PDA

View Full Version : Потресена съм . . .



DevilWish
12-09-2007, 20:49
Здравейте . . . :(
Тъй като живея в Белгия и видях ,че ще дават предаване за България естествено страшно се зарадвах и бях първа пред телевизора . . . /не го хванах отначало за съжаление/ . . . това ,което видях беше Азис :roll: . . . обесниха ,че бил 'най-щастливия циганин в България' ,а след това споменаха Пловдив . . . така се зарадвах ,че ще видя града си . . . и какво мислите ,че дадоха?!Столипиново (за който не знае това е циганския квартал в Пловдив) и циганите там как играят кючеци ,а останалите как просят ,трети пък се разкарват с каруците . . . Е питам аз какво по дяволите мнение ще си създадат чужденците ,които гледат това за България? #-o Нима това е нашият етикет? :neutral:

Blacklisted
12-09-2007, 20:52
Какво ми дреме за чужденците? Да си мислят каквото щът.

ПС за да си изградиш представа за държава от репортаж и да смяташ, че е реална трябва да си яко зле :)

DevilWish
12-09-2007, 20:56
Какво ми дреме за чужденците? Да си мислят каквото щът.

ПС за да си изградиш представа за държава от репортаж и да смяташ, че е реална трябва да си яко зле :)
Eми точно ,заради такива ,на които не ни дреме ,за това толкова трудно се прие страната ни в ЕУ и така нататък . . . защото т'ва е нашата плачевна картинка ,циганите :cry: Не искам като кажа ,че съм от България да казват - оОоОоО онези циганите [-( #-o Ако на теб не ти пука ,съжалявам ама мен наистина ме засяга.

А според теб от какво да си създадат мнение без да са ходили там?Ако видят това едва ли ще искат да посетят страната . . .

Blacklisted
12-09-2007, 21:03
И всъщност целият проблем е, че сега те е срам да си казваш, че си българска? :)

DevilWish
12-09-2007, 21:09
И всъщност целият проблем е, че сега те е срам да си казваш, че си българска? :)
Не аз винаги ще съм горда ,че съм българка.
Просто ме е срам от ДЪРЖАВАТА . . . защото сме позволили тея цигани да я завладеят и тая държава искаме или не е полу ромска /извинявам се ако обиждам някой ама . . . / :С
Нима за теб е нормално това да е репортаж към държавата? :cry:

Blacklisted
12-09-2007, 21:29
Ми за мен това си е просто пропаганда и аз мога да отида във Франция и да снимам негрите нали? Или в Австрия дръпнатите... Просто никой достатъчно умен човек няма да си направи генерални заключения от един единствен репортаж :) Така, че да не ти пука, пък ако някой сельо реши да се прави на отворен с "ооо ония циганите ли?" според мен доста лесно може да бъде поставен на място нали?

DevilWish
12-10-2007, 19:35
Ми за мен това си е просто пропаганда и аз мога да отида във Франция и да снимам негрите нали? Или в Австрия дръпнатите... Просто никой достатъчно умен човек няма да си направи генерални заключения от един единствен репортаж :) Така, че да не ти пука, пък ако някой сельо реши да се прави на отворен с "ооо ония циганите ли?" според мен доста лесно може да бъде поставен на място нали?
HaucTuHа ми помогна . . . някво ме успокои много :-) Мерси много :-) Наистина не трябва да ми пука :smt001

bbobbii
12-12-2007, 13:19
Otskoro jiveq v Angliq. Otkakto sam tuk stranata ni be6e predstavena s 2 filma na BBC-tozi i filmat za decata v Mogilino- Izostavenite deca na Balgariq, koito predpolagam pove4eto ve4e ste imali "4estta" da gledate.Tozi film be6e 4ast ot poredica za stranite izto4no ot biv6ata Jelqzna zavesa.Vsi4ki strani bqha predstaveni kato mnogo koloritni,razviva6ti se i t.n.. 90% ot filma za BG be6e za Azis, koito s pravo be6e opisan kato "ciganin,travestit,pederast, IDOLAT NA BALGARITE,potencialen bade6t deputat" ako ne me laje pametta komentiraha za klipa mu s homoseks sceni v carkva, pokazvaha kak si klati zadnika- LICETO NA BALGARIQ. daje predlagam nova tema: ZADNIKA NA AZIS-LICETO NA BALGARIQ. to tova mai se dokaza mnogokratno (da me pro6tavat lubitelite na 4algata).za ostanalata 4ast ot filma-ciganite,neobrazovanostta pri tqh,bezraboticata i t.n. ne moga da tarsq otgovornost ot nikogo,no za LICETO I IDOLA NA BG... Molq vi se,be hora, ne me karaite da se sramuvam,4e sam Balgarka.4uvstvoto ,povqrvaite mi, nikak ne e priqtno... :-# :cry:

