PDA

View Full Version : 10.12.2007-мразя този ден!!!



cracken
12-11-2007, 01:29
Така преди време бях писал тук.......


Значи много харесвам едно момиче, мисля, че "харесвам" е меко казано , едвали немога да дидаш без нея... Запознахме се в flirt4e.com и от тогава си пишехме секи ден по цял ден (НЕ ПРЕОВЕЛИЧАВАМ!!!) , видяхме се.Въпкреки , че сам притеснителен и малко срамежлив си прекарахме много хубаво. На следващия ден я попитах от тука на татака какво следва и ще ходим ли ? Тя отговаря "незнам" питам защо? Каза ми , че иска да бъде с мен , харесваме, иска да е до мен , но проблема е в това , че тя е на работа през седмицата от 9 до 18:30 , събота е на урок по математика , а неделя 6 часа рисуване! Нормално това да е проблем , все пак тя си има приятели и т.н. Тази работа ще трае до Януари месец и от тези 40 дена зависи всичко! Накрая решихме да опитаме въпреки , че ще е много трудно, аз много държа на нея и сам готов на сичко за НЕЯ !!! Какво да направя, за да тия 40 дни да минат гладко??? Какво да направя за тия 40 дни да не и стана безразличен като ще се виждаме 1-2 в седмицата ??? Иначе както казах тя също иска да е с мен !!! Тя е много мила,добра и не няква глезорана или нещо от тоя род, мисля си , че сам намерил правилното момиче! Ако има значение ТЯ е на 19 аз на 18! ПЛС ХЕЛП!!! ;( ;( ;(


Това беше моята история... Тогава решихме да опитаме, опитахме ! През този почти месец мене ме беше СТРАХ от това , че някой ден ще ми каже ДО ТУКА БЯХМЕ... ! Е и този ден дойде , а деня беше 10.12.2007... По нищо не личеше, че така ще завърши деня. Видяхме се ,седнахме в едно кафе , тя ми каза "мисля , че няма да се получи" след това си поговорихме , на мене очите веднага се насълзиха и едвам намирах сили да говора. Обиколихме 2 пъти НДК до като накрая НЕ СЕ ПРЕГЪРНАХМЕ ЗА ПОСЛЕДНО ! НЕ МИ СЕ ИСКАШЕ ДА Я ПУСКАМ, ревал сам като малко дете , не можех да говора , не можех нищо да и кажа, никога не сам вярвал , че може да е толко трудно, тя също се разплака и си личеше, че и на нея не и е лесно !!! След това се прибрах ! В скайп си поговорихме пак, тя каза , че тръпката изчезнала , че ги няма ли пеперудите в корема и , че е отвикнала да има човек до себе си ! Цяла вечер се чудя каде да се завра , изплаках си очите , сърцето ми се разкъса ! Още не мога да повярвам какво изгубих ПРОСТО НЕ МОГА ! За този почти месец изпитах чуства който не сам мислил , че мога да изпитам. .... Сега като знам , че няма ДА МИ СЕ ПОКАЖЕ НЕЙНАТА СНИМКА НА ТЕЛЕФОНА КОГАТО МИ ЗВАНЕ , ЧЕ НЯМА ЧАКАМ СМС ОТ НЕЯ , ЧЕ НЯМА ДА ОЧАКВАМ С НЕТЪРПЕНИЕ ДА МИ ПИШЕ НЯКАДЕ , НО НАЙ МНОГО МЕ БОЛИ ОТ ТОВА , ЧЕ НЯМА ДА Я ВИЖДАМ , освен ако не го правим като приятели ! Завършихме разговора, че ако се разобеди аз сам първия който ще разбере... силно се надявам това да стане ,защото в момента ми се иска да УМРА !!! Дори в момента рева и не мога да осазная какво стана , като смазан сам , сърцето ми е разбито.... мислех , че ще заспя, но уви не сам мигнал цяла нощ...
НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ , искам пак тръпката да дойде и МОМИЧЕТО ДА СЕ ВЪРНЕ ПРИ МЕН само това искам, много ли искам ??? ;(

Mazen_ciganin
12-11-2007, 01:50
Много кофти... обикновено бих ти казал някои добри думи с цел да ти стане по-добре и как трябва да гледаме напред каквото и да ни е приготвила съдбата... но на мен ми се случи почти същото преди няколко дена и аз още съм като потресен

Опитвам се да се залъгвам с "всичко ще се оправи" и "тя ще си промени мнението" но това са (за съжаление) пълни глупости и шансът това да стане е малък... :neutral:

