PDA

View Full Version : писна ми..обичам го , не го обичам...



love_love_love
12-10-2007, 06:49
Има едно момче,което от цяла вечност е в живота ми.И не зависимо от обстоятелствата,винаги съм го обичала.Някъде две години бях луда по него,но после попаднах в друга компания за известно време и си бях въобразила,че съм го забравила,че дори не ми пука за него.Нямах нужда да си говорим,дори имах чувството,че ако несе е срастнал така с живота ми ,няма да се сещам за него.
Но времето минаваше и аз разбрах,че го обичам..като приятел .Защото прекалено много време съм му отделила,за да не го обичам.
Всичко беше перфектно,докато наскоро установих,че лъжа себе си.Искам го до мен,искам го за себе си.Искам да говорим за нас,а не да му помагам да свали някоя идиотка,която дори не го заслужава.
И просто..не знам..знам само отворя ли дума,ще съсипя приятелството ни.И така ..един омагьосан кръг..и има ли изход?

LadySunshine
12-10-2007, 07:31
ами не е чак омагьосан кръг, защото може би има вероятност и той да отвърне на чувствата ти, но единствения начин да разбереш е като опиташ :neutral:

love_love_love
12-10-2007, 07:42
Когато навремето опитах,той спря да ми говори за известно време.
А сега отношенията са ни доста по-добри и а се обадя,а съм съсипала всичко.

Lux.Only
12-10-2007, 08:04
Няма друг начин да го преодолееш.Трябва да опиташ .. да го попиташ дали има някакви чувства към теб или не. Ако те е страх да го питаш .. без да звучи грубо .. ще останете само приятели. Би брейв. :)

MiMcHeToOo
12-10-2007, 08:49
Риск печели, риск губи..

kifla
12-10-2007, 09:25
Аз ако съм на твоето място бих го попитала ,но малко по заобиколен начин..ти казваш ,че той иска съвет от теб как да свали някоя идиотка.Защо при един следващ такъв разговор от дума на дума не му подхвърлиш.... еми опитай се да я свалиш еди как си ,пук като нестане нали ме има мен ...и тука млукваш и ще видиш как ще реагира.И после за оправдание ако нищо не каже му кажи ,че си имала в предвид че има теб като приятлка,която да му помага в такива моменти .Мисля ,че ще се получи.Успех! :smt016

gorska
12-10-2007, 09:35
Няма друг начин да го преодолееш.Трябва да опиташ .. да го попиташ дали има някакви чувства към теб или не. Ако те е страх да го питаш .. без да звучи грубо .. ще останете само приятели. Би брейв. :)

Добре де, нали тези чувства трябва да се породят от нещо. Щом не сте се виждали 2 години, а сега сте възобновили приятелството си, можеш да започнеш да го впечатляваш... просто му бъди много добра приятелка и аз лично вярвам, че всяко приятелство между момче и момиче, може да прерастне в любовна връзка, затова може би и с вас ще стане. Ако той те харесва като гадже, ти ще разбереш и без да питаш. То си личи... поне аз забелязвам. А ако знаеш, че не те харесва, опитай да го накараш да започне. :)