Spook
12-13-2007, 06:56
Щем не щем това е лицето на България цигани, престъпления, проституция, дорга, чалга, необразованост. И по-лошо ще става. И нека. Нека да става. Да се затрие всичко ценно и човешко, българско. Явно го заслужаваме щом позволихме да се стигне до тук.

P.S. С болка трябва да призня, че макар Азис да е циганин, противен, абсурдно отблъскващ, унизителен за България той е и предприемчив. По нашенски - не е луд който яде баницата. :smt096

Canis_Dirus
12-13-2007, 11:29
на кой му пука? Всички тези филми са съзнателна диверсия!

sexx_na_exx
12-13-2007, 22:42
фък е да правят така с страната :cry:
въпреки че тфа е истината и са прави

DisciplineAndOrder
12-13-2007, 23:00
фък е да правят така с страната :cry:
въпреки че тфа е истината и са прави

Щом като мислиш,че това е истината,защо да е "фък" тогава? :neutral:

Blacklisted
12-13-2007, 23:02
Защото този юзър е някаква смешна ебавка на някой стар извратеняк :)

hooliganka89
01-31-2008, 23:23
След като прочетох тази тема и,аз съм потресена. :lol:

m0nkataa
02-01-2008, 22:55
на кой му пука? Всички тези филми са съзнателна диверсия!

По дяволите! Кое според теб е диверсия? Жалката картинка ли, за това, че нашата скъпа държава не може да си гледа в едни нормални условия собствените си деца ?! Извинявай много, но винаги когато ме попитат от къде съм и аз кажа "България"...веднага започват да разпитват за тези дечица, как можели да живеят в тази мизерия...какво да отговоря "Ааа...ми тва е така щото на никой не му пука за тях?" , ли?
Искам да ви кажа и още нещо...от скоро съм в Англия! Където и да се обърна виждам черни - негри, индийци, пакистанци, турци с една дума цигани...Мога да ви кажа, че те живеят много по-добре от един средностатистически българин.
За какво ни беше да влизаме в Европейския съюз? За да спрат АЕЦ-ите и да имаме безвизов режим ли? Може би, да! Наскоро гледах някакво глупаво предаване, в което участваше Надежда Михайлова и казва, че едно от нещата за които се радва, че е направила е безвизовия режим! Е извинете ме, но един българин е толкова мачкан в скапаната Англия и кво като сме в ЕС? Баща ми работи за компания, която се занимава с поддръжката на канселските жилища (общински жилища), ходила съм с него чат пат на работа...Ако знаете какъв лукс се предлага на тъпите чернилки и то за без пари! Имам в предвит, че те нито са в ЕС, нито допринасят с нещо за държавата - Англия, само цоцат от нея!

Така, че Canis_Dirus не мисля, че показаното по ББС е диверсия! :-x

Canis_Dirus
02-01-2008, 23:07
бла бла бла
На кой му пука?
Провери ли в речника значението на думата диверсия?
Като можеш толкова да критикуваш, можеш ли да предложиш нещо по-добро? А да го реализираш? А мълчи тогава.

m0nkataa
02-01-2008, 23:16
Диверсия - смут, измислица, лъжа, измама, отвличане на вниманието, залъгване, разсейване, развлечение, забавление

Мисля, че съм реализирала това, което искам...и в държавата, която не ми е родина, аз съм по-доволна и от живота и от работата, която имам!
Взимам си по

Water_lili
02-02-2008, 07:31
тва ми напомня за едно много "готино" предаване за това каква телевизия гледат българите и естествено какво си мислите че показаха? Показаха Азис като идол на всички българи и обясниха как Мара отварачката (Мара die Flasheoeffnerin) отваря с циците си бутилка бира :o . А дадоха и за двамата ни "най-велики" водещи Слави и Милен Цветков :? . И като се има напредвид ,че това е едно от най-хубавите предавания давани някога по телевизията за България просто не искам да споменавам какво дават по другите :shock:

