PDA

View Full Version : Помощ за телефон нокия 5200



ivals
12-10-2007, 22:44
Значи,прецакана машинка общо взето,но не се оплаквам.Въпроса е,че ми прави проблем защото нямало място.И не мога да разбера как да го пренастроя така,че пестните да се запазват в сим картата а не в апарата.Използвала съм 152 мб.Прочетох инструкциите,не ги разбирам признавам си.Та ако на някои му се занимава да ми кажа що за магии се развиват,ще съм му благодарна.
Мерси предварително.

Mortificatiоn777
12-10-2007, 22:47
В SIM картата няма достатъчно място дори за една песен. :)

ivals
12-10-2007, 22:54
В телефона ми общата ми памет е 7.9 мб.
Отделно имам карта която има памет 512 мб и тя е към сим картата.
Нещо такова се получава. :/

Boot
12-10-2007, 22:59
Сигурно говориш за микроесди-то.
Ми... просто като си качваш музичката я мятай на картата с памет, а не на... телефона.
Пък и си има опция да си преместиш файловете от паметта на телефона където си поискаш.

Sarabi
12-11-2007, 08:41
Хах, кво съвпадение, тъкмо настървена влизам във форума да питам добра оферта ли е Нокиа 5300 обаче :D .
ПРеебах си стария телефон и мисля да си взема такъв - някой да вкара аргументи, с които да ме разубеди, щото аз вече съм си се убедила 8-) . А и за въпросните мп3-ки - четох, че има 5ГБ вътрешна, но тъй като съм на "ти" с техниката нямам идея дали това е общо за снимки, клипчета, смс-и , позиции в тел. у казателя, или са си 5 ГБ само за мп3 8-) малко не ми се вярва, ама да си попитам :D .
Който има такъв телефон - доволен ли е , да не е някакъв калпав и да не си струва парите ? Ииии , най- много си ме интересуват мп3-ките - колко горе- долу песнички побира ? Не са по- малко от 30 надявам се 8-) хъхъх
Ае, мерси , ииии... по възможност някой да ми каже нещо преди днес на обяд, защото май тогава ще го взимам 8-)

B3B0K
12-11-2007, 09:32
mi 5300 e mn gotin mislih takaf i az da si vzema no si vzeh drug i vatre6nata mu pamet e 5mb ne gb v 5mn sa 4 pesni nqkade no nai veroqtno v komplekta 6t ima6 karta s pamet kadeto 6te moje6 da pobre6e 50 60 pesni no v teq 5mb trq si sloji6 melodite s koito iska6 da ti zvani tela :wink: qko e telefon4e vzimai :wink: