PDA

View Full Version : Презерватив



xxxSS
12-10-2007, 18:35
Хора помогнете ме за първи път ще си купувам презарватив.Та значи като отида в аптеката(ако може от друго място..) та като ида там какво да кажа на човека дето продава един презарватив ли ккакво ? :shock: понеже с аверката тука напреднахме и нали разбирате.. апак тя няма 18 и малко гадно става непалнолетна да иска презарватив. :neutral:

Oriqna
12-10-2007, 19:17
Тцтцтц еее колко е сложно да се влезе е да кажеш един презерватив нали...и какво значение има кои коилко е голям :shock: спокоино аптекарката няма да трагне да ти вика ама малки сте за секс изобщо не и пука вярваи ми... #-o

xxxSS
12-10-2007, 19:33
Е някои ми казват че трябвало да знам някакъв си размер незнам си какво то супер сложнотия размери глупости... :?:

LiL_Juliete
12-10-2007, 19:44
nqma nishto slojno i godinite ne sa ot znachenie
otivash v aptekata i iskam prezervativ ne se zadulbochavai s razmerite shte ti dadat standarten koito shte ti stane :wink: i umnata :smt003

vaniLL
12-10-2007, 20:00
pyrvo na mene ne mi iskat lichna karta kato kupuvam kondomu ( pyk si lichi po deckata fizionomiika , che vse oshte nqmam 18 ) ma dogodina po tui vreme tupkam i kartata na tezgqha i da sipva v chantat sichi nalichniiiiiiiiiiiiiiii :grin: :grin: :grin: :grin:

po temata : vlizash v aptekata , gledash , da ne ti treperi glascheto i kazvash , che iskash kutiika prezervativi - sega nqkoi vyvy foruma shte ti preporychat marka - durex ili sportex - seki si ima opit , az lichno nikakvi ne sym kysala :)

xxxSS
12-10-2007, 20:04
Аха и като кажа една кутийка колко пари ще ме издрусат? :shock:

pitan4icata
12-10-2007, 20:06
ne varvqlo to ne varvi i da praite sex kat e nepalnoletna ma nali.. :D stiga gluposti mn slojno bilo da ide6 i da kaje6 ' edin prezervativ ot 20 st' (primerno-no ne prepora4itelno) ili ' edna kutiq durex ultra thin'(ili kvito si izbere6 tam.. obrazovai s emlako kvi ima i napravo vliza6 i kazva6 edi kvi si.. i gotovo
btw i men me be6e sram i specialno za 1-viq pat priqtelq mi se pogriji(kolkoto men e -17) no ve4e spokoino hoda i daje si gi izbiram i si razpitvam.. hi4 ne mi puka poi4e 6a me e sram da si poiskam test za bremennost primerno 6tot si i izglejdam mani4ka se pak... ama spoks davai smelo!
ina4e razgledai v neta (google pi6i tam durex sportex contex se 6a izleznat nqkvi informacii) za da zne6 kakvo tarsi6 i si izberi :

vaniLL
12-10-2007, 20:09
Аха и като кажа една кутийка колко пари ще ме издрусат? :shock:

ami zavisi otkyde kupuvash , nuuu durexa s okolo lev4e pove4e ot sportexa - poprincip do nas aptekata vyrvqt 2 i 3 lv syotvetno , nUUU i 4 lv sym davala za sportex :P :P :P
po-dobre e , ako go kupish ot apteka ;) i vij tam sroka na godnost :)

foxy-to
12-10-2007, 20:27
6to ne otide6 v nqkoi golqm supermarket? kato tolkova te e sram zima6 si ko6nica ili koli4ka, pazaruva6 si tam za uvas razni ne6ta hlqb, mlqko, dr1n dr1n i si vzemi i edna kutiq prezervativi. tam pone sa si naredeni i sami4ak si gi izbira6, nqma nujda da kazva6 na nqkoi da ti dava. mene ako me be6e sram tai 6tqh da napravq.

air_wisp
12-10-2007, 22:06
Ние тука да не сме аптека :D Там всичко ще ти кажат. ;) Без да се притесняваш. Аз веднъж 5 мин купувах. Докато си избера, докато тая намери тези които искам :D и се нареди опашка от възрасти и малко неудобно ми беше, но няма смисъл. Това са си нормални неща. Все едно си купуваш хляб от магазина ;)

eraser_9
12-10-2007, 22:46
mi mislq 4e 6e e mnogy po dobre da vleze6 pre spokoino vuv aptekata da si kupi6 prezervativ i t.n. otkolkoto da vleze6 v aptekata da iska6 test za bremennost hap4eta za izhvurlane na ploda ili da raboti6 gadjety ti da napravi abort kak misli6 a? koe 6te e po sramno? ;-) :wink: \:D/

shadow4e
12-10-2007, 23:10
Освен тези от 20 стотинки, които доколкото знам не са толкова лошо, но почни с някои други, се продават в кутийки. Кутийките са вътре с по 3 презерватива. Влез в темата "Обща сексуална култура" /нещо от този род е и е от важните/, там на 3-та страница има изредени презервативи, с кратко описание. Избери Дюрекс или Спортекс. Ако на момичето й е също за първи път, то тогава не избирай от най-тънките, защото може да реши, че искаш да си гледаш твоето удоволствие само.
Влизаш в аптеката и примерно казваш "Добър ден. Едни Дюрекс класически", дават ти ги, плащаш и излизаш :) Успех :)