Canis_Dirus
02-02-2008, 08:57
[quote=LiGLa`LiGaVa]Диверсия - смут, измислица, лъжа, измама, отвличане на вниманието, залъгване, разсейване, развлечение, забавление

Мисля, че съм реализирала това, което искам...и в държавата, която не ми е родина, аз съм по-доволна и от живота и от работата, която имам!
Взимам си по

Vikitooo
02-10-2008, 03:23
ХахаХА :shock: това е трагедия :shock: Ама кво да ми пука то и без това като кажа, че съм Българка незнам поради каква причина "чужденците"или американците ме свързват с парфюма" Bulgari" :lol:

enrique_fenka
03-29-2008, 21:10
Ние сте тъпи цигани чак в Белгия се прочухме ](*,) Така ли не можеха да покажат нещо за нашите природни забележителности :o Абе циганска работа :x Без коментар :neutral:

MaRiYa_86
04-04-2008, 14:54
Аз се чудя като толкова се възмущават тези българи в чужбина,що не вземат да се върнат в България и да се мъчат да я оправят.Аз живея тук,всеки божи ден виждам едно и също и все още съм тук и все още активно се стремя към промяната,но ми е трудно...Не,не се срамувам от това как чужденците виждат България.Стига сте мислили за "рекламата" на България в чужбина.Като не ви харесва и сте такива патриоти,елате да го променим,не се "срамувайте" от разстояние.

visok
04-04-2008, 15:01
{SeXy_BaBy}
Да те питам приятеля ти от ромски произход ли е, защото ми се вижда леко мургав????? Ако е циганин.........Мощно СМЪРТТТТТТТТТТТТТТТ
:-x :-x :-x :-x

etnies
04-05-2008, 16:12
Какво ми дреме за чужденците? Да си мислят каквото щът.

ПС за да си изградиш представа за държава от репортаж и да смяташ, че е реална трябва да си яко зле :)
Eми точно ,заради такива ,на които не ни дреме ,за това толкова трудно се прие страната ни в ЕУ и така нататък . . . защото т'ва е нашата плачевна картинка ,циганите :cry: Не искам като кажа ,че съм от България да казват - оОоОоО онези циганите [-( #-o Ако на теб не ти пука ,съжалявам ама мен наистина ме засяга.

А според теб от какво да си създадат мнение без да са ходили там?Ако видят това едва ли ще искат да посетят страната . . .

А на тебе като толкова ти дреме, кво праиш на майната си бе мърло! аре (FINGER)

tItEufFf
04-19-2008, 21:34
И аз съм потресена .. Тези цигани ме изумяват .. Вчера вървя си по центъра и минавам покрай една просеща циганка с 4-5 годишно дете. Тя му казваше "Това са те, гадните мръсни българи" .. нещо такова беше .. а от кого просеше тя? От нас - българите. Стана ми супер обидно, не можах да повярвам на ушите си, а думите й постоянно се въртят в главата ми.

Chefinkaaa
04-27-2008, 14:26
За да няма такива филми всички цигани трябва да изчезнат!!!



I kak 6a stane tva ako smeq da popitamm....... ??? Bi bilo prevazhodno ... nnooo ... trudno .. :-x :-x

Chefinkaaa
04-27-2008, 14:30
I az jiveq v Angliq ve4e dosta vreme ... ii tuka mi prai vpe4atlenie 4ee kato pitat ot kade si i ti kajje6 BG te gledatt i vikat samo "Ahaa" ii takova te gledat i az pitam " Ti izob6to znai6 li kade e BG " .. "ne" ( E KVO E TVA..) Pitah gi za darjavite koito se namirat okolo BG nikoq ot tqh ne znaqt....kade e dori i po ime... e tva tqhnoto e p1lna TAPOTIQ .. kak moje da sa tolkova ograni4eni sigurno samo 30% ot naselenieto tuka znae kade e BG... taka 4e kvo im ostava da gledat nqkoq druga reklama p1k i v1preki tva idvat mn tursiti v bg i ne sa si tr1gvali razo4arovani ... taka 4e nqma smis1l zaredi edno si predavane sa sramuvame da kajem 4e sme balgari... az sam balgarka i nikoga nqma da go otreka... 8) :-)

nikita29
04-29-2008, 03:36
Ние-българите в чужбина сме тези,които би трябвало да променим мнението на чужденците за Родината ни!Тук,в Испания са с добро впечатление от нас,макар да не знаят почти нищо за България.Смятат мъжете ни за работливи,а жените за красавици! :-) Като чуят думата "България",първите две неща,за които се сещат са Стойков/разбирайте Стоичков :D / и Симеон! :lol: По тукашните телевизии съобщават всякакви новини за Симеон и фамилия...

