PDA

View Full Version : просто пи е много тъжно



sLaDkA_GrEsHkA
12-10-2007, 11:21
ne iskam suveti ili sustradaniq... iskam prosto da si izleq dushata :cry: adski mi e bolno... s priqtelq mi hodim godina i polovina i sme se karali mnogo puti zaradi drugi momi4eta i vseki put obeshtava da nqmame taini pove4e... nqkolko meseca nqmahme porblemi dokato v4era ne vidqh pod edna negova snimka komentar 4e bil super i se izdraznih... pitah go mnogo puti dali q poznava i toi otri4ashe...az tupachkata ot zloba q ovikah i narugah i tq mi napisa li4no suob6tenie da ne se qdosvam zashtoto sa samo priqteli i taka natatuk... :shock: prosto adski me zabolq ot tova che sum bila izlugana za poreden put :-# znam che ne e nishto seriozno no sum prostila tolkova mnogo che veche nqmam kude da q pribera taq bolka.... nalaga se da skusame... ne znam kak da mu kaja.. prosto... ne moga da mu vqrvam... zashto da sme zaedno ? shtom za tova me e izlugal edin bog znae kakvo ne znam :cry: adski go obi4am no prosto e vreme da pomislq za sebe si... toi beshe edinstvenoto koeto mi ostana .. sus si4kite mi "verni priqteli" se skarahme ne se i poglejdame... sega go zagubih i nego... ne znam kak da mu go kaja prosto... beshe mi nai skupoto neshto :cry: ](*,) ad me e na mene si ne znam i az zashto... trqbva da iz4akam do dove4era za da mu kaja zashtoto sega e na u4ilishte,... imam 4uvstvoto 4e do togava shte sum otka4ila totalno... nikoga ne sum se 4uvstvala tolkova zle.... ne sum durjala da ima tolkova lubov i da si povtarqme postoqnno obi4am te kolkoto da ima doverie ... :cry: prosto veche si nqmam nikoi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

blagodarq vi mnogo che prochetohte glupostite mi prosto ... gadno mi e iskah nqkoi da razbere za kakvo govorq... kakto kazah nqmam s koi da si pogovorq ve4e :cry:

MiMcHeToOo
12-10-2007, 11:24
Я се успокой, нищо не е станало, не късай момчето преди хубаво да си си помислила!

partychild
12-10-2007, 11:50
Защо да не скъса с него като той я лъже за най - малкото нещо ..можеше просто да и каже че са приятели и толкова.. небива да си с такаф човек до себе си като знаеш че и преди се е забърквал с момичета :? аз не бих го простила :!:

MoHuTo
12-10-2007, 12:05
Много кофти наистина, но може би наистина ще ти е по-добре без него, не може така просто. Той те лъже за всяко нещо и то за дребни неща, а недай си боже да те е лъгал и за нещо по-голямо...тогава какво?! :neutral: Пак ли ще простиш..няма смисъл наистина, една връзка се гради на взаимно доверие, обич и т.н, като гледам ти му нямаш доверие и с пълно право. Той не те заслужава, по-добре без него. Ще ти е гадно известно време и ще ти мине, а ако останеш с него ще трябва всеки път да му прощаваш и да страдаш, заради това че той един път не може да си признае истината ли?! #-o

sasha_90
12-10-2007, 12:56
Сама казваш,че той те е лъгал и преди,тогава наистина е правилното решение да скъсаш с него.

