PDA

View Full Version : Цветна бременност???



klpo
12-10-2007, 14:17
Zna4i momi4eta situaciqta e slednata :D minaliq mesec si mid oide normalno svur6i mi i sled edin den po4na da mi te4e edno takova kafenikavo nqkolko dena i sprq.sega toq mesec trqbva da mi doide sled edna sedmica i sno6ti mi tekna takova rozovo a neska nqma ni6to vuzmojno li e tva da sa priznaci na cvetna bremennost??? :shock: :shock: :shock:

lyloster
12-10-2007, 19:28
еми може и да е няква инфекция х)
още повече, че ти е дошло, когато е трябвало :wink:, но за най - сигурно си направи тест , той хваща и цветна бременност

topstars
12-10-2007, 19:39
Спокойно,на мене ми се случи абсолютно същото и даже днеска заради това бях на гинеколог.Той ми обясни че това е напълно нормално при смяната на сезоните :-D И аз се бях притеснила за цветна бременност,но той ме успокои :-D :grin: Така че бъди спокойна,няма ти нищо.Това е нормално при смяната на времето става хормонален дисбаланс.

foxy-to
12-10-2007, 20:06
moje6 da si napravi6 test za da si spokoina

vaniLL
12-10-2007, 20:33
pf neka i az da si kaja :P posledniq pyt kaot pr sex , beshe predi 2 meseca i polivina . nishto ne me pritensvqma. posle mi doide syvsem notmalno , no imah nepriqtna slucha s edna fr i se pritesnih mn i mi sprq , seld 1 den mi trygna otnovo i mi syvryshi - normalno :) sled okolo sedmica mi procapvashe nqkolko dena ... i sega mi zakysnqva s okolo 15 dena i si napravih 1 test - otricatelen e . taka che ne se filmirai - dai 3 lv za sure chek i po-spokoino :)
moje da iam romeni v cikyla ot mn dr nesht , osven ot bremennost - vremeto , prekarani bolesti , medikamenti , hrana , stress ... :-)

wheezer_sedrik
12-10-2007, 23:17
Zna4i momi4eta situaciqta e slednata :D minaliq mesec si mid oide normalno svur6i mi i sled edin den po4na da mi te4e edno takova kafenikavo nqkolko dena i sprq.sega toq mesec trqbva da mi doide sled edna sedmica i sno6ti mi tekna takova rozovo a neska nqma ni6to vuzmojno li e tva da sa priznaci na cvetna bremennost??? :shock: :shock: :shock:





a da ste 4uvali za 4erno-bqla bremennost az ne sam :D :D :D :D

facetoface
12-11-2007, 11:10
Zna4i momi4eta situaciqta e slednata :D minaliq mesec si mid oide normalno svur6i mi i sled edin den po4na da mi te4e edno takova kafenikavo nqkolko dena i sprq.sega toq mesec trqbva da mi doide sled edna sedmica i sno6ti mi tekna takova rozovo a neska nqma ni6to vuzmojno li e tva da sa priznaci na cvetna bremennost??? :shock: :shock: :shock:





a da ste 4uvali za 4erno-bqla bremennost az ne sam :D :D :D :D


Неуки хора много!!!

Не се притеснявай миличка всичко ще е ок!

xiks
12-12-2007, 14:31
добре аз имам въпрос - кръвната проба би ли дала знак ако момичето е бременно ?