PDA

View Full Version : Заряза ме, за да можел да учи ... ама ...



sugarpop
12-10-2007, 11:11
Преди около 6 месеца ходих с един себичен и прост егоист. Постоянно ми казваше, че ако го приемели студент в друг град между нас надали нещо ще излезе. Винаги ми натякваше как неговия живот и неговите амбиции са по-важни от мен и връзката ни. Ние даже почти не излизахме защото той все беше зает да учи и да учи... :-s Разбира се му изневерих защото с такъв малоумен зубър просто няма как да се издържи. За близо цял месец ние нито се чувахме нито се виждахме защото Негово височество трябвало да учи. Ами като толкоз много искаш само да учиш, ами не се захващай с връзка която не можеш да крепиш беее... #-o Както и да е... приеха го, мен също но в друг град и по живо по здраво скъсахме.
Обаче сега идва най-големия майтап - тъпото зубърче го накъсали на изпитите и сега с подвита опашка се е върнал пак при мама и тати :razz: И понеже аз за разлика от него, работя и не чакам на някой друг да ме издържа и сега пак ми прави мили очички да се връща при мен. :razz: Това, че работя не значи че ще види пари от мен, нито пък че пак ще се съберем. Сега пак ми разправя колко много ме обичал, колко много държал на мен... ако толкова много държеше на мен нямаше да парадира само със собствените си интереси и безграничния си егоизъм. А и не на последно място да предпочете да отиде в друг град, пред това да остане при мен. Аз нямаше как да го направя понеже нямам толкова пари, дори и като работя... а той понеже не работи и може да си го позволи. Не съм му някаква резерва при която да се връща след като се е прецакал на изпитите и сега пак си е при техните. Казах му, че вече между нас нищо не може да има, просто защото той прецака всичко още докато имаше шанс нещата да се оправят. Ама той просто не вдява. #-o

MiMcHeToOo
12-10-2007, 11:28
Ше вдене не бой се

MoHuTo
12-10-2007, 11:29
Тегли му една, като не разбира с добро. :wink:

partychild
12-10-2007, 11:55
Тегли му една, като не разбира с добро. :wink: \:D/

bungle
12-10-2007, 12:06
Тотален игнор.

dumbo_s
12-10-2007, 12:08
Много прости хора има на този свят,но повечето нямат възможност да учат....Тоя е ежбахти индивида...>То и това е малко което си направила....

BeautifulWorld
12-10-2007, 16:49
Добре си направила. Това ли искаш да чуеш? За това ли пусна темата? Наистина смятам, че отва е правилна постъпка, няма да го поглеждаш повече, не му вдигай телефона и рано или късно ще загрее, че не искаш да му гледаш физиономията.

koalka
12-10-2007, 18:49
Много правилно си постъпила, че си го отрязала.Не е държал въобще на връзката ви, а сега, когато няма никакъв успех с ученето и иска да се връща при теб.Все едно е концерт по желание...

Lashes
12-10-2007, 19:09
Ся зимаш и сичкото тва му го кажи в лицето...ако го направиш направо те признавам \:D/ =D>

Iv4eTy
12-10-2007, 19:59
Тегли му една, като не разбира с добро. :wink:

rubi
12-10-2007, 20:02
:evil: :evil: давай мацка с теб съм....макар че като се замисля тфа ми беше извинението преди време да зарежа някой който ми лазеше по нервите...и най накрая му казах да си.... :smt001 :smt001

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-10-2007, 20:14
;) Пък и като е толкова умен, накрая ще разбере :) (а дано) :)

Jus7m3
12-10-2007, 21:17
Кажи му това,което каза на нас :) Ще се почувства наистина голяма отрепка :D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 04:43
Кажи му това,което каза на нас :) Ще се почувства наистина голяма отрепка :D
:D \:D/ Не бъди прекалено жестока :)

kifla
12-11-2007, 06:42
И ние какво да направим??? Какъв ти е всъщност проблема не ми стана ясно.Скъсали сте .Край .Какво толкова кажи му ,че неискаш дори да го виждаш дори и това е ...Нищо чаккк толкова сложно няма !?!??!? :-s 8-) :-D

dessy_133
12-11-2007, 06:50
И ние какво да направим??? Какъв ти е всъщност проблема не ми стана ясно.Скъсали сте .Край .Какво толкова кажи му ,че неискаш дори да го виждаш дори и това е ...Нищо чаккк толкова сложно няма !?!??!? :-s 8-) :-D
и аз така мисля!какъв ти е проблема всъщност?