PDA

View Full Version : Real Names Vs Nicknames



mgxpower
12-10-2007, 14:20
Дали е по-добре да поствате с истинското си име или с прякор? Май най-яките прякори вече се използват и не ни остава нищо друго освен да използваме истинските си имена.

Вие как предпочитате да се представяте онлайн?

ProstoAz
12-10-2007, 14:25
Мойто истинско име е заето навсякъде, така че се налага да използвам всевъзможни вариации. За момента съм си намерила една много успеша и в скайп, и в кралствата съм така. В датата понеже съм регистрирана от дооооста време, съм си с истинското име, без никакви украси. Само тук не съм, защото не мога да си го сменя. :wink:
По-добре е с истинското име. Какви са тези... айде няма да цитирам никове, за да не засегна някого. Пък той и моя е идиотски, така че... :razz:

bungle
12-10-2007, 14:28
Да се представям като Бънгъл или с някое от другите ми имена.
Който трябва знае името ми.

Всъщност, вече съм много против Интернет-споделянето. Ебаси заразата е. Всеки може да се рови в личния ти живот. Тръпки ме побиват. И все пак продължавам.
Тооооо остава и с истинското име да се пиша. Болно е.

И к'во значи това " най-яките прякори"?? :shock:

Seducti0n
12-10-2007, 14:32
Хммм, интересна темичка. :)


На този въпрос според мен, няма начин да се даде конкретен отговор, тъй като всеки един от нас има различни възгледи и мнение.

Специално за този форум аз избрах своето истинско име, защото в периода на моята регистрация тук, нямах оригинални и свежи идеи как бих могла да се нарека.

Поради липсата на такива, избрах да съм едно цветенце, сред всички вас.Стремя се към това, хората да ме знаят не като модераторка с прекрасният профил и потребителско име,а просто като момичето, което се интересума от проблемите на околните и което е готово да помогне във всяка една отделна ситуация. :wink:

mgxpower
12-10-2007, 15:00
Да се представям като Бънгъл или с някое от другите ми имена.
Който трябва знае името ми.

Всъщност, вече съм много против Интернет-споделянето. Ебаси заразата е. Всеки може да се рови в личния ти живот. Тръпки ме побиват. И все пак продължавам.
Тооооо остава и с истинското име да се пиша. Болно е.

И к'во значи това " най-яките прякори"?? :shock:Е за това си много права...прекалено много си позволяват хората да ти се ровят в личния живот и това дразни , но не е лошо да се отръскваш от време на време да не позволяваш да ти се качват на главата! :-D
Аз си обожавам никнейма ама не ме бърка й да поствам със риал нейма ми Николай все ми е тази.. :-|

malka_sladuranka
12-10-2007, 15:09
Попринцип името ми е много по-хубаво от този ник, но както и да е.

RAWRRR
12-10-2007, 15:11
Като се има предвид,че съм имала прякор "кравата",май предпочитам да ми викат Кремена.

Не всички са длъжни да ми знаят името,затова няма да се обидя,ако някой ме спре и каже примерно "А,ти си РАУР от форума,или Подагра ( :D ) от май спейс !"
Случвало се е към 5 пъти и нямам проблем с това. :)

bulgarche
12-10-2007, 15:22
На мен много хора ми казват "Българче". Някои от тях дори и не знаят името ми

bungle
12-10-2007, 15:27
На мен много хора ми казват "Българче". Някои от тях дори и не знаят името ми

Тук да вметна, никът ти е много хубав. :smt006

Всеки ник говори за самия човек, който се крие зад него. За интересите му.. :::

ABSOLUTme
12-10-2007, 15:54
Бънгъл,аз тогава няма да се обаждам за символиката.. :D
На мен скоро(е,скоро,скоро-преди месец да кажем) ми се случи да си вървя по улицата и да мерна една съфорумка,която,Бога ми,нямам идея как се казва,но често я засичам из нета..Та мисълта ми е,че момичето си ме загледа(явно и тя ме позна),но ми се стори тъпо да викам из славейков,при все,че дори не я познавам лично иииии просто си продължих шопинга 8)
При регистрацията мислех доста сериозно дали да не си чатна именценцето,ама в началото реших само да чета и тук-таме да простея,затова предпочетох да запазя самоличноста си (хохо)и да се подвизавам инкогнит...до момента,в който не почнах да поствам и снимки ест. :)

Canis_Dirus
12-10-2007, 15:58
Над 80% от хората, които ме познават на живо, не ми знаят малкото име. Преди ми викаха на фамилия, а сега на прякор.

