще видим дали не я обичам.

емии хубаво,радвам се,ако е така,обаче по нещата които си и причинил...не мисля,но..както кажеш ;)

taffyy
12-12-2007, 19:19
Е какво се прави немога си зарежа миналото или да върна времето на зад

elfoo
01-18-2008, 00:40
=D> bravo pi4 ne se otkazvai do kraq.kogato izpitva6 uvstvoto lubov si ne na 7-moto a na 8-moto nebe.ako tova momi4e te kara da se 4uvstva6 taka ne se otkazvai ot neq! :smt007

koalka
01-18-2008, 06:48
Хаха, ти ако мислиш, че ще ти повярва...
Аз това момиче, ако съм направила така, няма да мога да я погледна в очите.Толкова пъти си я зарязвал и когато виждаш сега, че не можеш да я имаш и че няма да е с теб, аууу "обичам я истински".А помисли ли за нея през това време или само за себе си?

sladur4eto12
01-18-2008, 09:42
idiot! obi4al q bil obi4a6 q 6toto e nedostupna z atva ! kato trugnete * ako tugnete pak 6e q zareje6!) ostai momi4eto da i6a ot tebe sigurno ve4e i se gadi!

Krem4eto
01-18-2008, 19:51
Аз я искам,не я искам ама я искам :D
Това ми заприлича на онези момиченца,които още не мислят за любов , а за барбита :-)

taffyy
01-20-2008, 20:23
Когато изпитае това чувство тогава ми казвайте дали я обичам.
Знаете ли какво е преди да си легна гледам нейни снимки, насълзяват ми се очите като на бебенце и лягам да спя.Да ама не неога заспя понякога с часове защото ме боли от вътре за делата който съм напаравил и съм я бил наранил.Когато пък я видя с приятеля и отбива ми се всяко желание за живот.След като не я обичам спорд ваз след няколко години ще пиша пак по тази тема със същата любов и със сущата болка както в момента

olympia
01-20-2008, 22:24
Не успях да прочета всичките отговори на хората всеки си има различно мнение и различна воля.Моята работа има нещо общо със твоята смисал мойто момиче няма друг ходили сме 2 3 пъти и аз така не можах покажа що за човек съм но както и да е искам да ти кажа че и при мен е така всеки ми казва откажи се откажи се нямаш вече шанс със нея и аз се съгласявам със тях но някаде там вътре във мен не мога да се примиря със мисълта че няма да я спечеля и не слушам никого мога само да кажа че няма да се откажа колкото и да боли докато не си е моя няма да спра да се мъча за сега само 2 годинки я обичам за някой са малко за други са много но щом тя не е със мен значи не са достатчни искам да ти кажа да не слушаш никой и да не се отказваш някога и ние ще си постигнем нашето без значние кога [/b]НЯМА НЕ ВЪЗМОЖНИ НЕЩА (И аз като тебе не успявам много много да се изразявам но предполагам че ме разбра какво искам да кажа) Успех

icinky
01-20-2008, 22:31
Приятел..познаваме се нз от 1-2 години не знам за тоя случей да наистина си виновен до някаде ако си преебал на неколко пъти обаче сега те усещам че наистина имаш чувства към това момиче :)

С теб съм :smt006 и само Левски и Ботев ВРАЦА

HardlyAwakened
01-21-2008, 06:25
ИДИОТ !!!! :grin:

Sevt
01-21-2008, 06:35
Набор '90 си нали ? То тва поведение е много типично за повечето от вас ( не искам да обидя никой ) Да идиот си, да адски тъпи грешки си направил.....и да може би наистина ти е дошъл ума в главата и вероятно наистина си се влюбил жестоко. И те разбирам, че ти е адски гадно като се сетиш какви глупости си правил, и аз съм бил в подобна ситуация. Е аз не успях да я спечеля и след няколко години мъка и с помощта на няколко много свестни момичета успях да го преодолея. Само мога да ти пожелая успех, не се предавай докато има няква надежда....но много внимателно трябва да усетиш границата когато вече няма такава и само се самоунищожаваш...

taffyy
01-21-2008, 17:59
Sevt мерси за подкрепата много.Съжалявам че не си се събрал с момичето но дано поне си намерил по добро от него.Защото висчки ми викат че има и по добри но знам че го казват за се откажа от нея защото шанса е малък, но го има.А за сега аз по добра от нея не съм срещал

TheNewReligion
01-21-2008, 18:07
toq pi4a deto e pisal purviq komentar e absolutno prav ! vse pak si q razigraval tolko mn 4e kak da ne mu pisne na 4ovek !basi ni6tojestvoto deto kaza mom4eto si dea ! e zaradi takifa kato tebe ve4e nqmam vqra na nikoe mom4e i samo moga da haresvam no bez da obi4am ! 6te ti se vurne tupkano tupak takuv! :? :? :? :?

MiMcHeToOo
01-21-2008, 18:50
Ох човече болезнено е когато пораснем и осъзнаем колко глупави сме били.. Ми право напред квото и да става, с тебе съм

kimi_raikonen
01-21-2008, 21:01
на мен ми се случи подобно с разликата че не аз зарязвах а бях зарязвания и не бяха 4-5 а 11 :).Но в крайна сметка като отмине времето помним само хубавите спомени (или поне аз). А това че си постъпил гадно така си е.Не знам какво може да ти я върне. Може би нищо.Все пак гледай да знаеш какво искаш.Хората се променят.Ама хората не може да те чакат да се промениш.Живота се променя всеки ден, но не можеш да се накланяш ту към едно ту към друго.Реши какво искаш и застани на място.Отстоявай.Пък кой знае може и да се върне при тебе ...

Victorya
01-22-2008, 06:12
Ех мамка му всеки прави грешки,Тафчо,ама ти твоята си я повторил,потретил....подесе ил.Нормално е сега тя да те отблъсква.Моят съвет е засега да я оставиш намира поне докато не се изясниш ти със себе си и тя със себе си. И двамата имате нужда да разберете какво точно искате един от друг.Аз ти стискам палци иииииии успех :P

Ulety
01-23-2008, 08:11
Да,виновен си...И аз да бях и аз щях така да постъпя...По принцип си сгрешил,но не бива да губиш надежда за нещо по - добро...потърси нещо повече от нея .. може пък и да намериш .. и все пак .. малко изтъркано ,но за всеки влак си има пътници ... не губи надежда .. !!!

Zodiac
01-23-2008, 08:21
s tebe sum 4ever :}
:oops: :grin: :D
и аз с вас! #-o #-o #-o

me to!!!!