GOLQMOTO
12-10-2007, 09:46
Istoriqta mi s tova mom4e e slednata:Prez minalata godina az imax mn gadjeta no samo toi mi ostana v sarceto.Izlizax me zaedno v posledstvie toi me zapozna s roditelite si kakto i az nego s moite roditeli.Vsi4ko beshe kato v prikazkite,dokata ne se poqvi negova stara priqtelka.Priqtelqmi po4na da me otbqgva da kazva 4ee s priqteli a sashnost s neq.Edin den sled porednoto my kazvane 4ee s fr na kafence az kakto vinagi my povqrvax.No mi se obadi edin negov priqtel s koito "yj" sa zaedno da me pita kadee Emo(taka se kazva gadjeto mi).Az s prosti dymi my kazax 4e mi e kazal 4ee s nego na kafe,sled tova mi se zatvarq telefona i az se 4ydq kade li e sega gadjetami.Reshavam az da izlqza malko da se raztap4a i kakvo da vidq toi pregarnat s bivshata si.Mn me izdrazni tova.Vidq me no se napravi 4e ne me poznava.Na drygiq den imaxme sreshta koqto toji pat ne beshe otmenena.Oshte kato go vidqx mi ideshe da zapla4a s glas.Toi mi obesnqvashe 4e nishto ne see sly4ilo prosto edna pregradka za zbogom.S mn molbi ot negova strana i ot strana na roditelite my az my prostix pri koeto toi mi obeshta pove4e da ne se povtarq tova.No tozi sly4ei se povtarqshe pak,pak i pak i ne s edna no seki den s razli4na.Nakraq ne izdarjax i reshix da skasame kazax my po dobre ve4e da ne se sreshtame.No sarceto otnovo pobedi i my prostix samo zaradi tova 4e go obi4ax.Za okolo 2-3 meseca ne se sly4vashe toji sly4ai ili pone az ne znaex.Moite fr mi kazvaxa 4e toi si prodaljava da se sreshta s drygi,no az ne im vqrvax pak i toi otri4ashe.Vsqka sytrin idvashe v nas,zabirashe me i prekarvaxme celiq den zaedno kak shte se sreshta s drygi,si kazvax az.Edin den toi prosto bez da sme govorili predi mi predloji da jiveq y tqx,az bqx na 15,a toi na 18 no se saglasix.Pak i roditelite mi mi razreshixa.Sqka sytrin stavashe rano da me iznenada sas zakyska v legloto.Ne sme se osajnali koga dori sam i zabremenqla ot nego.Kazax my a toi s ysmivka na ysta mi kaza 4e shte se griji za men i deteto i nikoga nqma pove4e da mi izneveri.I taka 9meseca minaxa spokoino rodini se prekrasno mom4ence s koeto i dvamata se gordeem.Sinat ni go krastixme na bashtasi Emo.Sega sme jeneni i imame 4mesechni bliznaci,no 4yvstvam 4e Emo ve4e ne me obi4a i pak me mami otnovo.Ne se prebira po celi noshti,shtom se prebere ili e piqn ili s cervilo na rizata.Sega nemoga da go napysna ne bix otdelila decata si ot bashtaim.Sinat mi me pita kade e bashtamy a az nz kakvo da my otgovorq.Ina4e s men i s deteto se darji dobre,no ne go vijdame po sedmici.Sly4valo see toi dokato se kapi da my zvani telefona i da go digna az-mn me naranqva shtom 4yq jenski glas otsreshta da pita koga pak shte se vidqt.Napravix my zabeleshka 4e ve4e nee mlad i 4e ve4e ima semeistvo-opravi se za edna godina.No beshe samo tolkova.Sega sinatmi go mraji,a az neiskam tova.Nikoga ne bix otdelila decata ot bashtaim no bez nego ili s nego e sashtoto.Zaplashvala sam go 4e shte go napysna a toi sas negovite izkrqshti sini o4i mee molil da ne go pravq.Kogato sinatmi beshe na 3godini az reshix da si tragna i go napravix.Pri porednata ve4er bez da se prebere sabrax bagaza na men i nqkoi neshta na deteto i si tragnaxme.Ytidox y moite roditeli s nadezda 4e toi shte se opravi.Roditelite my shtom razbraxa me pomolixa da my dam posleden shans,zaradi deteto koeto imame.I toi mi se moleshe i se kalneshe 4e shte se popravi.Prostix my otnovo sled segmica razbrax 4e sam bremenna,no znaex 4e toi neiska deca i neznaex kak da my go saobshtq,no ti go prie kato na4alo na noviq ni jivot.Pisha tova ot kompitara na sestrami s nadejdata nqkoi da mi dade savet da go ostavq i da vzema decata s men ili da ostana v toji ad.

tokio_hotel_4ever
12-11-2007, 07:43
pitai go - "Ti izpitvash li nesto pove4e ot priqtelski 4ustva kam men" i ako ti kage ne samo toi gubi ako kage da ti si zn. :---) :---) :---) mn uspex4enca i dano da e "da" ai posle da spodelish :D :) :twisted:

mgxpower
12-11-2007, 07:52
"Или се престрашаваш и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад кулисите"

Тук вече има или...или...!
Ако силно желаеш нещо цялата Вселена ти съдейства да го постигнеш надявам се си чела книгата "Алхимикът" трябва да знаеш на какво си способна..колко силно го желаеш и с цената на какво си готова да го постигнеш!
И да ти кажа...ако приятелството ви е силно не мисля ,че разкритието на едни такива чувства би го прекратило поне според мен!