ABSOLUTme
12-10-2007, 16:05
Аз обичам да ме назовават с пълното ми име :---)
Даже на работното място(ако бачкам с клиенти де,а не в офис) държа да съм си с бадж,на който е изписано поне собственото.

Canis_Dirus,и аз имам 2-3 приятели,които даже и си се представят с фамилията/прякора,ама ако са ти по-близки(според мен) не е нормално да не знаеш как се казват.

Canis_Dirus
12-10-2007, 16:10
Почти навсякъде сме се случвали двама със същото име и затова се е викало или на фамилия, или на прякор. Пък и си харесвам и фамилията и прякора. Не е като да ми викат "каръка" - хубав прякор имам, ама не си го казвам по нета :-P

ABSOLUTme
12-10-2007, 16:14
Стига да не е Милена-Свирката(не е музикантка),Ицо-Пениса(ясно защо) или Цецо-Пойзъна(за тоя се носи легенда...взима толкова анаболи и стероиди,че като повърде разяжда асфалта :D )..ела ми го кажи на уше 8)

Blacklisted
12-10-2007, 16:27
Форумът щеше да е 2 пъти по - безинтересен ако си бяхме с истинските имена :-P

Blacklisted
12-10-2007, 17:12
Теб те издава подписа :-P

**kissable**
12-10-2007, 17:14
Neznam na men mi haresva imeto mi-Sara :)

brain_stew
12-10-2007, 17:34
Теб те издава подписа :-P


а мен кво ме издава? :P

bulgarche
12-10-2007, 18:19
Теб те издава подписа :-P


а мен кво ме издава? :P
:-D
Имам мнго добър приятел, който познавам от доста години, чието име научих преди малко повече от половин година. Просто не се представя с името си, а и си е известен с прякора си :)

Decu
12-10-2007, 18:21
Теб те издава подписа :-P


а мен кво ме издава? :P

Всичко :D
А моя ник е ужасен :(

brain_stew
12-10-2007, 19:55
Теб те издава подписа :-P


а мен кво ме издава? :P
:-D
Имам мнго добър приятел, който познавам от доста години, чието име научих преди малко повече от половин година. Просто не се представя с името си, а и си е известен с прякора си :)

На мен ми се е случвало да ме питат "Абе тоя как се казва?!', а аз да знам само прякора на индивида....Примерно тук у форума има хора, които възприемам повече с никовете им отколкото с истинските им имена...Райдъра, Куенч, пор....
А и с рпякори е някво по-загадъчно! :D

bulgarche
12-10-2007, 19:58
Ти пък да не мислиш че знам името на пор?
Или на Магесника, с който одеве пак си писахме?
Ами Райдъра, с който от време на време водим доста задълбочени и интелектуални( :razz: ) диалози?
Да не мислиш че и твоето знам?

Canis_Dirus
12-10-2007, 20:08
Всичко :D
А моя ник е ужасен :(
И кво?
Една от анй-готините жени, който познавам се казва Марудка.
А една от най-кофтито - Ненка.

Нали не се казваш Ставруда, кво ти пука?

brain_stew
12-10-2007, 20:10
Ти пък да не мислиш че знам името на пор?
Или на Магесника, с който одеве пак си писахме?
Ами Райдъра, с който от време на време водим доста задълбочени и интелектуални( :razz: ) диалози?
Да не мислиш че и твоето знам?

Е...нормално е да не знаеш моето име или тва на райдъра, или на Магесника, на пор...Просто щото сме некви тамюзъри...с които може би дори не си се виждал!
сега ако ме питат за името на пор ех, бога ми няма да успея да се сетя как се казва! :D
А аз говорех за тва как дори с години да познаваш даден човек продължаваш да му викаш по ник...както примерно аз на Райдъра или на Куенч адски рядко им викам по имена...ама квос е задълбочих и аз..се вкопчих в тия двамцата!:D

KiLLeR_InSTiNkT
12-10-2007, 20:12
Предпочитам да съм с някакъв прякор - като в повечето случаи съм с този...

bulgarche
12-10-2007, 20:33
Всъщност само с Райдъра не съм се виждал. С другите двама сме пили по биричка в тесен семеен кръг, но...

