PDA

View Full Version : Сън



krisi_pisi
12-10-2007, 16:53
moje da prozvychi malko stranno ,no dnes stana neshto koeto go bqh synuvala otzadvna moej bi predi 1 godina absoliutno syshtoto i oshte ne moga da si go obesnq prosto iskah da spodelq s nqkoi koito ne me poznava che da ne mi kazva posle "Ti si luda" :)

A na vas sluchvalo li vi se e podobno neshto?

Miracle-Heroe
12-10-2007, 16:59
razkaji pone kakuv e bil sunq :|

punk_princezz
12-10-2007, 17:08
постоянно ми се случва както и на мой приятели

Madness
12-10-2007, 17:35
Сънуването е страшно яко нещо (:
Много ме е яд като не помня после

marin4itu
12-10-2007, 17:39
mnogo 4esto mi se slu4vada prejiveq ne6to koeto sam sanuvala..osven tova i mnogo 4esto imam deja vu..nz 6to..

krisi_pisi
12-10-2007, 18:20
razkaji pone kakuv e bil sunq :|

amiii s edni priqtelki otivame v edno kafe i sqdame i idvat edni mnogo hubavi momcheta i sqdat do mene ama absoliutno syshtoto se sluchi i si govorihme...ne moga da si go obesnq

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-10-2007, 19:10
Случвало се е няколко пъти :) Може би някой ден учените ще им намерят обяснение на тези неща :)

ABSOLUTme
12-11-2007, 08:21
Мда,случвало ми се е.
Както и ми се е случвало да сънувам една и съща тъпотия през определен период от време.
Иначе неска не помня кво сънувах,бях толкова нервна(имах изпит от 8АМ),че спах на пресекулки.А отгоре на всичкото сутринта не си намерих стаята.. 8-)
подозирам,че сл ми сън ще е как не си заверявам семестъра :D (или по-скоро горчивата реалност..)

Nu[m]b
12-11-2007, 11:26
Случвало се е няколко пъти :) Може би някой ден учените ще им намерят обяснение на тези неща :)

Обяснение има :)

AliceSw
12-11-2007, 11:41
по едно време нещо се бях бъгнала и сънувах всяка нощ един и същ сън, случваше ми се винаги едно също, обаче хората в съня всеки път се променяха :lol:

подсъзнание кво да го направиш :)

merilin1
12-11-2007, 11:50
мен пък най-често ми се случва да сънувам нещо с някой, който не съм виждала от супер много време...и в период от 1 седмица след съня го срещам случайно някъде ;) или сънувам, че става нещо лошо и се сбъдва.... направо мразя да сънувам кошмари, щот в повечето случаи се сбъдват ... много гадно повечето ми приятелки сънуват дракони и извънземни, аз винаги, че става нещо с някой.... :-o
да не говорим колко бях притеснена когато в продължение на 1 месец всяка вечер сънувах, че съм бременна и раждам и сякви такива... 8-) но нищо нямаше, слава богу....
така, че радвай се, че поне нищо лошо не се случва в съня ти

rakiQ
12-11-2007, 18:40
и на мен мисее случвало

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 22:08
b]
Случвало се е няколко пъти :) Може би някой ден учените ще им намерят обяснение на тези неща :)

Обяснение има :)

На какво се дължат? Много ми е интересно, понеже за нас невежите изглеждат малко странни :) Обичам логичните обяснения :):) (хем не се притеснявам :-D )

Mortificatiоn777
12-11-2007, 22:20
b]
Случвало се е няколко пъти :) Може би някой ден учените ще им намерят обяснение на тези неща :)

Обяснение има :) Гъз има. :)

Nu[m]b
12-11-2007, 23:29
b]
Случвало се е няколко пъти :) Може би някой ден учените ще им намерят обяснение на тези неща :)

Обяснение има :)

На какво се дължат? Много ми е интересно, понеже за нас невежите изглеждат малко странни :) Обичам логичните обяснения :):) (хем не се притеснявам :-D )

Логично? Това трябва да означава, че можеш да го разбереш ли?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-12-2007, 00:51
По пътя на логиката..ти как мислиш? :)

Saymon90
12-12-2007, 06:27
О, имал съм много интересни преживявания със сънищата... Освен, че и на мен ми се е случвало да сънувам нещо, което предстои да се случи и после да изживея АБСОЛЮТНО същата ситуация, но ми се е случвало и да сънувам неща, които ще се случат на други. Една нощ сънувах, че най-добрия ми приятел заминава за Враца, защото баба му е получила инсулт и точно преди да пристигне тя почива. Сутринта като се събудих, видях, че имам смс, в който той пише, че е тръгнал за Враца, защото баба му е получила инсулт. По-късно този следобед се чухме и той ми каза, че тя е починала точно преди той да пристигне..... :neutral:

ZaHaRcHe
12-12-2007, 09:42
Това е напълно нормално и спокойно не си луда.На адски мн хора им се случва.На мен тоа е постоянно.Ако сънувам нещо днес след седмица става същото или подобно..Така става и както кажа нещо мн на сериозна..
ахахах
:-)

Nu[m]b
12-12-2007, 18:40
По пътя на логиката..ти как мислиш? :)

Малко е сложно :)
Накратко - съня е поглед към някаква възможна реалност или паралелна реалност. :-s Това беше много кратко, но идеята е такава. :-o