PDA

View Full Version : Искам съвет



Shanel_shanel
12-10-2007, 15:00
Здравейте,искам да ви попитам за съвет,защото се чувствам много объркана....Питах момчета на което много държа и с което доста пъти сме били заедно-Пука ли ти изобщо за мен?-на този въпрос той ми отговори-ами незнам дали ми пука!-след това аз го попитах пак -Как така незнаеш дали ти пука или да или не?- и той ми отговори понякога ми пука,а понякога не!-тези негови думи направо :-# :cry: немога да забравя това което ми каза той :( много ми е криво и незнам какво да правя,а супер много държа на него.Може би един ден той ще разбере,какво е загубил,но тогава ще бъде твърде късно...

rehab
12-10-2007, 15:46
Ne biva da se tormozish za 4ovek koito ne si znae 4uvstvata kum teb i edva li ne te vurti na malkiq si prust.Kakvo e tova hem mu puka hem ne :| V edna vruzka si4ko trqbva da se kazva a ne da se premul4ava
Osven tova ti si napulno prava edin den 6te razbere kakvo e izpusnal nooo togava 6te e mn mn mn kusno .

russianmafiaboss
12-10-2007, 15:56
щом ти е отговорил така - значи не му пука
и си му нужна само за секс

kobrichka
12-10-2007, 17:04
След като така ти е отговорил,според мен той не държи изобщо на теб.Когато държиш на един човек ти му го казваш и най-вече доказваш.Навярно отначалото ще ти е трудно без него,но той не те заслужава.Убедена съм,че след време той ще съжалява,че не е оценил какъв човек е имал до себе си.Моето мнение е че трябва да го оставиш,защото так само ще страдаш.

sapphirr
12-10-2007, 17:17
виж,в тоя живот 4овек винаги се осъзнава когато е прекалено късно-въпрос на природа.4овек,който говори така,зна4и и мисли така,следователно за какво ти е той-да се привържеш след ,кето да те боли,4е той е безряазли4ен и още толкова да страдаш когато няма ве4е нищо помежду ви ли?мен ако питаш това,4е все още поддържаш връзка с него и допускаш той да бъде 4ст от живота ти ,е 4ист мазохизъм.в такива моменти е трудно 4овек да дава акъл или да съветва,затова не мога и да се наемам с подобна отговорност,но мога да си кажа мнението...и то е ,4е щастието идва,когато не само на теб ти пука за някой,а и на 4овека ,с който си му пука за теб!

koalka
12-10-2007, 17:31
Ами, явно не държи толкова на теб, колкото би ти се искало...Просто спри да се занимаваш с него, като и той не знаеш дали въобще му пука.

Shanel_shanel
12-10-2007, 20:05
:cry: Много ми е трудно,ужасно трудно.Много държа на този човек и искам и той да държи на мен поне на половината на моето...,но това едва ли е възможно :cry: :cry: :cry: понякога си мисля,че вината е в мен или незнам...