PDA

View Full Version : Училище...вкъщи..ужас



f0rbid
12-10-2007, 22:56
Значи имам един проблем от известно време,но нека да започна от самото начало...
Родителите ми купиха нов апартамент бях 4-ти клас и се наложи да сменя училището тъй като старото беше далеч от нас...Преместих се всичко тръгна много добре...да не се изхвърлям...но бях най харесваното момче тогаеа...3 години по късно станах 7 клас всичко беше много по добре от това което мога да мечтая....Дойдоха изпитите приеха ме в училище в което нямаше нито един познат дори ...
Всичко там тръгна наобратно...класната се подиграваше с мен и така тръгна подигравката и на всички от даскалото ...не съм свикнал на това само на 3 км от училището ми ме мислят за мн яко момче а в даскало за най сдуханото момче....сега съм 10 клас,положението е разочароващо..незнам какво да променя в себе си..Аз поне не виждам някакъв дефект по мене но 100% има такъв...Имам здравословни проблеми от което следва,че не мога да се бия заради бъбреците ... иначе с бой щеше да се оправяме ...даже 2 пъти съм бил в болница за побой заради тези бъбреци...съдба...Но моля ви дайте решение на проблема ..ако има такова...
Иначе си имам много приятели но положението на даскало е непоносимо ...по 6-7-8 часа се налага да трая всичко не се издържа...
Плс за помощ ,благодаря предварително :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-10-2007, 23:33
Смени училището. Най - доброто, което можеш да направиш, за свое добро :)

Nu[m]b
12-10-2007, 23:54
Да не ти пука и тва е.За друга рецепта не се сещам. :smt002

drob4e
12-11-2007, 05:29
Дай повече информация ...
напр кво значи сдухан( в училището ти те мислели за такъв)?
За какво точно ти се е подигравала класната, и след това всички?
Новото ти училище някакво елитно ли е ? Щото ако примерно учиш в МГ и целия ти клас са добри, ученолюбиви деца, а ти се правиш на интересен, затапваш даскалите и т.н., даскалите няма да те харесват щото им пречиш и ще искат и всички други да не те харесват?
Тогава може да отидеш в някакъв технукум/нещо подобно със себеподобни... на всички ще ви е весело, ще те харесат?
Ако е обратното - ти си умен а всички други не се интересуват от нищо, отиваш в друго по-елитно училище?
Като цяло сменяш средата ако сте хора с различни интереси/хобита/амбиции...
Ако не можеш да се преместиш - 1)не ти пука за училището, ходиш си, а след него си играеш с дечицата от твоя квартал, които те харесват
2)опитваш се да се харесаш на всички, има начин ... ама кажи първо защо точно те не те харесват

pi0neer
12-11-2007, 07:07
Nameri si stabilna kompaniq det da biqt vmesto tebe 8-)

f0rbid
12-11-2007, 07:59
Дай повече информация ...
напр кво значи сдухан( в училището ти те мислели за такъв)?
За какво точно ти се е подигравала класната, и след това всички?
Новото ти училище някакво елитно ли е ? Щото ако примерно учиш в МГ и целия ти клас са добри, ученолюбиви деца, а ти се правиш на интересен, затапваш даскалите и т.н., даскалите няма да те харесват щото им пречиш и ще искат и всички други да не те харесват?
Тогава може да отидеш в някакъв технукум/нещо подобно със себеподобни... на всички ще ви е весело, ще те харесат?
Ако е обратното - ти си умен а всички други не се интересуват от нищо, отиваш в друго по-елитно училище?
Като цяло сменяш средата ако сте хора с различни интереси/хобита/амбиции...
Ако не можеш да се преместиш - 1)не ти пука за училището, ходиш си, а след него си играеш с дечицата от твоя квартал, които те харесват
2)опитваш се да се харесаш на всички, има начин ... ама кажи първо защо точно те не те харесват
Eми значи сдухан означава че си някаф такъф дет нищо не прай и никой не му обръща внимание ,класната тя вече ми е бивша защото си замина,та както и да е тя мънкаше под носа си и половината от класа не я чувахме ...ама аз изведнъж и се развиках да не мънка и да говори високо ...и тя взе че ме изкара глух и почна да се подиграва и така ме унижаваше цяла година докато не си замина...сега имам перфектна класна ... уча в техникум ... и не съм зубар нито някаф мързелив уча си доколкото на мен да ми харесат оценките 4-ки 3-ки и 2-ки съм имал ..и 5 и 6 не мисля ,че е точно това за оценките е някакъв проблем...
Аз лично си мисля че ме имат за надувка...и незнам защо така ... не мисля че давам такъв повод .. незнам !!! Според вас какво е ?Какъв е проблема?

AFT
12-11-2007, 08:30
Отслабни. ;-)

mickelangelo
12-11-2007, 09:47
има 1 българска приказка .. " по добре последен в града от колкото първи на село .. " и наистина по д0бре смени училището ...

Seducti0n
12-11-2007, 15:47
Хей, човек много ме измъчи,така неясно си ги написал нещата,че не успях да доловя в какво точто се крие проблема.Няма значение,какъв си бил преди,важното е какъв си сега и респективно, от това какъв ще бъдеш за вбъдеще. :wink:

Знам,колко е трудно да си поставен в тягостна и неприятелска училищна среда.Да се опитваш да бъдеш непукист,да се бориш със себе си и с принципите си, да се чувстваш отхвърлен,нежелан, недоразбран, накратко казано аутсайдер...

Съветвам те да следиш на първо място преоритети си.Ако проблемите ти се задълбочат,по-добре наистина потърси друго училище.Знам го от личен опит,че когато човек се чувства несигурен и неуверен в себе си, той е нетрудоспособен,социално нереализиран, с ниско самочувствие... :?