sLaDkA_GrEsHkA
12-10-2007, 15:50
ami po vuprosa s doverieto -sqka6 sum si izgradila nqkakva zashtitna stena vqrvam na mnogo malko hora i eto 4e to4no te me naranqvat nai silno.... tova nedoverie ot moq strana kum nego e ot purvata mu izdunka taka da se izrazq e po skoro refleks... kogato te udarqt i te zaboli posle dori samo da ti posegnat se durpash nali ? pri men e sushtoto ... mnoooogoo mi e gadno cql sledobed.. placha i treperq se edno sum super nervna s prosto mi e bolno... za 3 put sum taka razstroena i to pak zaradi nego.... ne 4e ne go obi4am i ne iskam da sme zaedno no iskam da pomogna i na sebe si... na drugite dostatu4no ogajdah... vupreki che ako mu kaja che ne iskam da sme zaedno poveche shtte izpitvam chuvstvo za vina che sum go ostavila zaradi nishto ... adski sum oburkana :cry:

rehab
12-10-2007, 15:59
Eeeee stiga de.Po tezi saitove za zapoznanstva horata pishat komentari ne samo na priqteli no i na nepoznati s cel obraten komentar :)

Fallen`Angel
12-10-2007, 16:09
Момиче, не прави този избор! Сама каза, че само той ти е останал и наистина го обичаш много, но не трябва да го оставяш заради някакви си коментари в сайтове за запознанство. Както по горе казаха - пишат се коментари дори и на непознати с цел да се напише нещо хубаво на човека, защото е готино да видиш как изглеждаш в очите на непознат/а. Не прекратявай такава връзка, а се вземи в ръце и не оставяй ревността да те погуби, както стана с мен. Само той е човека, който може да те накара да се усмихнеш истински и да бъдеш щастлисва нали ? Не го оставяй, можеш да помислиш и за себе си, дори и когато имаш връзка. Накарай го да поговорите една вечер за всички тайни и лъжи, дори и тези, които знаеш и ти е казвал. Изяснете се веднъж завинаги и тези неща да останат в миналото ви и да не се появява тази ревност никога повече за неща, които не съществуват.

alex4o
12-10-2007, 16:41
еми според мен не трябва да си с човек,който те лъже и то за такива дребни неща .. знам,че е трудно,пък и ти каза,че само той ти е останал и го обичаш наистина много,обаче защо ти трябва да си с човек,който не иска да споделя с теб,ЛЪЖЕ ТЕ ?? :(

kifla
12-10-2007, 16:45
Момиче по добре поговорете преди да скъсаш с него,защото има и вариянт другото момиче на пук да те е излъгало! :-s

gostut
12-10-2007, 17:49
ne iskam suveti ili sustradaniq... iskam prosto da si izleq dushata :cry: adski mi e bolno... s priqtelq mi hodim godina i polovina i sme se karali mnogo puti zaradi drugi momi4eta i vseki put obeshtava da nqmame taini pove4e... nqkolko meseca nqmahme porblemi dokato v4era ne vidqh pod edna negova snimka komentar 4e bil super i se izdraznih... pitah go mnogo puti dali q poznava i toi otri4ashe...az tupachkata ot zloba q ovikah i narugah i tq mi napisa li4no suob6tenie da ne se qdosvam zashtoto sa samo priqteli i taka natatuk... :shock: prosto adski me zabolq ot tova che sum bila izlugana za poreden put :-# znam che ne e nishto seriozno no sum prostila tolkova mnogo che veche nqmam kude da q pribera taq bolka.... nalaga se da skusame... ne znam kak da mu kaja.. prosto... ne moga da mu vqrvam... zashto da sme zaedno ? shtom za tova me e izlugal edin bog znae kakvo ne znam :cry: adski go obi4am no prosto e vreme da pomislq za sebe si... toi beshe edinstvenoto koeto mi ostana .. sus si4kite mi "verni priqteli" se skarahme ne se i poglejdame... sega go zagubih i nego... ne znam kak da mu go kaja prosto... beshe mi nai skupoto neshto :cry: ](*,) ad me e na mene si ne znam i az zashto... trqbva da iz4akam do dove4era za da mu kaja zashtoto sega e na u4ilishte,... imam 4uvstvoto 4e do togava shte sum otka4ila totalno... nikoga ne sum se 4uvstvala tolkova zle.... ne sum durjala da ima tolkova lubov i da si povtarqme postoqnno obi4am te kolkoto da ima doverie ... :cry: prosto veche si nqmam nikoi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

blagodarq vi mnogo che prochetohte glupostite mi prosto ... gadno mi e iskah nqkoi da razbere za kakvo govorq... kakto kazah nqmam s koi da si pogovorq ve4e :cry:

добре бе.. аз не моа да разбера.. кат си такава, какво очакваш да ти каже?? мн ясно, че като му пилиш за сяка няма да ти каже, че се познават.. да не е луд... и да има после "ама от къде я познаваш, ама аз защо не знам за нея, ама имате ли нещо, ама що ти пише такива неща..." мн по-лесно е за всичи да каже, че не я познава..

rubi
12-10-2007, 20:10
Момиче, не прави този избор! Сама каза, че само той ти е останал и наистина го обичаш много, но не трябва да го оставяш заради някакви си коментари в сайтове за запознанство. Както по горе казаха - пишат се коментари дори и на непознати с цел да се напише нещо хубаво на човека, защото е готино да видиш как изглеждаш в очите на непознат/а. Не прекратявай такава връзка, а се вземи в ръце и не оставяй ревността да те погуби, както стана с мен. Само той е човека, който може да те накара да се усмихнеш истински и да бъдеш щастлисва нали ? Не го оставяй, можеш да помислиш и за себе си, дори и когато имаш връзка. Накарай го да поговорите една вечер за всички тайни и лъжи, дори и тези, които знаеш и ти е казвал. Изяснете се веднъж завинаги и тези неща да останат в миналото ви и да не се появява тази ревност никога повече за неща, които не съществуват.

много правилно!това мисля и аз,а допълнение на тази моя мисъл е това:


добре бе.. аз не моа да разбера.. кат си такава, какво очакваш да ти каже?? мн ясно, че като му пилиш за сяка няма да ти каже, че се познават.. да не е луд... и да има после "ама от къде я познаваш, ама аз защо не знам за нея, ама имате ли нещо, ама що ти пише такива неща..." мн по-лесно е за всичи да каже, че не я познава..
](*,) ](*,)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-10-2007, 20:33
Ти знаеш кое е най - добре за теб! И нямам представа какви са били предишните провинения на това момче, но щом сега до такава степен се страхуваш за връзката ви, сигурно има защо! Най - добре направи така, както ти диктува сърцето, а ако той те обича, ще направи всичко възможно да се съберете! :) Ако не, значи за него не си заслужава, послушай сърцето си, то няма да сгреши. Ако има нещо нередно, ти ще го усетиш :) Успех и дано се оправите :-$ :-)

kael
12-10-2007, 20:37
Момиче, не прави този избор! Сама каза, че само той ти е останал и наистина го обичаш много, но не трябва да го оставяш заради някакви си коментари в сайтове за запознанство. Както по горе казаха - пишат се коментари дори и на непознати с цел да се напише нещо хубаво на човека, защото е готино да видиш как изглеждаш в очите на непознат/а. Не прекратявай такава връзка, а се вземи в ръце и не оставяй ревността да те погуби, както стана с мен. Само той е човека, който може да те накара да се усмихнеш истински и да бъдеш щастлисва нали ? Не го оставяй, можеш да помислиш и за себе си, дори и когато имаш връзка. Накарай го да поговорите една вечер за всички тайни и лъжи, дори и тези, които знаеш и ти е казвал. Изяснете се веднъж завинаги и тези неща да останат в миналото ви и да не се появява тази ревност никога повече за неща, които не съществуват.
yeah

koalka
12-10-2007, 20:41
Човек, колкото и да обича някой, ако лъжите са били прекалено много, нещо в него просто се променя, понякога просто не може да се понесат повече лъжи и всичко се изчерпва.Само не можах да разбера какъв е проблема, че някое момиче му е казала, че е хубав.Това автоматично ли го прави лъжец??Защото не разбрах той с какво е сгрешил, нали е казал, че са само приятели.