PDA

View Full Version : Може би грешното момиче



Prowly
12-10-2007, 07:47
На един купон се запознах с една девойка. Много красива и свястна, но, уви, туркиня. В момента ми е каша в главата и се чудя какво да правя. От една страна искам да й се обадя, но от друга се колебая. Просто издивявам...

crazy_girl96
12-10-2007, 07:50
Харесваш ли я?!Ако да,кво чакаш

love_love_love
12-10-2007, 07:57
обади й се,да не сте от различен биологичен вид случайно?!

Lux.Only
12-10-2007, 07:58
Харесваш ли я?!Ако да,кво чакаш
+1

Blab
12-10-2007, 07:58
Аман от предрасъдъци. :?

bebe_s_bazuka
12-10-2007, 10:14
Щом ти харесва какво чакаш още,за да не и се обадиш.Да не ти пука това ,че е туркиня и тя е човек все пак ти ще си с нея не хората.Така,че бързо взимай слушалката и и се обади.Айде успех с момичето :mrgreen:

November
12-10-2007, 10:29
Ей заради такива пумияри ме е яд... няма значение каква е щом не е българка НЕ ВАЖИ !!!

Аман от такива дето са готови си омешат и кръв и всичко с какви ли не другонародници.... още повече друговерци ... да не казвам и ФЕСОВЕ...

ПИЧ ЗАЕБИ Я ТАЯ - БЪЛГАРКИТЕ СА ПЪТИ ПО-КРАСИВИ !!!
И най-вече - пъти по-прекрасни (не само целуфана, а и съдържанието)

От една страна се чувствам поласкана от изказването ти,от друга обаче ми се иска да ти ударя един шамар :o !!!
Не знам в кой век живееш,но това са отживелици и нямат нищо общо.Какво като е туркиня.Както каза love_love_love,момичето не е от друг биологичен вид,нали?!
Доколкото знам няма значение от каква народност си,човек си си!!!
А и като се замислиш никой не е "чист биологичен вид".Имам предвид това,че преди няколко века прабългарите са се обединили със славяните,а когато сме били под Османско владичество да не мислиш,че турци и българи не са се "размножавали" взаимно едни с други?!
Така че няма какво да спорим повече,а и съм сигурна,че и ти си един инат и въобще няма да се вслушаш в това,което написах... :?

MiMcHeToOo
12-10-2007, 10:36
Напълно съм съгласна с Cannibal_C0rpse ..

November
12-10-2007, 12:11
Напълно съм съгласна с Cannibal_C0rpse ..

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Олеле...

partychild
12-10-2007, 12:20
МмМмм..моите "любящи" братовчедки си падат по турци ...постоянно ми натякват че са много щастливи с тях по голямата е с него от 7-8 месеца и вече си казват че ще се женят :? как ли не ги фалат та.. аз имам една годишна връзка но.... тяхното си е най най нали знаете :x O:) :-s :evil: :-x

MoHuTo
12-10-2007, 12:36
Щом ти самия не знаеш дали да й се обадиш или не, значи и на теб малко или много ти пречи факта, че е туркиня :arrow: не виждам смисъл да й се обаждаш. И все пак ти си решаваш, аз лично не бих се хванала с турчин, имам приятелки от турски произход, но гадже - НИКОГА!!! Дори и да е последния мъж - НЕ! Малко расистка си падам :-|

kael
12-10-2007, 15:23
аз съм родом от разград и та ти кажа свикнал съм да живея в доста смесено население в другите градове (визирам търново) има голям негативизъм спрямо мисюлманските ни събратя това ми се струга глупаво.... просто друга религия FTW не е края на света

rubi
12-10-2007, 20:39
Ей заради такива пумияри ме е яд... няма значение каква е щом не е българка НЕ ВАЖИ !!!

Аман от такива дето са готови си омешат и кръв и всичко с какви ли не другонародници.... още повече друговерци ... да не казвам и ФЕСОВЕ...

ПИЧ ЗАЕБИ Я ТАЯ - БЪЛГАРКИТЕ СА ПЪТИ ПО-КРАСИВИ !!!
И най-вече - пъти по-прекрасни (не само целуфана, а и съдържанието)


На теб не са ли ти казвали, че малките деца не трябва да си играят с опасни предмети - каква е тая базука - я я вземи и се гръмни !!!