BulgariaZaBulgarite
05-06-2008, 10:09
I az jiveq v Angliq ve4e dosta vreme ... ii tuka mi prai vpe4atlenie 4ee kato pitat ot kade si i ti kajje6 BG te gledatt i vikat samo "Ahaa" ii takova te gledat i az pitam " Ti izob6to znai6 li kade e BG " .. "ne" ( E KVO E TVA..) Pitah gi za darjavite koito se namirat okolo BG nikoq ot tqh ne znaqt....kade e dori i po ime... e tva tqhnoto e p1lna TAPOTIQ .. kak moje da sa tolkova ograni4eni sigurno samo 30% ot naselenieto tuka znae kade e BG... taka 4e kvo im ostava da gledat nqkoq druga reklama p1k i v1preki tva idvat mn tursiti v bg i ne sa si tr1gvali razo4arovani ... taka 4e nqma smis1l zaredi edno si predavane sa sramuvame da kajem 4e sme balgari... az sam balgarka i nikoga nqma da go otreka... 8) :-)
Аз пък като съм говорил с англичани свързват България с: ah I know someone who bought a house there! или Aaa Bulgaria nice for sex holiday
8-)

Chefinkaaa
05-06-2008, 11:14
I az jiveq v Angliq ve4e dosta vreme ... ii tuka mi prai vpe4atlenie 4ee kato pitat ot kade si i ti kajje6 BG te gledatt i vikat samo "Ahaa" ii takova te gledat i az pitam " Ti izob6to znai6 li kade e BG " .. "ne" ( E KVO E TVA..) Pitah gi za darjavite koito se namirat okolo BG nikoq ot tqh ne znaqt....kade e dori i po ime... e tva tqhnoto e p1lna TAPOTIQ .. kak moje da sa tolkova ograni4eni sigurno samo 30% ot naselenieto tuka znae kade e BG... taka 4e kvo im ostava da gledat nqkoq druga reklama p1k i v1preki tva idvat mn tursiti v bg i ne sa si tr1gvali razo4arovani ... taka 4e nqma smis1l zaredi edno si predavane sa sramuvame da kajem 4e sme balgari... az sam balgarka i nikoga nqma da go otreka... 8) :-)
Аз пък като съм говорил с англичани свързват България с: ah I know someone who bought a house there! или Aaa Bulgaria nice for sex holiday
8-)


Mii da i tezi s1m 4i 4uvala ... pove4eto p1ti .. sa me pitali ooo from Bulgaria .. do you know Berbatov :D:D:D vikam da 4i4o mi e :D:D:D xaxaxa oba4e taka go proiznasqt negovoto ime 4e prosto s1m se 4udila 10 min za koi mi govorat :lol: ama eto edin primer 4e ni znaqt s dobri4ko :d i ima nqkoi deto sa po4itateli na Berbatov :P

Margoto0
06-26-2008, 14:56
Преди месец бях на почивка във Германия и говорих с един германец на английски и той ме пита ти от къде си, и аз като казах България и тоя започна да пее Кен лии. :D С нищо хубаво не ставаме известни,а доколкото циганите тия толкова ги мразя големи са тарикати нищо не са чули нищо не са видели,колко пъти ставам свидетелка на група циганки,които обират чужденци,а да не говорим,че ако говориш против тях било расизъм.Да а те могат да крадът и изнасилват,не е истина не мога да изляза от вкъщи спокойно или,ако видя някой циганин трябва да заобикалям,защото ще почне да ми подсвирква което не е особено приятно :o .Но като се замислим циганите не са единствените виновни ние българите също сме тарикати днешната младеш се дрогира,пие,не учи и след време просят.Тая тема е толкова обширна,че незнам :(

Rofl4e
07-04-2008, 22:11
Не ме инт какво мислят чесно казано на запада за нас...