RoyTheReaper
12-10-2007, 21:30
В реалният свят се използва истинското ми име за формални и галеното за неформални ситуации. В интернет се придържам към ника, защото държа на анонимността. Кофти е да си оставил информация някъде в нета и тя да може да се прочете просто така от когото и да било.

Blab
12-10-2007, 21:41
Онлайн, неонлайн, предпочитам да съм си Теди.(напоследък и Теа)
А защо съм с ник, не знам/не помня/не ме интересува.


ПП:Пойзъна :razz:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-10-2007, 22:53
Мразя името си!!! Нормално е да предпочета прякор.. А този идва от един фантастичен език :) Ако можех да избера име, може би щеше да е такова.. :)

DisciplineAndOrder
12-10-2007, 23:22
Обичам хората да ме наричат с истинското ми име.
Във форуми обаче се регистрирам с някакъв никнейм,нямащ общо с името ми,докато в Скайп-ника ми е производен на името. :)

Nu[m]b
12-10-2007, 23:44
Из нета - с ник-а.Иначе - прякор или име. :smt002

ABSOLUTme
12-11-2007, 08:12
Мразя името си!!! Нормално е да предпочета прякор.. А този идва от един фантастичен език :) Ако можех да избера име, може би щеше да е такова.. :)
добре,че до 18 не можеш... :D

OtherDimension
12-11-2007, 08:14
Мразя името си!!! Нормално е да предпочета прякор.. А този идва от един фантастичен език :) Ако можех да избера име, може би щеше да е такова.. :)
от къде е това име? езикът на малките русалки? :-P

bungle
12-11-2007, 08:17
Елфически, бе! :lol: :-D

B3B0K
12-11-2007, 08:47
kak moje d ane znaete ezika na malkoto poni ????? ](*,) ](*,) :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

Canis_Dirus
12-11-2007, 08:57
Анариал не е фантастичен език, а игра на дума. Съчетание на думичките "анал" и "ариец" - обозначава една специфична част от човешката анатомия при чистокръвните ариици. Чистокръвно бело арииско дупе! Какво повече му трябва на човек?


П.П. Абе кво имате против измислените езици? Доста от песните на Sigur Ros са на несъществуващ език, ама са супер готини. Какви сте консервативни само!

bungle
12-11-2007, 09:03
Sigur Ros... ебаси ужаса ](*,)

Ако искам да слушам нещо по-така ще си пусна я Бьорк, я това.. http://www.youtube.com/watch?v=qPsXRiV6yo4

Canis_Dirus
12-11-2007, 09:11
Sigur Ros... ебаси ужаса ](*,)

Ако искам да слушам нещо по-така ще си пусна я Бьорк, я това.. http://www.youtube.com/watch?v=qPsXRiV6yo4
Сравняваш два различни стила музика. Sigur Ros са едно такова - позитивни-приказни. Докато Бьорк и Patton си играят повече с възможностите на гласа.
А ако искаш да слушаш нещо баш-така си пусни дуетите на Кути и Шишко.

fake
12-11-2007, 12:09
Canis_Dirus, харесваш ми.
иначе...по име ми викат всички, а колко си мразя името не е реално
случва се да ми викат Елена(дълга история, по едно време половината ми познати мислеха, че така се казвам)
2-3ма ми викат зло(ника ми в скайп)...може да се каже, че най-много ми харесва така :)
преди ми викаъа Мърдър или Мърдърче(като бях с ника Murderdoll), ама вече не го ползвам почти, пък и хората дето ми викаха така сега леко не се понасяме с тях..та така:)

12-11-2007, 13:44
Над 80% от хората, които ме познават на живо, не ми знаят малкото име. Преди ми викаха на фамилия, а сега на прякор.
Същото е и с мен.
Дори се е случвало, излезем навън и някой доведе някое неизвестно приятелче и след като се запознаем, да ми казва че имам странно име (първо си казвам името, после прякора) , а всъщност да си е мислил , че реалното ми име е прякора.

mindphaser
12-11-2007, 15:49
x

brain_stew
12-11-2007, 16:17
Уф....ново двайсе....не си харесвали имената!Тва е име ебаси...твоето си име!Кка може да не си го харесваш?!О.о

Едва ли е чааак толкова ужасно!

