PDA

View Full Version : В мен ли е причината?



mimonka_limonka
12-10-2007, 14:17
zdraveite priqteli!imam priqtel ot edna godina.s nego pravim seks vinagi kogato imame vajmojnost.na men mi e xybavo s nego no dosega ne sam stigala do orgazam.4yvstvam se kofti kogato toi povdigne tozi vapros.iskam da popitam imali drygi momi4eta v moeto polojenie i ako ima kakvo sa napravili za da promenqt ne6tata?

samonervi
12-10-2007, 22:15
и на мен ми е много трудно да свърша и ми трябва доста време,ама не се отчайвам.има много други като нас.И моя все ме пита и все му казвам ,че пак не съм ама го обръщам на майтап и всичко приключва дотам

rumka88
12-11-2007, 06:34
хах и аз съм така...с моя приятел сме от 6 месеца вече,обаче аз още не съм свършвала :neutral: незнам защо,проблема не е в него...тои даже заради мене се измъчва горкия по 3 часа,ама пак нищо... :( незнам каква е причината..обаче е в мен ..нещо не е както трябва.. На него му става много гадно като свърши а аз не съм..и си мисли че той е виновен,обаче съвсем не е така...при мен е така,може би защото не мога да си освободя главата от ежедневните глупости.. :neutral: и така...
така че не се притеснявай..все някогя ще дойде и нашия ред ;-)

sladkoto_neli
12-11-2007, 07:29
Еми аз мисля че на нас момичетата ни е много трудно да свършим.
Аз лично по време на секс съм свършвала само 1 път и беше невероятно.Иначе той доста често ме е довеждал до оргазъм но чрез стимулиране на клитора което пак е готино но не е както при секс.
Но не мисля че проблема е в него аз много трудно се отпускам и може би за това не стигам до оргазъм.

bebe_zaiche
12-11-2007, 07:41
И аз преди не можех да свършвам. После, докато още бяхме заедно с един, той започна да ме лиже, после правихме секс и свърших. Беше страхотно. И колкото повече време минава и повече опит натрупвам, толкова по-лесно и по-често свършвам. :) Не си поставяй оргазма за цел. Кат се случи - случи се. Като не - пробвате пак :)