SabrinaAa
08-14-2008, 16:48
da kakvo mi dreme za 4yjdencite nie znaeme 4e Balgariq e nai-hybavata darjava i si q haresvame sas si4kite i nedostatci! 8)

StAkE
08-14-2008, 22:07
миии какво да ти кажа мнението на чужденците за нас е като за бананова република.....
бях на програма за обмен на ученици в холандия....
иии като отидох там и си извадих тел-а за да си нагласся оператора ибащата на момчето при коет трябваше да отседна ме попита учуден "ма и такова ли имате в БГ"
да не говорим че когат дойде ред холандците да идват в БГ на род среща 1 татко холандец се изправил и заявил "ма вие луди ли сте да си пуснете децата в такава страна, ще земат да ги убият"
и кой според вас освен медиите може да създава такова мнение за нас в европа .....
благодаря БТВ нова ТВ и всички ТВ-та собстввеност на чужденци които просто ползват БГ за да запълнят в статистиката си че имат фирми нявсякаде... дори и в джунглата едва ли не....!!!!

kristo
08-14-2008, 22:28
da kakvo mi dreme za 4yjdencite nie znaeme 4e Balgariq e nai-hybavata darjava i si q haresvame sas si4kite i nedostatci! 8)
Поздравления за такива Българи като теб. Дано ставаме все повече мислещи по този начин :).
Само когато ние сами се почувстваме горди с корена си, гена си и националността си, тогава ще се вземем в ръце и ще си оправим държавата малко по малко. А уважаваме ли се сами, ще ни уважават и другите :wink:.

Sweet_Play_F
08-15-2008, 13:59
Наистина мнението на чужденците за нас е фрапиращо.Или не знаят нищо за БГ,или знаят само лошо.Какво по-чудесно от товa?! :cry:

kristo
08-15-2008, 14:12
Наистина мнението на чужденците за нас е фрапиращо.Или не знаят нищо за БГ,или знаят само лошо.Какво по-чудесно от товa?! :cry:
Хах, това да не те притеснява изобщо, повечето американци, англичани, французи и пр. англо-саксонци са супер тъпунгери, така че какво ще им е мнението за България и българския народ айде да не кавзам през коя работа ми е...
Те ако знаят аз какво мнение имам за тях, ще ме намразят за цял живот, честно :D.

porky
08-15-2008, 21:44
da kakvo mi dreme za 4yjdencite nie znaeme 4e Balgariq e nai-hybavata darjava i si q haresvame sas si4kite i nedostatci! 8)
Поздравления за такива Българи като теб. Дано ставаме все повече мислещи по този начин :).
Само когато ние сами се почувстваме горди с корена си, гена си и националността си, тогава ще се вземем в ръце и ще си оправим държавата малко по малко. А уважаваме ли се сами, ще ни уважават и другите :wink:.


Точно така! :) Ако ние не си обичаме страната, защо тогава искаме други да я заобичат!

Mi6inka
08-30-2008, 09:30
Еми хорица,който обичате България... искам да ви кажа,че наскоро четах една статистика в интернет...точни цифри не помня ,но след 30 години ако в БГ положението продължава да е такова най-голям процент от населението ще са роми,след това турци и... естествено третото почитно място е за българите... Аз бях в чужбина,в Малта.. там мога да кажа че останах впечатлена от начина на живот,но се върнах...а можех да остана...Родена съм тук значи тук ми е мястото!България има мн добра перспектива,стига нагласата на народа и на управляващите да е по-сериозна.... Незнам какво друго да кажа,освен уважайте родината си,има за какво...ако щете заради историята ,която имаме,ако щете за природата(която за съжаление потъва в боклуци...)И дано управляващите погледнат от този ъгъл на нещата ,за да видят реалността..... :x

anonimen12
08-31-2008, 17:12
еми тва е българия! ама наистина си е това...
аз не съм чистокръвен българин (всмисъл имам руска и швейцарска кръв... боже каква мешавица) и не съм роден тук (въпреки че живея и живях почти само тук)

но съм имал късмета да живея във Франкфурт (на майн), санкт-петербург (русия) и съм бил много малко време в хонг-конг (вече китай - не че има нужда от пояснения)

та просто като се върнеш от тези места (като в русия е най-малко бляскаво от изброените) ти се струва че се връщаш векове назад в нашата мила страна... там е просто нереално, абсолютно извънземно (особено хонг конг - тва е нещо невероятно! пожелавам на всеки да го види с очите си :) )
така че навсякъде по света където знаят за българия ни вземат за втора ръка хора и за някакви цигани. ама си е нормално, защото доста коит оса там или са миячи на тоалетни или криминални субекти, особено в западна европа, в русия все още ни смятат за братски народ. а в китай никой не е чувал даже за ЕС :lol:

не е лошо в българия, но циганията ни превзема за съжаление

SuNsEt
08-31-2008, 17:21
Първо да кажа,че темата е от миналата година.
Другото,което е:Когато обичаш и цениш нещо,естествено трябва и да го пазиш.Става въпрос за България...На циганите не им пука къде живеят,стига да има храна и музика(отвратителни цигански песни).Те смятат нашата родина за даденост и нищо повече.Да не говорим,че ако питате някой циганин през коя година е създадена Българската държава,няма да могат да отговорят.Те плюят срещу българите и срещу българската земя,а живеят на нея!Тогава питам,какво очаквате??Циганските квартали са едно от многото зло,но самите цигани са най-голямото.

krisiiiiito
09-20-2008, 11:17
ДА ТОВА Е БЪЛГАРИЯ! :o

BulgariaZaBulgarite
09-20-2008, 14:04
еми тва е българия! ама наистина си е това...
аз не съм чистокръвен българин (всмисъл имам руска и швейцарска кръв... боже каква мешавица) и не съм роден тук (въпреки че живея и живях почти само тук)

но съм имал късмета да живея във Франкфурт (на майн), санкт-петербург (русия) и съм бил много малко време в хонг-конг (вече китай - не че има нужда от пояснения)

та просто като се върнеш от тези места (като в русия е най-малко бляскаво от изброените) ти се струва че се връщаш векове назад в нашата мила страна... там е просто нереално, абсолютно извънземно (особено хонг конг - тва е нещо невероятно! пожелавам на всеки да го види с очите си :) )
така че навсякъде по света където знаят за българия ни вземат за втора ръка хора и за някакви цигани. ама си е нормално, защото доста коит оса там или са миячи на тоалетни или криминални субекти, особено в западна европа, в русия все още ни смятат за братски народ. а в китай никой не е чувал даже за ЕС :lol:

не е лошо в българия, но циганията ни превзема за съжаление

Има спортен дух в майка ти!

snejana67
09-20-2008, 15:07
гордея се че съм българин, но се срамувам от това което става в държавата

SoFarSoG00d
01-22-2009, 19:47
Еми същото са го давали и в UK,само че циганите от София,казаха,че това е един от големите квартали в София ,а това са българия,дори не поясниха 4е са цигани,какво ли си мислят хората за БГ?!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Darkkiss
01-22-2009, 19:51
Еми същото са го давали и в UK,само че циганите от София,казаха,че това е един от големите квартали в София ,а това са българия,дори не поясниха 4е са цигани,какво ли си мислят хората за БГ?!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

1. хората не знаят къде е БГ
2. всички англииско говорящи страни ненавиждат Европа...

adelaida
01-22-2009, 22:47
abe da pokazvat kvoto iskat... az sam v ispaniq ela da vidi6 tuka ciganskite kvartali sa6tata rabota i po selata ima karuci...taka4e se taq ako 4ovek otide v agenciq za patuvaniq e drugo 6te vidi.. ;) men ne me e sram ot darjavata imame si i hubavi i lo6i ne6ta kakto nasqkade po sveta!!!

BrokenInnocence
01-28-2009, 20:04
Всички се обиждат, че Азис бил лицето на Бг... ама после си го пускате до дупка и въртите мазни кючеци, нали?

Гнусните чалгарски изпълнения ги има, защото българите ги слушат и ги искат. Лицето на Бг е такова, защото такова сме си го направили сами.

За циганите даже не знам дали изобщо да коментирам... няма нужда за пореден път да се споменават всичките привилегии, които им се дават и т.н... естествено, че ще станат мнозинство като няма кой да контролира невероятната скорост, с която се множат... Като не ги искаме в държавата, трябва да им се създадат условия, които да ги накарат самите те да не искат да са тук... Натиск до дупка, докато не се молят сами да ги пуснем да си ходят...

И да, знам, че всички сме човешки същества и трябва да сме толерантни и т.н.... Циганите трябва да получат човешко отношение тогава, когато почнат да се държат като хора, а не като животни...

proFloras
02-11-2009, 15:42
А ми по време на газовата криза англиска тв напвиха репортаж за това че в Плевен нямало газ а всъщност имаше как хора си греят ръцете на печка защото няма ли газ а то се оказа че те никога са няма ли газ и това не е първия измислен репортаж на тези от телевизията в Русия пак са създали някъкв измислен от тях репортаж

SoFarSoG00d
02-11-2009, 15:43
Аз се изкефих на репортажа.