koalka
12-11-2007, 08:47
Еми, време е да го забравиш.Опитай се да го направиш!Той явно не те харесва, щом не сте заедно, поне щеше да разбереш.Хабиш нерви и сили, а той дори не знае.Поне му кажи, ти сега така и така не го смяташ само за приятел.

tasq
12-11-2007, 12:35
Istoriqta mi s tova mom4e e slednata:Prez minalata godina az imax mn gadjeta no samo toi mi ostana v sarceto.Izlizax me zaedno v posledstvie toi me zapozna s roditelite si kakto i az nego s moite roditeli.Vsi4ko beshe kato v prikazkite,dokata ne se poqvi negova stara priqtelka.Priqtelqmi po4na da me otbqgva da kazva 4ee s priqteli a sashnost s neq.Edin den sled porednoto my kazvane 4ee s fr na kafence az kakto vinagi my povqrvax.No mi se obadi edin negov priqtel s koito "yj" sa zaedno da me pita kadee Emo(taka se kazva gadjeto mi).Az s prosti dymi my kazax 4e mi e kazal 4ee s nego na kafe,sled tova mi se zatvarq telefona i az se 4ydq kade li e sega gadjetami.Reshavam az da izlqza malko da se raztap4a i kakvo da vidq toi pregarnat s bivshata si.Mn me izdrazni tova.Vidq me no se napravi 4e ne me poznava.Na drygiq den imaxme sreshta koqto toji pat ne beshe otmenena.Oshte kato go vidqx mi ideshe da zapla4a s glas.Toi mi obesnqvashe 4e nishto ne see sly4ilo prosto edna pregradka za zbogom.S mn molbi ot negova strana i ot strana na roditelite my az my prostix pri koeto toi mi obeshta pove4e da ne se povtarq tova.No tozi sly4ei se povtarqshe pak,pak i pak i ne s edna no seki den s razli4na.Nakraq ne izdarjax i reshix da skasame kazax my po dobre ve4e da ne se sreshtame.No sarceto otnovo pobedi i my prostix samo zaradi tova 4e go obi4ax.Za okolo 2-3 meseca ne se sly4vashe toji sly4ai ili pone az ne znaex.Moite fr mi kazvaxa 4e toi si prodaljava da se sreshta s drygi,no az ne im vqrvax pak i toi otri4ashe.Vsqka sytrin idvashe v nas,zabirashe me i prekarvaxme celiq den zaedno kak shte se sreshta s drygi,si kazvax az.Edin den toi prosto bez da sme govorili predi mi predloji da jiveq y tqx,az bqx na 15,a toi na 18 no se saglasix.Pak i roditelite mi mi razreshixa.Sqka sytrin stavashe rano da me iznenada sas zakyska v legloto.Ne sme se osajnali koga dori sam i zabremenqla ot nego.Kazax my a toi s ysmivka na ysta mi kaza 4e shte se griji za men i deteto i nikoga nqma pove4e da mi izneveri.I taka 9meseca minaxa spokoino rodini se prekrasno mom4ence s koeto i dvamata se gordeem.Sinat ni go krastixme na bashtasi Emo.Sega sme jeneni i imame 4mesechni bliznaci,no 4yvstvam 4e Emo ve4e ne me obi4a i pak me mami otnovo.Ne se prebira po celi noshti,shtom se prebere ili e piqn ili s cervilo na rizata.Sega nemoga da go napysna ne bix otdelila decata si ot bashtaim.Sinat mi me pita kade e bashtamy a az nz kakvo da my otgovorq.Ina4e s men i s deteto se darji dobre,no ne go vijdame po sedmici.Sly4valo see toi dokato se kapi da my zvani telefona i da go digna az-mn me naranqva shtom 4yq jenski glas otsreshta da pita koga pak shte se vidqt.Napravix my zabeleshka 4e ve4e nee mlad i 4e ve4e ima semeistvo-opravi se za edna godina.No beshe samo tolkova.Sega sinatmi go mraji,a az neiskam tova.Nikoga ne bix otdelila decata ot bashtaim no bez nego ili s nego e sashtoto.Zaplashvala sam go 4e shte go napysna a toi sas negovite izkrqshti sini o4i mee molil da ne go pravq.Kogato sinatmi beshe na 3godini az reshix da si tragna i go napravix.Pri porednata ve4er bez da se prebere sabrax bagaza na men i nqkoi neshta na deteto i si tragnaxme.Ytidox y moite roditeli s nadezda 4e toi shte se opravi.Roditelite my shtom razbraxa me pomolixa da my dam posleden shans,zaradi deteto koeto imame.I toi mi se moleshe i se kalneshe 4e shte se popravi.Prostix my otnovo sled segmica razbrax 4e sam bremenna,no znaex 4e toi neiska deca i neznaex kak da my go saobshtq,no ti go prie kato na4alo na noviq ni jivot.Pisha tova ot kompitara na sestrami s nadejdata nqkoi da mi dade savet da go ostavq i da vzema decata s men ili da ostana v toji ad.