Briseis
12-11-2007, 17:12
Харесвам си името, даже много го обичам.
И в реалния живот искам да се обръщат към мен с името ми.

Но в интернет пространството използвам няколко условни ника. Този, който ми е тук обаче не съм го използвала за друг сайт. Аз дори не си харесвам тоя ник. All alone - съвсем сама...много умно. Но нямам право да се оплаквам, сама съм го измисляла.

По принцип съм еНигМъ/eNigMaTic/ХиНка/Briseis.

Всеки си има своята история и всичките много ми харесват.

:grin:

OtherDimension
12-11-2007, 18:13
разкажи ни историята за еНигМъ

Saymon90
12-11-2007, 18:26
Всички ме знаят с името ми и само най-близките ми ме наричат по различен начин.

hahavteen
12-11-2007, 18:41
Ami tva e purvia forum v koito se registrirah i po onova vreme mn hora mi vikaha slunce,slun4ice,slun4evka za6toto sum mn ysmihnata i re6ih da si izbera toia nick vmesto imeto mi.Sega kudeto i da se registriram se pi6a slun4ice za da mi e po-lesno da pomnia :-D Ina4e si haresvam imeto i niamam problem da go kazvam dori na hora kito ne poznavam li4no.. 8)

air_wisp
12-11-2007, 19:36
Този ник ^SpideR^ ми е от детските години, като гледах Спайдър-Мен по Fox Kids. :lol: Сега навсякъде се пиша air_wisp ;) но не ми се занимава да правя нова регистрация. Ще ми е мъчно да се разделя с този ми профил, а и всички ме знаете като ^SpideR^

Darkl1ng
12-11-2007, 19:48
Аз никога не съм имала прякор и съм доста доволна от това..а иначе действително в и-нет се използват прякори, точно за да можеш да изразиш себе си чрез тях....

B3B0K
12-11-2007, 20:02
mraza si imeto... ma ko da pra na galeno mi vikat bube a v ka6ti daje v 4asnost sestrami i gadjeto i mi vikat k0mar ili k0mar4e... 8-)

Briseis
12-11-2007, 20:47
разкажи ни историята за еНигМъ
еНигМъ е прозиводно на enigmatic^. На кратко ми казваха enigma, обаче никой не го произнасяше хубаво и винаги казваха енигмЪ и аз реших така да го пиша... :grin:

AliceSw
12-11-2007, 20:50
името ми би изглеждало невероятно тъпо като ник...

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 21:20
Елфически, бе! :lol: :-D

Точно така. :) Анар - слънце ; Риел - девойка ; Анариел - слънчева девойка, нещо такова :) В последствие съм го променяла, затoва сега е anaRiall. Всеки има право на избор :) Не харесвам истинското си име, какво толкова, на всеки може да се случи :) Просто различни предпочитания ;)

Boot
12-11-2007, 21:25
Елфически, бе! :lol: :-D

Точно така. :) Анар - слънце ;

Anar Nirnaet...
Дам, както и да е, просто се сетих за един приятел и ми стана яко :)

**kissable**
12-11-2007, 22:48
името ми би изглеждало невероятно тъпо като ник...

Ami ne ti li e tova imeto-Alis? :)

AliceSw
12-12-2007, 07:06
не всъщност...писала съм доста пъти откъде ми е никът...алис и алисче ми викат само двама или трима приятели (:

RoyTheReaper
12-12-2007, 07:55
Уф....ново двайсе....не си харесвали имената!Тва е име ебаси...твоето си име!Кка може да не си го харесваш?!О.о

Едва ли е чааак толкова ужасно!

Не виждам какво странно има в това да не си харесваш името, след като ти го избира някой друг. Аз знам за един случай за някакъв, който се е казвал Нежен :shock: . Представяш ли си да си момче (в пълния смисъл на думата) и да се казваш Нежен?! Този сигурно е изял толкова ебавки като малък, че е станал социопат. И само заради глупостта на родителите си. (Казват, че всъщност като навършил 18 веднага си е сменил името на Борис.)

И аз не си харесвам името (не е чак толкова брутално като Нежен де). Смотано е. Причината да не съм го сменил още е, че толкова се е срастнало с мен, че не се виждам да се казвам по друг начин.

mindphaser
12-12-2007, 12:08
x

Iria
12-12-2007, 16:47
Този ник ме кефи, но на други места съм си с истинското си име.

brain_stew
12-12-2007, 18:33
Уф....ново двайсе....не си харесвали имената!Тва е име ебаси...твоето си име!Кка може да не си го харесваш?!О.о

Едва ли е чааак толкова ужасно!