Cherkeza
12-11-2007, 03:50
И после кой казва, че не сме чуствителни. Според мен си направил всичко възможно, но за жалост не винаги е хубавия край.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 03:55
Виж.. и аз не искам да те разстройвам, но още като прочетох началото на историята ти, си дадох сметка какво може да се случи..и ето, че това и прочетох :( Не бива да имаш напразни надежди, тя просто се е опитвала да завърти нещата, за да не се почувстваш неловко, не е имала смелост още от началото да ти каже, че няма да се получи.. Отложила е месец, но когато е настъпил момента е трябвало да ти каже това, което не е успяла преди.. :( Никой няма вина за случилото се, но Ти трябва да вдигнеш глава и да се изправиш срещу живота! Бори се (не казвам конкретно за момичето) но бъди силен и не се давай така! Поддържай си връзка с момичето като приятели.. (Никога не знаеш какво може да се случи ;) ) Но не се давай! Успех! :-$

Harum_Scarum
12-11-2007, 04:44
Не съм го прочела цялото,че оше спа,но го сванах и според мен НЕДЕИ ДА СЕ ОТКАЗВАШ!!!!Един пат окажеш ли се и я губиш!Може да имате много трудности,но недеи се впрягаи толкоз няма да се виждате толкова често отначало,но едва ли няма да има кака да те вмакне в графика си.Успех!

Lashes
12-11-2007, 04:49
оле това е супер кофти :cry: Сигурно ще ти е много трудно но ще го преодолееш...а и поне се опитай да сте си просто приятели ;) Успех

cracken
12-11-2007, 05:00
Mислех си , че като поспа 2-3 часа , защото толко успях ще стане по- добре , но няма такова нещо преди да напиша темата 1 час бях спал и я санувах , след като написах темата отново я сънувах ;( Аз искам да се бора за нея и няма да се спра пред нищо, но просто незнам как да го направя , незнам какво да кажа.... Такова момиче не бях срещал... честно , мило , красиво а бе просто нямам думи да я опиша... ;(;(;(;( Накрая преди да се разделим и казах "каквото и да стане оставаш ТУК (сърцето ми) и след като го казах просто не можех нищо повече да кажа .....

kifla
12-11-2007, 06:20
За съжаление нищо неможеш да направиш тя ти е казала ,че я няма вече трупката и ти няма как отново да я възродиш,ако мацката сама не го поиска ...но по редовете ,които си написал става ясно ,че наистина няма да се получи ...Съжалявам ,но просто трябва да го приемеш ,ще ти е трудно от личен опит знам ,но просто понякога това е живота :neutral: :cry:

dessy_133
12-11-2007, 06:41
Разбирам те напълно!!!Много е гадно знам!Изпитах същото на 06.12!!!Просто се бории!!!

butty
12-11-2007, 07:19
Хеййй ,човек,няма защо да се отказваш толкова бързо :)
искам да ти дам за пример мен и приятеля ми.. значи ние сме от 2 различни града, аз уча в неговия град,но си пътувам всеки ден де. и с него се виждаме по веднъж на седмица, макс 2 пъти(много рядко), защото той е студент в софия вече и е там поцяла седмица. но сме вече 2 години и половина заедно :smt003 поговори с това момиче и просто опитайте, защото не бива така лесно да пропилявате любовта си!!! :smt007 ;)

My_Dear
12-11-2007, 07:31
Дрън, дрън, дръннннннннн...

Зарежи, пич, тя няма чувства. Още от началото е трябвало да се усетиш - питал си я дали искате да развиете отношенията си, а тя ти е казала "не знам". Момиче не ти отговаря с "не знам", когато има тръпка към теб, повярвай ми. Бас ловя, че е искала да види дали все пак нещо може да се получи. Това, че сте си говорили по много, означава само, че сте имали допирни точки, евентуално основа за едно добро приятелство. Но не означава, че го има и физическото привличане.

mgxpower
12-11-2007, 07:42
Каквото и да ти кажа нищо няма да премахне болката , която изпитваш в момента!
Знам какво е повярвай ми неможеш да спиш..., когато се храниш голяма буца застава на гърлото ти и неможеш да преглътнеш нищо човешко не ми е чуждо!Но в твоят случай е по-добре защото дори и да не осъзнаваш вратичката е леко открехната и тя винаги може да се върне при теб стига да го иска!По-лошо е когато разбереш ,че въпросното момиче си има друг!Сега поне знаеш ,че тя е сама и както ти каза трудно се доверява..отвикнала е да има човек до себе си дори и да срещне някой сега..няма да се различава с нищо от теб!
Ти сам каза ,че Януари месец този напрегнат начин на живот , който тя води в момента ще спре опитай се да си я върнеш обратно!Покажи и какво ще спечели ако бъде с теб и какво губи когато не е...наистина ти го пожелавам от все сърце да се върне момичето при теб и да сте отново заедно!
И с нетърпение очаквам деня в , който това стане да ни съобщиш тук на всички нас!
Горе главата и не вярвай на думите "времето лекува" , защото това на мен ми го повтаряха непрестанно , но НЕ Е ВЯРНО МАМКА МУ НЕ Е !Лекува в някой случаи и много рядко ако трябва да превъзмогнеш голямата си любов!