Mili4ka 6te ti kaja tova 4e edin put mujut trugne li po 4ujdo vinagi 6te hodi,spored men nqma smisal da sedi6 i da turpi tova otno6enie za6toto kakto se kazva mainata mu na tebe,no decata ti go vijdat tova i naistina 6te namrazqt ba6ta si i dori 6te obvinqvat edin den i teb 4e si mu pozvolila da se durji taka s vas.
po dobro si idi sega dokato sa malki i vse o6te ne osaznavat na cqlo kakvo stava,za6toto kolkoto pove4e otlaga6 tolkova po zle stvat rabotite.
razvedi se s nego i neka vijdat ba6ta si nali ne gi spirai no po dobre da ste razdeleni ot kolkoto te da gledat kak se karate i kak ne se razbirate,tova se otrazqva mnogo na detskata psihika vmesto da kazva6 4e neiska6 decata ti da sa bez ba6ta spored maen pravi6 to4no po lo6oto 4e gi ostavq6 da gledat kakav nehranimaikoi e toi.
neznam tova e moqta gledna to4no no re6enieto e izcqlo tvoe.

alex4o
12-11-2007, 12:52
"Или се престрашаваш и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад кулисите"

Тук вече има или...или...!
Ако силно желаеш нещо цялата Вселена ти съдейства да го постигнеш надявам се си чела книгата "Алхимикът" трябва да знаеш на какво си способна..колко силно го желаеш и с цената на какво си готова да го постигнеш!
И да ти кажа...ако приятелството ви е силно не мисля ,че разкритието на едни такива чувства би го прекратило поне според мен!
хей мога да ти кажа само 1 нещо,ако приятелството ви наистина е толкова силно,колкото го описваш нищо няма да ви раздели,най=малко пък това,аз бях в същото положение,приятелят ми сподели какво изпитва към мен,поговорихме,аз нямам същите чувства към него,но сега мога да кажа че сме много по-близки приятели от преди,това само ни сближи .. Успех ! :)

kael
12-11-2007, 13:35
make up ur mind 8)

SlADka_lIGlA
12-11-2007, 13:54
razbiram te napulno i na men mi se slu4i su6toto 2 godini razpravii kusame trugvame priqteli mrazim se gluposti i nakraq stanahme mn dobri priqteli i az si misleh 4e ni6to ve4e nezna4i toi za men no razbrah 4e mn go obi4am i az kato teb se 4udeh kvo da naprava kazah mu 4e o6te go obi4am i ot togava ve4e ne si govorim a kato si govorim se karame haha za minalite gre6ki taka 4e po dobre si zapazi priqtelstvoto pone taka 6e si blizo do nego !! Uspeh

Seducti0n
12-11-2007, 18:15
Да има изход и съм сигурна,че ти много добре знаеш какъв е, но не искаш да го призанеш или по-скоро липсва ти готовонстта за да преминеш през него и веднъж завинаги да се отървеш от този омагьосан кръг. :wink:

Понякога,е по-добре да оставим нещата такива каквито са, понякога просто не си струва да се напрягаме за да променим дадено нещо. :wink:

Моя съвет е да продължиш напред към бъдещето,където те очакват десетки възможности, от колкото да правиш опити да се върнеш към миналато с цел да възообновяваш стари и недоизяснени взаимоотношения. :wink:

love_love_love
12-12-2007, 05:11
Мерси на отговорилите.

Последният отговор е най-точен,но..трудно е да продължиш напред,когато Не Искаш..