PDA

View Full Version : Анален секс. За и против.....



facetoface
12-10-2007, 06:49
Случвало ли ви се е докато го практикувате и изненадващо да изкарате люспа от домат да кажем??? Знам знам, звучи легендарно, но за нещастие лично на мен ми се е случвало.....гадно е. Другият момент е още по неприятен и смръдлив.....ако "изтърве компресия...." (тогава вече можеш да повърнеш без да се стесняваш. Та така. Един съвет към момичитета: Ако решите някой път да опитате, направете си клизма за да не стане гаф и послед многооо дълго време да се сещате за това [-o<

iv4oiv
12-10-2007, 07:01
Веднъж решаваме че ще е отзад и .... много лесно влезе пък и беше хлабаво. Без лубриканти без нищо - странно защо ли. Та и аз се правя на мъж не си слагам презерватив. Знаем се с мацката отдавна. Както и дае, свършвам си аз, вадя го а то малко кафяв. Дърпам аз да заголя главичката и що да видя. Цялата глава КАФЯВА :shock:
За малко да си изповръщам червата. Идеше ми да и го подам за свирка ...

А тя сладураната имала "Рядко Щастие" и дори не си е направила труда да се изака.

От тогава ... внимавам много с аналния.

aniezina
12-10-2007, 07:13
оле хора.....а аз си мислех че аз съм зле :grin: и аз пробвах (вече) но задължително с клизма, и на момчето адски много му хареса, обаче честно казано, можеби защото ми беше за първи път отзад, не ми хареса особенно, имах чувството че ще прегрея, стана ми адски горещо и започнах да се изпотявам.Не беше чак толкова хубаво колкото го описват. :roll:

KimBerLy1912
12-10-2007, 07:25
Милите...Доста кофти инциденти описвате...Ако на мен ми се беше случило нещо подобно,щях да се откажа от аналния секс за цял живот :? Начи ние сме пробвали 1 или 2 пъти....аа на моя му хареса но на мен не особенно...не сме повтаряли..Нямам и намерение 8) Инциденти немаше..но тоя вид секс не е за мен :-)

facetoface
12-10-2007, 07:32
За това ти говоря. Според мен всеки е хубаво да опита, но като не му хареса да не го практикува :-D
Мечо Пух обича да бърка в кацата с меда....

aniezina
12-10-2007, 07:35
правилно-затва съм го прайла и само веднъж ;-) Но за другите работи не се отказвам! :-P :-D

facetoface
12-10-2007, 08:33
Дай Боже повече момичета като теб :---)

krem4et0
12-10-2007, 15:10
3 пъти съм правила, без да съм се подготвяла и нямаше никакви инциденти.

JuS7^YourS
12-10-2007, 16:14
аз още не съм, имаме намерение да пробваме, но кога ще стане...не е ясно. Иначе и мен ме е страх от споменатите горе неща, да не стане някой гаф, особено като е за пръв път

john_kaleka
12-10-2007, 16:47
дам..за малко и аз да се изповръщам от тиа гадости!бляк!но да не забравяме че има хора,които ,колкото и странно да звучи им харесва именно това в аналния секс....да има ако! :-& :-&

bebe_zaiche
12-10-2007, 18:17
Правила съм анален няколко пъти (странното е, че още от първия път се влюбих в този вид секс. Преди седмица правих анален и свърших за буквално 30 секунди), никога не съм си правила клизма. Но преди акта се старая да се освободя от "напрежението" и после хубаво се измивам с пръсти отвътре (колкото успея да бръкна). И досега не съм имала нито един фал. Даже лекичко нацапване. После оная работа н приятеля ми мирише на сапун :D

vaniLL
12-10-2007, 20:26
mi nii taq sedmica shte probvame , i na dvama ni se iska :P
da se nadqvame da nqma problemi :) inache ne sym protiv , to se e vidqlo , che shte mi gori duppeto

tesco
12-10-2007, 23:43
Най-любимата ми част от секса.......И аз не мога да си го обясня
За инциденти-да,намирал съм разни работи,но не съм казвал или показвал на момичето с което съм бил,за да не я обидя.Нали затова има вода и сапун бе! Лигочи...

hahavteen
12-11-2007, 03:59
Mi i az pravia kato bebe_zaiche i do sega da 4ykna na durvo nikakvi incidenti ne sum imala a sum go pravila dosta puti 8)

rihannka
12-11-2007, 07:02
аз съм го правила около 10-на пъти .отна4ало не ми харесваше ,но последните пъти взе да ми харева.и досега не съм си правела клизма и да 4укна на дърво нито съм се изпускала нито е бил изцапан!

sladkoto_neli
12-11-2007, 07:24
Пробвала съм само 1 път и беше отвратително.нямаше инциденти но определено не ми хареса и на него също затова мисля че няма да се пробваме втори път.

facetoface
12-11-2007, 09:30
Атака тогава момичета :evil: Няма да притеснявате :P

iv4oiv
12-12-2007, 07:47
Имах една приятелка (не гадже) която много обичаше аналният секс и много сме си говорили с нея. Тя разказваше, че за да ти е кеф трябва да си много ама много възбудена. Иначе боли ужасно. Също така трябва задължително да има лубрикант, но не много. Ако е много започва да влиза по трудно и от натискането боли. Момичето трябва да иска да го усети отвътре, да го засмуче с анус и тогава увещането е било най силно.
Така и не успях да ч навия да и направим 3-ка с още някое момче. Каза че или само отпред или само отзад но не и едновременно. :(

А сега се сещам за една Марийка която беше малка и си падаше по някой батко 10 клас, а тя да е била 7-ми.
Отива тя у тях но му казала да я чука отзад за да не разберат техните ... и той пича яко в дупето, свършва, вади го и Марийка без да иска де ... целият му чершав в лайна. Само като се сетя за тази случка и ... ми се гади. Май това е най отератителната история за аналният секс която знам.

vaniLL
12-12-2007, 10:38
kato vseki muskul , sled kratko vreme si vyzvryshta formata ...

holys
12-12-2007, 12:36
ako tova s obelkite i izpuskaneto ti se e sluchvalo sigurno e bilo ujasno :smt078

air_wisp
12-12-2007, 22:25
ебаси! бях се навил да правим анален с гаджето, но след всичките тия коменти...по добре да не пробваме #-o то аз винаги ще съм навит, ама деазнам...тука насирания, кафяво, домати, клизми, сапуни... :neutral:
и как се насра? в стаята? после кво стана? я разправи, че стана интересно...

iv4oiv
12-13-2007, 06:40
v momenta na izvajdaneto sam se nasirala.

затова хората серат преди анален секс ;)
за да не серат след това 8-)

aniezina
12-13-2007, 06:50
Или по време на него, но все пак и такива гафове стават. Аз също през малкото ми опити бях притеснена за това, но приятеля ми обясни че е напълно наясно с това което става, и че след като се е навил да го прави явно не се притеснява от изцепки но все пак аз си се притеснявах. Пробвайте в банята под душа, топлата вода действа успокояващо а и да стане гаф, бързо се поправя :wink:

Cvetelina_91
12-14-2007, 15:36
i az pravq analen sex ot nqkolko meseca i se nadqvah nikoga da nqmam gafove ,podobni na gorespomenatite.No dnes i pri mene se slu4i to4no pri samoto izvajdane...nqkak si hem stiskah ama ne6to ne se polu4i i se naakah :( .Situaciata be6e ujasno konfuzna i ne q pojelavam na nikoe momi4e.Sled dnes ve4e se zamislqm dali da pravq analen sex vapreki 4e dosta mi dopada ama....A ina4e za tova sas sqdaneto 4e e kofti sam saglasna s potrebitelkite koito go kazaha a sa6to i s tova 4e zapo4va da mi stava dpsta gore6to kato mi e v dupeto.

n0r4eto
12-14-2007, 15:48
Леле Боже Господи Майко мила!!!! Пробвала съм с лубрикант, но ме болеше, без лубрикант - още по - зле! Ама тва, което чета е най - болезненото... Край с опитите!!!

hahavteen
12-15-2007, 06:18
Na men mi e interesno sled kato e stanala izcepkata kak sa reagirali mom4etata s koito ste pravili seks...Vse pak ima mom4eta koeto go priemat kato ne6to nepriatno no normalno a ima drygi koito mogat s povedenieto si da te nakarat da zabravi6 za analnia seks zavinagi...