Не виждам какво странно има в това да не си харесваш името, след като ти го избира някой друг. Аз знам за един случай за някакъв, който се е казвал Нежен :shock: . Представяш ли си да си момче (в пълния смисъл на думата) и да се казваш Нежен?! Този сигурно е изял толкова ебавки като малък, че е станал социопат. И само заради глупостта на родителите си. (Казват, че всъщност като навършил 18 веднага си е сменил името на Борис.)

И аз не си харесвам името (не е чак толкова брутално като Нежен де). Смотано е. Причината да не съм го сменил още е, че толкова се е срастнало с мен, че не се виждам да се казвам по друг начин.

Уф...Нежен....Познавам момче, което се казва Хектор...и всеки път го питат "А Ахил къде е?!"....
Майка ми има колежка която се казва Венче....а бабата на една приятелка се казва Илионида (производно на Илион-слънчев (Илиада))...

И наистина, ама наистина не го разбирам тва да не си харесваш името!Вярно, че има наистина огромни пресилвания в имената, но...примерно да се казваш Марта и да не си харесваш името, щото кравата на съседката на баба ти се казва така....

Просто....едно е циците, дупето, корема и т.н....името ти е част от теб самия....името си е твое...то те описва...то те изразява...как може да мразиш нещо, толкова близко до теб!А и най-малкото което е, родителите ти те свързват с тва име...те са ти го дали, защото така са те възприемали, не защото такива звуци са се чули от чупещата чинийка!Според мен името е нещо свято и не трябва да се сменя ей така защото си решил, че го мразиш...

_showy_
12-12-2007, 19:45
Е как да не може да си мразиш името.
Ако се казвах Станка не само, че щях да си го мразя, а и щеше да ме е срам да си казвам името. :-s

Добре, че на мен си ми харесва името.. Пък, ако не си го харесвах поне има 10 вида галени, които могат да се извадят от него. 8)

ПП. Ако някоя Станка чете поста ми... Много да ме извинява.. :oops:

mickelangelo
12-12-2007, 20:17
Преди години си измислих това Микеланджело ... и сега има хора които знаят само ник-а ми а не името .. но така е по добре ..

Seducti0n
12-12-2007, 20:29
Според мен пък е много тъпо да си напишеш истинското име във форум или в скайп за никнейм... Забелязъл съм,че предимно хора,които нямат достатъчно интереси или не им достига акъла си пишат името.


Изказването ти по този въпрос е твърде крайно...и може би до някъде повърхностно... :?

_showy_
12-12-2007, 20:46
Е чак пък "твърде крайно". :-o
Човека си казва какво е забелязал...

shadow4e
12-12-2007, 22:08
Аз се запознах с едно момче, което се казва Гео. И не виждам как би си харесвал името. Може би вече на 18 би му се променило мнението, но като по-малък, когато всички са му се подигравали. Не е много лесно за едно дете да израстне със самочувствие, като постоянно го поттискат по този начин. :)



Впрочем аз също не си харесвам цялото име, но галеното ми харесва :) А за сметка на това, никът ми е още по-глупав :D

Blab
12-12-2007, 22:10
Гео е по-добре от Дечко. :smt003

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-12-2007, 22:28
Просто....едно е циците, дупето, корема и т.н....името ти е част от теб самия....името си е твое...то те описва...то те изразява...как може да мразиш нещо, толкова близко до теб!А и най-малкото което е, родителите ти те свързват с тва име...те са ти го дали, защото така са те възприемали, не защото такива звуци са се чули от чупещата чинийка!Според мен името е нещо свято и не трябва да се сменя ей така защото си решил, че го мразиш...

Ужас :lol: Ххаха, йес, та .. значи смяташ, че името изразява същността ти? :lol: Хич не си прав... Аз бих казала точно обратното - корема, гърдите, дупето - са част от Теб и няма как да ги промениш и да искаш... :) Докато името (което е избрано от други хора, според техните предпочитания) няма как да изрази твоята същност, защото тя се изразява в твоите предпочитания, а не чужди.. За мен лично е просто въпрос на благозвучие, нищо сложно няма :) Различни вкусове :) Важното е Ти самият да доказваш себе си :) Неща, които не зависят от теб, като имената, са маловажни :) Има мн по хубави работи, за които да се тормозим :):) :-$

bungle
12-13-2007, 06:13
Аз пък познавам една баба, която се казва Занка.
Познавам и Станка. 8-) ( е тя не си харесваше името, ама е кръстена на БАБА СИ!)
Паула.
Айра.
Сандра.
Марио.
Мануел.