Как какво като е ТУРКИНЯ ? ТИ какво ... хубаво ли ще ти е да правиш свирки на рязан пенис ? Я се гръмни, че ... направо... ми се гади като си го помисля и представя...

5 века са изнасилвали ... сега сами им дигате краката... НА САПУН ТИЯ ФЕСОВЕ !!!

ЗНАЕШ ЛИ КВО...АКО МИ БЕШЕ ПРЕД ОЧИТЕ И БЕШЕ ИЗРЪСИЛ ТОЧНО ТОВА ТАКЪВ ЩЯХ ДА ТИ ЗАБИЯ ЧЕ ДА НЕ СЕ УСЕТИШ НА КОЯ ЗЕМЯ СИ....ЧОВЕК ОСЪЗНАЙ СЕ....ТИ САМИЯ ДО ТЕБ МОЖЕШ ДА ИМАШ ТУРЧИН ИЛИ ТУРКИНЯ И ДА НЕ ЗНАЕШ..И КВО ТЕ ДА НЕ БИ ДА НЕ СА ХОРА.. :smt064 .ДА НЕ БИ ДА НЕ ЯДАТ ПИЯТ ИЛИ ДИШАТ?....ТИ ДОРИ МОЖЕ ДА СИ ПРИЯТЕЛ С НЯКОЙ ТАКЪВ И ДА НЕ ЗНАЕШ...ПРИМЕР...МОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ ЧЕ СЕ КАЗВА ФАНИ ..А ВСЪЩНОСТ ИМЕТО ДА Е ФАТМЕ...И ТИ КВО ПРАВИШ...ПРИЯТЕЛ СИ С ФАНИ НАЛИ...И СЛЕД ГОДИНИ АКО РАЗБЕРЕШ КАК СЕ КАЗВА...КФО?ЩЕ Я УБИЕШ ЛИ? :smt064 Е ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ЗАСЛУЖАВАТ ДА ГИ ЛИНЧУВАТ!!!! :smt067 :smt067 :smt067

ИНАЧЕ КЪМ АВТОРА НА ТЕМАТА...КАКВО МУ МИСЛИШ? :smt064

gilY
12-10-2007, 20:48
obadi i se...kakvo kato probva6,po vajnoto e 4e te kefi :smt007

Vladkoy
12-11-2007, 08:58
ПРОТИВ. ТИ ЛУД ЛИ СИ ? :evil:

mgxpower
12-11-2007, 09:06
Ей заради такива пумияри ме е яд... няма значение каква е щом не е българка НЕ ВАЖИ !!!

Аман от такива дето са готови си омешат и кръв и всичко с какви ли не другонародници.... още повече друговерци ... да не казвам и ФЕСОВЕ...

ПИЧ ЗАЕБИ Я ТАЯ - БЪЛГАРКИТЕ СА ПЪТИ ПО-КРАСИВИ !!!
И най-вече - пъти по-прекрасни (не само целуфана, а и съдържанието)Всички в Търговище ли сте толкова задръстени?Как може да си толкова ограничен откъм умствените си възможности..и да си толкова тесноглед какво като е туркиня?!Ние да сме с нещо повече от турците...или те да са с нещо повече от нас?!Имат всички човешки качества...спри да гледаш в една точка огледай се и виж света погледни на нещата с други очи бе гамен..турци , араби , китайци , испанци всички сме хора!
Това е то...човешката цивилизация ще се избие помежду си..после защо щяло да има "край" на Света ми ето защо ние ще си сложим тая примка сами около вратовете!Ако всички мислеха като тоя гамен и таяха в себе си толкова злоба към останалите народи планетата Земя отдавна да се е превърнала в купчина прах!

Seducti0n
12-11-2007, 18:39
Здравей.Ако момичето те е харесало,не виждам основателна причина да не я потърсиш. :wink:

Това,че е туркиня не я прави по-малко от всички нас,нали така.Не бива да делим хората в зависимост от тяхната националност,етническа принадлежности вероизповедание.Всички сме равни,макар някои да не признават това неписано правило. :wink:

Не робувай на предрасъдъците, а разчупи наложените стереотипи и потърси момичето,може да се окаже свястно момиче и да с получи нещо между вас.Успех. :wink: