PDA

View Full Version : хелп незнам какво да правя :S



ninka_baby
12-10-2007, 19:42
Значи аз съм на 16,от плд съм ама тфа надали има значение..така сега по темата значи в даскало има едно момче (една година по-голямо от мен) ,не го познавам ама съм здраво хлътнала по него и незнам какво да правя... та ние даже и не се познаваме ама е мн хубав и щом го видя ставам мн весела и ми става хубаво.. Виждала съм го да ме гледа,ама надали има нещо към мен. До колкото знам си няма приятелка. плс ако можете да ми кажете какво да правя.. ? Да се запозная ли с него (имаме общи познати,които могат да ни запознаят) илииии незнам и аз :-# ааа между др. не съм някоя сдухла или грозна..просто толко мн ме кефи тфа момче,че загубвам "ума и дума" както е казано. айде пишете предложения и плс без някои тъпи коментари .Благодаря ви предварително.

Valento
12-10-2007, 19:48
Запознайте се пурво или ти направи 1 крачка говори му нещо усмихвай му се и ще стане работата! \:D/

Valento
12-10-2007, 19:49
Запознайте се пурво или ти направи 1 крачка говори му нещо усмихвай му се и ще стане работата! \:D/ Така ще види че не се безразлична към него но проучи дали си има приятелка да не развалиш нечия връзка АНАТЕМА дано е свободен \:D/ :wink: Успех миличка

LiL_Juliete
12-10-2007, 19:50
ami moeto mnenie e che ne si slojila temata na pravilnoto mqsto ne v "seks" e trqbvalo da q pishesh no moeto mnenieto po vuprosa e kolkoto poveche se chudish tolkova poveche moje da go zagubish shtom ti e trupka opitai ot opit glava ne boli i poburzai da ne te izprevari nqkoq frucla :neutral: i da sujalqvash posle ... ](*,)

ninka_baby
12-10-2007, 19:52
мерси мн.. :P приятелките ми ме съветват същото така че..ще действам пък каквото стане.. ;} мерси мн :) :-)

AnNiE
12-10-2007, 19:55
Иди и се запознайте 8-)

lyloster
12-10-2007, 20:17
давай смело напред х)