Едно време и аз си мислех, че името Гергана звучи тъпо, но пораснах и осъзнах с какво хубаво име са ме нарекли. И не само, защото баба ми се казва Гергана, а на стара възраст и викаха Гана ( вероятно и на мен някой ден така ще ми казват, кой знае)...

И според мен човек трябва да си харесва името, което са му дали. Трябва малко уважение. Представяте ли си колко безсънни нощи са прекарали вашите родители, докато ви измислят име?? Ами ако са имали спорове, караници..

koalka
12-13-2007, 06:55
Тоя ник моя е наистина тъп, обаче се чудех какво да измисля тогава. :D
Иначе си харесвам името, но мразя, когато ме викат с цялото ми име.Но пък не бих си сложила моето име за ник.

mulgore
12-13-2007, 14:35
Предпочитам никове..По-разнообразно е,а и разбирап от него характера и интересите на човека които го използва..Бих си сложила умалителната форма на името ми,но не и цялото.... :)

SuNsEt
12-13-2007, 14:43
аз съм за nicknames :D ...Моето име не е за форум...

Jaffs
12-13-2007, 16:53
На мен ми е все тая, но определено съм регистрирана на повечето места с някакъв ник близък до името ми. Най-често е производно на този или това как ми казват. Все едно си ми е името :-D

hahavteen
12-14-2007, 04:04
Паула.
Айра.
Сандра.
Марио.
Мануел.


Na men mi vikat Sandra i mn mi haresva :).Ina4e ednata mi baba se kazva Galinka a drygata Negra i i vikat Nenka :-s .Radvam se 4e sa re6ili da me krustiat na diado mi a ne na niakoia ot tiah 8-) Edna lelia na maika mi puk se e kazvala Evlambia koeto si e ok ako jivee6e v Gurcia ma na BG zvy4i dosta stranno :neutral:

brain_stew
12-14-2007, 20:47
Просто....едно е циците, дупето, корема и т.н....името ти е част от теб самия....името си е твое...то те описва...то те изразява...как може да мразиш нещо, толкова близко до теб!А и най-малкото което е, родителите ти те свързват с тва име...те са ти го дали, защото така са те възприемали, не защото такива звуци са се чули от чупещата чинийка!Според мен името е нещо свято и не трябва да се сменя ей така защото си решил, че го мразиш...

Ужас :lol: Ххаха, йес, та .. значи смяташ, че името изразява същността ти? :lol: Хич не си прав... Аз бих казала точно обратното - корема, гърдите, дупето - са част от Теб и няма как да ги промениш и да искаш... :) Докато името (което е избрано от други хора, според техните предпочитания) няма как да изрази твоята същност, защото тя се изразява в твоите предпочитания, а не чужди.. За мен лично е просто въпрос на благозвучие, нищо сложно няма :) Различни вкусове :) Важното е Ти самият да доказваш себе си :) Неща, които не зависят от теб, като имената, са маловажни :) Има мн по хубави работи, за които да се тормозим :):) :-$

Ъм...да...
Не смятам, че името изразява същността ти...казах, че изразява теб самия!Имах предвид...че много хора те свързват с много други неща, само при споменаване на името...
Приказвате за подигравки и т.н....ми подигравките са си подигравки...има ги по всякакъв адрес...ако човек се впряга за всяка отправена подигравка...ше стане ебаси комплексара!
Според мен точно смяната на името е нещо наистина крайно.Все пак можем да се представим по 1000 начина, които да са далеч от името ни, дори то да не ни харесва!
И точно гърди, корем, дупе можеш да промениш...Чрез фитнес, чрез диети, чрез хирургия...
Както каза кака bungle уважавайки собственото си име, показваш, че уважаваш родителите си!Сега си представи как биха се чувствали родителите ти, ако си смени името?!Едва ли ще се израдват особено!