LizZz
12-11-2007, 07:47
Да...Спиш,сънуваш я без прекъсване как сте заедно и се гушкате и т.н. и като се събудиш - жестоката реалност те смазва......... :-# :-# :-# :-#
Бори се ,дано стане при вас...
'Щото при мене не стана...

martity_f
12-11-2007, 07:55
:-# Ee много гадно се е получило. Еми забрави я и продължавай напред :smt023 . Има и други момичета :)

mgxpower
12-11-2007, 07:57
А другият начин е да си намери друго момиче...и да
забрави за сегашната отстрани изглежда лесно даже бих казал много
лесно , но на практика е много изключително и адски трудно!Но това
си зависи и от психиката на дадения човек има някой плачат ...
на другия ден се будят съвсем нови хора..(всяко чудо за 3 дни) реве ти
един ден на другия вече обича друг...след 1 месец пак ти реве после пак обича друг..тия хора са непостоянни , страхливци , двуличници каквито са им връзките такива са и в живота като цяло!Дано се усетят навреме , но да не навлизам в други теми.. :evil:

bungle
12-11-2007, 08:15
Кофти.
Ама... ще мине.
След време дори може да я намразиш.
Времето прави чудеса.

JuS7^YourS
12-11-2007, 08:24
:smt022

mgxpower
12-11-2007, 08:26
Кофти.
Ама... ще мине.
След време дори може да я намразиш.
Времето прави чудеса.Не е хубаво да се озлобяваш към човек , който не ти е сторил нищо лошо...сега може да му е гадно , но тя не го прави умишлено просто е сметнала ,че така ще е по-добре винаги може да се върнеш на старото положение!Не му е отрязала квитанциите напълно той няма причина за да я намразва тя значи много за него не само като гадже , но и като човек!Подло е някак си.. :-|

LizZz
12-11-2007, 08:28
Кофти.
Ама... ще мине.
След време дори може да я намразиш.
Времето прави чудеса.Не е хубаво да се озлобяваш към човек , който не ти е сторил нищо лошо...сега може да му е гадно , но тя не го прави умишлено просто е сметнала ,че така ще е по-добре винаги може да се върнеш на старото положение!Не му е отрязала квитанциите напълно той няма причина за да я намразва тя значи много за него не само като гадже , но и като човек!Подло е някак си.. :-|
Мхм... :)

mgxpower
12-11-2007, 08:32
Кофти.
Ама... ще мине.
След време дори може да я намразиш.
Времето прави чудеса.Не е хубаво да се озлобяваш към човек , който не ти е сторил нищо лошо...сега може да му е гадно , но тя не го прави умишлено просто е сметнала ,че така ще е по-добре винаги може да се върнеш на старото положение!Не му е отрязала квитанциите напълно той няма причина за да я намразва тя значи много за него не само като гадже , но и като човек!Подло е някак си.. :-|
Мхм... :)Те даже хората са го казали...подло е да мразиш човек на , който до скоро си казвал "Обичам те"

koalka
12-11-2007, 08:36
Да й се върне тръпката, след като сте се разделили вчера е почти невъзможно и ти трябва да се примириш.Напълно разбирам колко ти е трудно, колко искаш да си с нея, а тя не изпитва същото, но в един момент всичко това ще отмине, в един момент ще се съвземеш и ще си готов да продължиш напред, както се казва...Все още, докато изпитваш чувства към нея, не може да сте приятели...Както към казвала много пъти - преустановете контакт, не си пишете, не се виждайте, опитай се да не мислиш много за това.Ако искаш да я забравиш, искаш да не те боли, ще успееш!

