PDA

View Full Version : Уж приятел, а ми взе гаджето...



dUrEx4o`LoVe`DiL
12-10-2007, 18:47
Моя проблем е ,че моя наи добур приятел ми зе гаджето!!!Кажете кво да правя???Според мен тва да се сбия с него е тупо!!! Нали? Помогнете ми моля Ви !!!

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Lashes
12-10-2007, 19:17
тва да се карате ( а пък да не говорим да се биете ) заради гадже е най-тъпото нещо....квот станало станало..преглъщаш го... сдобрявате се с твоя фр и така...ако искаш не говори с него...сърди му се ама тва е детинско...

sapphirr
12-10-2007, 19:35
хвани си някоя негова (прясно) бивша приятелка и сте квит...щом тва е дилемата

punkrock
12-10-2007, 19:37
Абе тъй е много гадно, ама не си струва да си разваляте приятелството заради някво момиче :/

Iv4eTy
12-10-2007, 20:02
Ами тъпо ще е да си разваляте приятелството заради гадже, но се замисли колко ти е приятел щом е постъпил така. Несмятам че можеш да го наречеш приятел при положение,че е постъпил така... [-(

led_i_ogyn
12-10-2007, 20:05
Еми нормално...да ти кажа в даден момент разбираш как много близки хора и приятели могат да те пре**ат много кофти.Горе главата не ти е истиснки приятел, а за момичето да не ти пука такива кучки не ти трябват.Нищо не прави остави ги да се мислят за важни, след време и двмата ще съжаляват!

kael
12-10-2007, 20:23
с такива приятели що са ти врагове ....

koalka
12-10-2007, 20:29
Да, тъпо е, защото това нищо няма да промени.Все същия предател ще си остане.Но пък и той не е виновен, ето колко е държало това момиче на теб...Остави ги, да се оправят, въобще не се занимавай с хора, които не се интересуват как се чувстваш.

nyx
12-10-2007, 20:41
брат...и аз бях като тебе...НАЙ-ДОБРИЯТ ми приятел се целува с първото момиче,което някога съм обичал....Не беше веднъж,нито два, нито три пъти...Скарахме се...Не беше скандал...Просто го изолирах и той разбра какво е изгубил заради тръпката,да гони чуждото...Много време не съществувахме един за друг,а преди това бяхме като братя...
След половин година някъде аз му погодих същия номер...Не за друго а за да види какво ми е причинил...Само,че моето беше нещо много по дребно...Нямаше дори целувки,а само флирт с момиче,което той обича- ше...След това седнахме да поговориме...решихме,че да се караме заади момиче е най-глупавото нещо...Едно нещо обаче остана завинаги в мене....Загубих доверие в него...Винаги очаквам когато аз се обърна за миг той вече да атакува и да сваля мое момиче... Превърнахме се в конкуренция един за друг...Което понякога се превръща в повод за караници...но като изключиме това,всичко си е както преди....Така,че поговорете...Ако наистина сте били толкога големи приятели,повярвай ми той ще предпочете тебе пред нея...Ако не го направи...Зарежи и двама им...Късмет

MoHuTo
12-11-2007, 13:24
Тъпо е да се биете заради момиче, просто ги излорай и двамата, няма смисъл да се занимаваш с хора, на които не им пука какво ти причиняват...а уж са ти били "близки"...но в живота е така, единствения извод, който трябва да си си направил от случката е, че той не ти е приятел, а момичето не те заслужава. Живота продължава и той може би ще осъзнае грешката, която е допуснал спрямо теб, само че тогава сигурно ще е късно... [-(

lyyly
12-11-2007, 13:39
Ами няма смисъл да се карате,а той щом е постъпил така явно вече не ти е най-добър приятел :!: Аз така мисля :neutral:

svm1987
12-11-2007, 13:50
Mislq 4e e nai-dobre da opita6 pak da se sbliji6 s nego i taka 6te razber6 za6to e postapil taka.Ne se opitvai da gi razdelq6.A i taq...ili e mnogo typa ili e vlubena.Ne se zanimavai s neq,no ako vse o6te uvajava6 "priqtelq si"-nqma smisal da se karate zaradi p...a!

Vladkoy
12-11-2007, 13:55
Той я взе или тя заряза теб и отиде при него ? :)

MiMcHeToOo
12-11-2007, 13:57
Я ги заеби и двамата.. Пък след време можеш да си помислиш дали да простиш, все пак всеки човек прави грешки

sasha_90
12-11-2007, 14:00
Да,тъпо е да се биете заради момиче(има много),а и боя нищо няма да помогне(само дето ще станеш смешен).По-добре нищо не прави,остави ги да си бъдат заедно.Ти ще си намериш друго по-добро момиче.