PDA

View Full Version : Продължение...



LoLoTy
12-10-2007, 15:08
az znam kakvo iskam,v smisal che iskam da sme zaedno,no ne moga da razbera zashto kato popitash kakvo da mislish i ti otgovarqt s nasmeshka i tupo...sled sam si se izqsnil i v sushtoto vreme si razdvoen zatova iskash mnenie ne za drugo....


Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

SaYoNaRa
12-10-2007, 15:42
Да разбрах въпроса ](*,)

dshiznit
12-10-2007, 15:55
Въпроса беше "Защо ми се подиграват като питам кфо да мисла?"

Отгофор --- шото начи си куха лейка.

:D

MoHuTo
12-10-2007, 16:50
Егати, изразявайте се по-ясно бе! :-x Не можем да знаем какво има в предвид всеки пуснал тема тук. Задавайте си въпросите, стига сте писали супер увъртяно - НИЩО не ви се разбира. ](*,)

kifla
12-10-2007, 16:56
Ам.... аз ли съм толкова тъпа или наистина на тоя нищо не му се разбира от писането?!?!?!??! :shock:

kobrichka
12-10-2007, 17:09
Егати, изразявайте се по-ясно бе! :-x Не можем да знаем какво има в предвид всеки пуснал тема тук. Задавайте си въпросите, стига сте писали супер увъртяно - НИЩО не ви се разбира. ](*,)

Напълно съм съгласна с MoHuTo.

koalka
12-10-2007, 17:18
След като ти отговорят "подигравателно и с насмешка" спираш да се занимаваш с този човек.Е, ако поне имаш достойнство.

sapphirr
12-10-2007, 17:25
Въпроса беше "Защо ми се подиграват като питам кфо да мисла?"

Отгофор --- шото начи си куха лейка.

:D

що,ти да не си мн пълна.мн компетентни ли4ности се навъдихте в тоя сайт и наистина по4вате да ме изнервяте.като си имате проблеми и сте нервни,4е майка ви ви се е развикала понеже не сте си прибрали 4орапите на място,другите хора на са ви виовни.който има комплекси за избиване или не може да се прави на интересен в даскало,а само по форуми-е мн жалко тогава.т.е вие сте мн жалки тогава.който иска да ме спува,който иска да мрази,тва е.истината е такава-СВИКВАЙТЕ!

monityY
12-11-2007, 07:00
Не схванах...