PDA

View Full Version : От кои хора сте?



Fallen`Angel
12-10-2007, 15:54
Когато тръгнете да се занимавате с някое момиче/момче, обаче преди това ви е допаднало супер много и искате да сте с нея, и нещата се получават бавно бавно, какво правите :?: Казвате си каквото чувствате към нея с надеждата и тя/той да го удобри и да сте заедно или изчаквате за да го опознаете още по добре и тогава нещата да станат от самосебе си :?: Защото чета тук " как не можели да се сдържат и им казвали всичко квото имат към тях " и оставам с убеждението, че не това е начина, защото може (даже доста често) да останем разочаровани и неосъзнато да пишем тук поредната тема колко гадни били момчетата/момичетата. Та, разбрахте ме :wink:

russianmafiaboss
12-10-2007, 16:04
не стоят неща така
а стоят така - дори да и се признаеш , пак ще чакаш да се опознаете по-вече

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-10-2007, 16:40
Въпрос на съдба и късмет.. Така или иначе ако има някакво привличане, все някога нещата ще си проличат.. и хората ще се съберат, ако не, не им е било писано, опитват, докато не намерят Истинската любов :!: :)

gostut
12-10-2007, 16:45
еми... тъпичко е да си признаваш каквото и да е било без да те питат ;) ... според мен кат си харесаш някой/някоя , трябва да направиш така, че и той/тя да те хареса (ако вече не се е случило де) и тогава нещата ще си станат както трябва.. а не да се запознаеш с някой, да решиш, че мн го харесваш и щом ти се усмихне 1 път веднага да тичаш и да му "признаваш" колко мн искаш да си с него и после да се чудиш що са те отрязали ... има един процес, на който май най-общо му се вика свалка, който е доста съществен в цялата тая работа...

koalka
12-10-2007, 17:04
Зависи си от ситуацията.Понякога трябва да се опознаеш постепенно с човека, според мен това е най-добрия вариант.Иначе, когато се е налагало съм била откровена.

kael
12-10-2007, 18:01
Зависи си от ситуацията.Понякога трябва да се опознаеш постепенно с човека, според мен това е най-добрия вариант.Иначе, когато се е налагало съм била откровена.

++++

Lashes
12-10-2007, 18:53
еми зависи...по принцип не предпиемам нищо преди да знам с що за човек си имам ралта...ама ако супер много съм го харесала и не мога да чакам си изпявам сичко кат песничка на бързи обороти и квот стане после :wink: :-|

slun4ice_90
12-12-2007, 10:28
Няма да му кажа,но все пак зависи от човека,съгласна съм :P

cappy123
12-13-2007, 19:54
аз не си признавам веднага чувствата...все пак не искам да остане несподелено всичко между нас...просто изчаквам известно време да видя какво ще стане...Ако нещата потръгнат и аз започвам да напирам от моя страна и така ихихи 8) :-P

ra4ence
12-13-2007, 20:03
Много интересна тема, браво! Не знам какво да коментирам,ще разкажа в общи линии моята история,мисля,че е достатъчна :)

Запознахме се в интернет,чрез моя приятелка,от сайт за запознанства. Писахме около месец. Той твърдеше,че ме обича,а аз му казвах,че тва са пълни глупости и не вярвам:)Беше ме страх да не се видим,защото наистина ми допадаше в нета.
Видяхме се.Какво да ви кажа... Като го видях и на живо,разбрах,че е Той! Беше същия човек и го заобичах искрено,дълбоко,с чиста и красива обич. Казах му,че го обичам 1-2 седмици след това. А той каза,че нямал силни чувства,уважавал ме бил и тн,но обич не :)
Успях да го преодолея и всичко продължи,просто се опознавахме постепенно и изчаквах той да засегхне темата за обичта. Това стана на ..3тия месец :smt007
Сега сме заедно от 7 месеца без няколко дни. Имали сме няколко сериозни скандали и уж да се разделяме... това ни прави по-силни.

Изводът: Принципно.....за да се избегнат неприятни скандали и тем подобни е хубаво да опознаеш човек преди да се впуснеш в задълбочена връзка.
Иначе има доста недоразумения. Които болят. Болят много. Много. Наистина много.

:smt008

ivakavlad
12-13-2007, 20:15
преди казвах директно в учите на момичето какво испитвам към нея но след поредната истерия която беше като отговор(момичето побягна към тях) се заклех че никога през живота си няма вече да призная чувствата си на момиче и досега спазвам клетвата си и ще я спазвам и занапред

`Death`Whore``
12-13-2007, 20:24
Какво е това чакане? Искате да сте заедно, но се лигавите...ставате приятели...и в 99% от случаите не тръгвате, защото вече държите на приятелството си...или тръгвате, чувствате се странно и късате. Ако се искате, се вземате и това е.

MajeStic
12-14-2007, 06:45
Какво правя аз попринцип. Запозная/ познавам ли момиче, което си има гадже въобще не се бъркам в нейните й работи и я приемам само като приятел. А срещна ли момиче, което ми хареса и е сама... аз лично никога не съм казвал какво изпитвам. Малко по малко гледам как се държи с мен и се стремя да стана по-близък с нея, изчаквам някой по-удобен момент и атакувам без думи:]... и каквото стане(:

kifla
12-14-2007, 08:08
Абе май по-добре е да се изчаква ,защото май като си признаеш малко отблъскваш чоека и то не точно отблъскваш ами го плашиш с такива по -сериозни уж неща.. :neutral: ](*,)