LizZz
12-11-2007, 08:37
Кофти.
Ама... ще мине.
След време дори може да я намразиш.
Времето прави чудеса.Не е хубаво да се озлобяваш към човек , който не ти е сторил нищо лошо...сега може да му е гадно , но тя не го прави умишлено просто е сметнала ,че така ще е по-добре винаги може да се върнеш на старото положение!Не му е отрязала квитанциите напълно той няма причина за да я намразва тя значи много за него не само като гадже , но и като човек!Подло е някак си.. :-|
Мхм... :)Те даже хората са го казали...подло е да мразиш човек на , който до скоро си казвал "Обичам те"
Запетайката тряя да я сложиш преди "на който". :)
Да,подло е...Но при повечето случаи "Обичам те" съществува само с думи и като,че ли не се чувства изцяло...Надявам се ме разбра... 8-)

bungle
12-11-2007, 08:40
Аз казвам, че би могъл да я намрази, а не да го прави :::
Просто.. не се знае как ще се развият нещата. .
Подло или не, когато един човек се гаври с теб, колкото и да го обичаш, след време започваш да го мразиш или поне ти става антипатичен. Не говоря за този случай, принципно.

Vladkoy
12-11-2007, 08:54
Сещам се за предната тема. Все пак ми е интересно на чии съвет се довери ? Какво прави през тези .. колко 10-15 дни?

mgxpower
12-11-2007, 08:59
Да й се върне тръпката, след като сте се разделили вчера е почти невъзможно и ти трябва да се примириш.Напълно разбирам колко ти е трудно, колко искаш да си с нея, а тя не изпитва същото, но в един момент всичко това ще отмине, в един момент ще се съвземеш и ще си готов да продължиш напред, както се казва...Все още, докато изпитваш чувства към нея, не може да сте приятели...Както към казвала много пъти - преустановете контакт, не си пишете, не се виждайте, опитай се да не мислиш много за това.Ако искаш да я забравиш, искаш да не те боли, ще успееш!На пръв поглед изглежда лесно , но не е така!И сигурно ти самата знаеш това от личен опит..

cracken
12-11-2007, 09:08
Сещам се за предната тема. Все пак ми е интересно на чии съвет се довери ? Какво п
рави през тези .. колко 10-15 дни?


Какво ли... щом вчера ми каза , че хора като мен са ЕДИНИЦИ си мисля , че сам направил квото зависи от мен ! Каза , че аз не сам виновен за нищо дори и , че тръпката е изчезнала... НО НИКОГА няма да я намразя, но защо едва след такова нещо разбираш кво точно изпитваш към човек ? Най-много ме боли за това , че тя също иска да е с мен , но има много пречки и аз я разбирам и сега сам на принципа... " Когато обичаш някого пусни го на свобода , а ТОЙ ако те.......... "
Иначе не съжалявам за моментите с нея независимо колко ме БОЛИ сега ... такова момиче не сам виждал и за това много ме боли за НЕЯ ;(;(;(

mgxpower
12-11-2007, 09:09
И все пак ако не се върне при теб и никога повече не сте заедно недей
да я намразваш събери всички красиви моменти и мигове с нея и ги запечатай в красив спомен!Който ще пазиш някъде в душата си винаги!Аз така правя!

cracken
12-11-2007, 09:14
И все пак ако не се върне при теб и никога повече не сте заедно недей
да я намразваш събери всички красиви моменти и мигове с нея и ги запечатай в красив спомен!Който ще пазиш някъде в душата си винаги!Аз така правя!
Така сам направил , казах и го в момента преди да се разделим "Независимо какво стане оставаш ТУК" (в сърцето ми)
Винаги ще Я ОБИЧАМ ... ДО ГРОБ !!!

Vladkoy
12-11-2007, 09:44
Сещам се за предната тема. Все пак ми е интересно на чии съвет се довери ? Какво п
рави през тези .. колко 10-15 дни?


Какво ли... щом вчера ми каза , че хора като мен са ЕДИНИЦИ си мисля , че сам направил квото зависи от мен ! Каза , че аз не сам виновен за нищо дори и , че тръпката е изчезнала... НО НИКОГА няма да я намразя, но защо едва след такова нещо разбираш кво точно изпитваш към човек ? Най-много ме боли за това , че тя също иска да е с мен , но има много пречки и аз я разбирам и сега сам на принципа... " Когато обичаш някого пусни го на свобода , а ТОЙ ако те.......... "
Иначе не съжалявам за моментите с нея независимо колко ме БОЛИ сега ... такова момиче не сам виждал и за това много ме боли за НЕЯ ;(;(;(
Не се заблуждавай. Жените са егоистки - ако наистина го е мислила, нямало е да те зареже.