И ква е тая мания, ебаси?!"Ако се казвам Станка, ако се казвам Пенка, ако се казвам Йорданка..."Няква мания за селяния ли ви гони?!
Просто аз наистина не доумявам, как изобщо може да не си харесвате името...винаги ще се намери някой, който да е по-зле от вас!И евала правя на хора, които носят името си с гордост и го обичат!

elitoo``
12-15-2007, 07:43
Еми аз се регнах със истинското ми име на галено,защото ме мързеше да мисля ник.

Иначе по темата нямам мнение,всеки да си се пише както иска.

MajeStic
12-15-2007, 08:27
Вие как предпочитате да се представяте онлайн?

Онлайн с ник, лично с име... разбира се (-;

Cerealkiller
12-15-2007, 13:04
Според мен пък е много тъпо да си напишеш истинското име във форум или в скайп за никнейм... Забелязъл съм,че предимно хора,които нямат достатъчно интереси или не им достига акъла си пишат името.
Аз пък съм забелязала точно обратното.Според мен хората които си използват истинското име поне в скайп не се притесняват да бъдат себе си,не е от липса на въображение.
Аз с всяка година все повече започвам да си харесвам името,за разлика от когато бях лапе, но продължавам да не го ползвам в нета нз що или го пиша на латиница :neutral:
Също много ми харесва като се запознавам с някой той да си каже името и после бързо след това да си изтърси и прякора, ако е известен с такъв :) тъй като и без това при запознанство никога не запомням имената :oops:
Отскоро си имам прякор и доста хора започват да ми викат така, дори класния ми го каза :D той е пич !

love_only_one_boy
12-15-2007, 19:42
Всеки ник говори за самия човек, който се крие зад него. За интересите му.. :::
лошо лошо моя ник е страшно тъп!! :razz: :razz: :razz:

KimBerLy1912
12-17-2007, 19:52
Ми почти навсякъде съм с този ник...Не ме кефи много...ама вече всички така ме знаят....На един чин в даскало бях написала : "Kimmie" и един отгоре написал : Кате? :D Та така...близко е до името ми...или поне аз така си мисля :D
Като заговорихме за имена...най-странното в родата е на майка ми на баба и,или на прабаба и (Бог да ги прости) ...та не знам точно коя,но една от двете се е казвала Урсола :D

true.
12-17-2007, 20:41
По форуми-с ника.
Скайп,айсикю,имейли-вече си казвам името. 8)

FelisDirus
12-17-2007, 21:04
Според мен пък е много тъпо да си напишеш истинското име във форум или в скайп за никнейм... Забелязъл съм,че предимно хора,които нямат достатъчно интереси или не им достига акъла си пишат името.

хахахаааа, точно преди 10-15 минути си написах името и фамилията в скайпа и махнах ника

Аз пък смятам, че никовете обезличават човека. И много се дразня, когато куенч (като ме види) в прилив на някаква радост (май..) ми казва Къдли(нке) - той още не знае, че се нервя... хаха

Знам ли... чувствам се като някакъв бот без самоличност. Имам си хубаво име, по дяволите, предпочитам "Мария", а не "Къдли". (Да, има 8436297629847 Марии, но все пак си обожавам името и не искам някакъв ник, който ще ми се струва адски тъп след време, да го замества).

Доколко съм интересна - не знам, но определено имам въображение. 8-)

Cerealkiller
12-18-2007, 16:49
Cerealkiller,а защо ти не си със своето име? Или се "притесняваш да бъдеш себе си"? :-|

Тогава не мислих толкова ...ама май да :?

wasntme_
12-18-2007, 18:50
ah az navsqkade ve4e mn nikove smenih :? nikoga oba4e ne se pi6a sas sobstvenoto si ime... mrazq go... dori ne znam kak za boga se pi6e na latinica [-o< po princip nika mi tyk nqma ni6to ob6to sas obiknoveniq... po prostata pri4ina 4e kogato pravih profila iskah da napi6a mnenie v edna tema, bez da razberat 4e realno sam az ;] ina4e si se pi6a coldieeee iiiiii mn hora po4naha taka da mi vikat... otdelno p1k si mrazq imeto iii frs mi me nari4at po otdelen na4in ot imeto mi... ve4e dori kogato nqkoi kaje istinskoto mi ime - ne se obra6tam :D

Decu
12-18-2007, 19:01
Никът ми е меко казано тъп.. 8-)