PDA

View Full Version : Значи имам малък проблем със съучениците,изпитването



$sweet_girl$
12-10-2007, 07:50
zna4i dosta sam pritesnitelna ne obi4am da me izpitvat sramejli va adski mnogo i ne moga da go preodoleq

:cry: :cry: :cry:
nqkoi da ima genialni saveti????? :cry: :cry: :-# :-k
opitvala sam se da go prevazmogna kogato se qdosam na nqkoq u4itelka , no na sledva6tiq den pak sam sa6tata i tova me drazni :-# :-# :-k :cry:

Blab
12-10-2007, 07:54
Едно време и при мен имаше нещо такова.
Просто порастнах.Добих самоувереност.Дадох си сметка, че няма от какво да се срамувам.
Успех!

alex
12-10-2007, 07:57
Опитай се да се абстрахираш от това че в стаята има още 20 човека. Гледай само към учителката, говори на нея и слушай гласа си. И имай предвид че почти никой не те слуша а всеки си говори нещо, занимава си се с нещо... щом не ги изпитват тях няма причина да те слушат и гелдат. Така че - спокойно. Няма да стане от първи път но се тренирай. Можеш да опита да си вземеш една химикалка и да си я въртиш в ръката. Това колкото и да е страно успокоява, аз съм чупил доста химикалки така по изпити, в училище и по подобни "приятни" поводи и места :)

$sweet_girl$
12-10-2007, 08:34
savetite sa dobri \:D/
samo o6te edin mani4ak problem koito zabravih da dobavq
nie sme 31 deca
slqha dvata klasa i sega se 4uvstvam kato na boinoto pole
strah me e da vdigam raka za6toto moje da sgre6a a sam 6 klas
dogodina sam an izpiti i ne znam kakvo da napravq :cry: :cry: :-#

tokio_hotel_4ever
12-10-2007, 09:34
hey macka.nai-dobroto reshenie e da se sabirash s mnogo hora,ako imash lubima grupa se sabirai s vs fen4eta ili ako ima na nqkakvo mqsto nasabrano mn gotini horica zapoznai se s tqx.taka ste se otpusnesh mn i ste se promenish,bez problem ste se zabirash i s daskali i sau4enici i vsqkvi takiva.ot li4en opit probvai nqm ada sagalqvash :-) :---) mn yspex4enca :)

dshiznit
12-10-2007, 09:36
Стегни са малку па ти и да сгрешиш няма та издат я. Вдигай си ръка говори щом сте толкоз много едвали някой ша слуша кфо дърдориш па и да слуша къф е проблема.

Помни че ти си най-добрата най-умната и тнт винаги изхождай от тая позиция. Дори да дрънкаш глупости. Като мен в момнета

gorska
12-10-2007, 10:27
Можеш да опита да си вземеш една химикалка и да си я въртиш в ръката. Това колкото и да е страно успокоява, аз съм чупил доста химикалки така по изпити, в училище и по подобни "приятни" поводи и места :)

Така веднъж си счупих ципа на суичъра. :-D (от нерви, когато ме изпитваха по история. )

Наистина, съмнението, че можеш да дадеш грешен отговор е убийствено гадно, но по-добре ли се чувстваш, когато някой друг вдигне ръка и каже това, което ти си знаела, но си се притеснила да кажеш?!?

За седмия клас, не мисля, че ще е кой знае какъв проблем, аз през живота си не съм вдигала ръка повече от 20 пъти(вероятно...), но все пак се справих добре и в училище, и на изпитите. Давай смело и хич да не ти пука, че те гледат... Мисли си, че като те гледат един вид ти се радват и ти благодарят, че ти ги спасяваш, като изпитват теб, а не тях.

Мисля, че съветът на токио_хотел_форевър беше изключително точен. Когато се събираш с много други хора, различни от съучениците, ще придобиеш самочувствие и ще знаеш, че те те харесват, и щом те могат, значи трябва и класа да може, значи трябва и учителите да могат, значи няма от какво да се притесняваш, защото каквото и да стане, ще имаш тях на разположение.

Успех :-)

П.П. Не очаквай някой да дойде и да те заприказва, а ходи ти! В началото, ще те е срам(напълно неоправдано), но после ще свикнеш, а и те ще започнат да идват сами при теб. :)

$sweet_girl$
12-12-2007, 07:18
v4era napravo mi ide6e da ubiq nqkogo
gospojata ni po istoriq si otide a tova e pone 23 gospoja koqto smenih ot 1 klas :-x 8-[

Iria
12-12-2007, 17:03
Пиши по разбираемо, пък и тая латиница ти избожда очите.Почти не успях да разбера за какво говориш.Не се притеснявай от другите, като те изпитват мисли за това, за което те питат.Не се притеснявай, че можеш да сгрешиш- на всеки може да се случи.Абстрахирай се от другите деца.

voodoodoll1
12-12-2007, 17:23
преди и аз бях така.Но осъзнах,че няма от какво да се притеснявам.Може би е в това,че смених класа,но тва не е чак толкова важно.Разбрах,че като говоря едва ли всичми ме слушат,защото като изпитват другите аз не слушам :D .А тва за дигането на ръка,аз лично до 8 клас не съм дигала ръка.Чак на края на 8 клас започнах да вдигам ръка,и то само по някои предмети.

voodoodoll1
12-12-2007, 17:23
преди и аз бях така.Но осъзнах,че няма от какво да се притеснявам.Може би е в това,че смених класа,но тва не е чак толкова важно.Разбрах,че като говоря едва ли всичми ме слушат,защото като изпитват другите аз не слушам :D .А тва за дигането на ръка,аз лично до 8 клас не съм дигала ръка.Чак на края на 8 клас започнах да вдигам ръка,и то само по някои предмети.Ти като си знаеш и да вдигаш,и да не вдигаш,като си изкарваш хуббави оценки на изпитвания и контролни,пак даскалите ще ти пишат хубави оценки(за някои даскали е важно дали вдигаш ръка де,ама не за всички) :)

$sweet_girl$
12-13-2007, 17:09
\:D/ v vseki den stavam vse po stranna kak pred vas v neta moga da izdrankam vsi4kite mi problemi a pred gora koito poznavam cql jivot ne moga i duma da ima kaja osven neshto zavartqno i shantavo 8-[ 8-[ 8-[