PDA

View Full Version : Могилино



Cherkeza
12-10-2007, 03:44
Неможах да повярвам на очите си ! :shock: :cry:

Sweet__baby
12-10-2007, 06:13
И аз също..... Не ми се искаше да вярвам, че в България може да има деца, които са толкова безсилни.... :-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: :? :roll: :( :(

Patetu
12-10-2007, 07:21
Поредното безхаберие на нашата управа. Просто бях потресена. Милите дечица, бяха живи скелети. Не знам какво може да се направи. Но решението за мене не беше затваряне на заведението. Просто трябваше да се смени управата му и да се образова и специализира персонала. Не може да взимаш някакви лели със средно образование да се грижат за такива специялни деца. Отделно за мене беше и потреса от това как са недохранвани- милите дечица! :cry:

Cherkeza
12-10-2007, 11:48
Само като видях васка или момчето не което му ампотираха крака с болните пръсти или пък децата, който си биха главите в желязото на леглата. Мъжа, който малтретираше нямото момченце. Това как може да се случва в днешно време. Деца да ходят голи по целия коридор за да отидат в банята през ноща да ти заключват без надзор това за мен не беше никакво заведение направо затвор.

Patetu
12-10-2007, 12:00
Само като видях васка или момчето не което му ампотираха крака с болните пръсти или пък децата, който си биха главите в желязото на леглата. Мъжа, който малтретираше нямото момченце. Това как може да се случва в днешно време. Деца да ходят голи по целия коридор за да отидат в банята през ноща да ти заключват без надзор това за мен не беше никакво заведение направо затвор.
Знам и аз така мисля, но има много малко заведения които изобщо отговарят на всички европейски норми, какво да се прави една азиятска държава сме си още, нищо че сме в европа, манталитета си ни е такъв.Всичко що мърда краде, а да крадеш и от децата дето и без това са родени нещастни, направо е за затвор. :x

mumiikataa
12-11-2007, 14:43
беше ужасно.не успях да го гледам по телевизията,но до преди малко го гледах на компа...горките дечица...а чухте ли директорката,която каза че от 4 група имало само 1 или 2 девствени деца?ебати...и как мъчеха горката васи...то бате тряа си кьорав,за да не забележиш че детето е толкова слабо,костите са трошливи,има издутина на крака,болки.пфф..не мога да си представя що за хора се "грижат" за тея деца.баси...апък безгрижните им родители са за бесило! :x