DeepEnoughForYou
12-11-2007, 11:44
Bori se za neq no vnimavai prekomerenite tu 4ustva da ne te naranqt oshte pove4e zashtoto nai boli kogato sam se naranish...I shte ti kaja kakva ti e bila greshkata za tozi 1 mesec...Ti dori sam q nazova no qvno ne si go osuznaval...bilo te e strah da ne te napusne,postoqnno si si mislel za tova,spi4al si se,sduhval si se i ne si mojel da se otpusnesh pred neq i da budesh takuv kakuvto si,takuv kakuvto te e haresala...Pojelavam ti uspeh i ne zabravqai...kakvoto i da stava budi sebe si i karai da vurvi..puk ve4e kakvtoto shte da stava \:D/

MoHuTo
12-11-2007, 12:23
Според мен нямаш шанс вече, не че искам да те натъжавам още повече, просто така мисля. Тя още от самото начало ти е казала, че "Не знае", дали искате да имате връзка...според мен просто е искала да види дали ще се получи нещо, въпреки всичко...и просто ти е дала време, но явно не се е получило, или поне не така както тя го е искала...не се сдухвай приятел, след нея ще има много други :wink:

alex4o
12-11-2007, 12:34
аз пък не мога да ти кажа "откажи се,не си струва,загубил си я,всичко е свършило",защото явно и двамата имате някакви чувства...та ти сам в началото на разказа си акза,че този труден месец,който ви е предстоял няма да те спре и искаш да направиш всичко възможно да сте заедно и да се справите ЗАЕДНО,ето защо не трябва да се отказваш от нея и от тази любов..по думите ти разбирам само едно,че би дал ВСИЧКО...ВСИЧКО за да си с това момиче и наистина ти пожелавам успех и много ще се радвам да се съберете и тя да осъзнае,че губи прекрасно момче :twisted:

LaDy_DaQnA
12-11-2007, 14:10
Виж.. и аз не искам да те разстройвам, но още като прочетох началото на историята ти, си дадох сметка какво може да се случи..и ето, че това и прочетох :( Не бива да имаш напразни надежди, тя просто се е опитвала да завърти нещата, за да не се почувстваш неловко, не е имала смелост още от началото да ти каже, че няма да се получи.. Отложила е месец, но когато е настъпил момента е трябвало да ти каже това, което не е успяла преди.. :( Никой няма вина за случилото се, но Ти трябва да вдигнеш глава и да се изправиш срещу живота! Бори се (не казвам конкретно за момичето) но бъди силен и не се давай така! Поддържай си връзка с момичето като приятели.. (Никога не знаеш какво може да се случи ;) ) Но не се давай! Успех! :-$


ee tova mnenie prosto e vyrha i sym 100% syglasna vse pak ne podcenqvam tova koeto ti se e slu4ilo no jivota e takyv i ti si se sblyskal 4elno s nego no tova ne ozna4ava 4e e kraq na svetyt bori se s jivota ne osavqi da te pobedi!

TreeHill
12-11-2007, 15:45
смея да твърдя,че знам как се чувстваш...или поне имам представа.
Бях в подобно положение...ужасно е найстина...да обичаш някого,а той...ахх просто нямам сили да разказвам и аз..остава завинаги това чувство..това е да си лудо влюбен в някого.. =//
;( ;( ;(

cracken
12-11-2007, 16:15
Остава само надеждата , че нещата могат да се оправят... колкото и малка да е тя... такава ИМА !

LizZz
12-11-2007, 16:49
Остава само надеждата , че нещата могат да се оправят... колкото и малка да е тя... такава ИМА !
\:D/ :)

mgxpower
12-11-2007, 17:02
И все пак ако не се върне при теб и никога повече не сте заедно недей
да я намразваш събери всички красиви моменти и мигове с нея и ги запечатай в красив спомен!Който ще пазиш някъде в душата си винаги!Аз така правя!
Така сам направил , казах и го в момента преди да се разделим "Независимо какво стане оставаш ТУК" (в сърцето ми)
Винаги ще Я ОБИЧАМ ... ДО ГРОБ !!!Осъзнаваш ли колко силни думи казваш?! :neutral:

cracken
12-11-2007, 17:06
Осъзнавам....

Seducti0n
12-11-2007, 18:00
Здравей.Знам,колко трудно и празно ти е в момента.Знам,че нямаш сили и желание за нищо,че като че ли за теб,времето е спряло,а животът е изгубил смисълът си,защото нея я няма.Няма го слънчицето на твоите дни, което е згрявало душата ти, което те е карало да се усмихваш, да се чувстваш пълноценно момче. :?

Колкото и непосилно да ти се струва, те съветвам да направиш усилия да я заличиш поне за момента от съзнанието си.Ако занапред ви е писано да бъдете заедно,ще сте. :wink:

"Когато имаш нещо,пусни го,ако то се върне при теб ще бъде твое,ако ли не-значи, никога не е било".Дай и време на момичето и виж как ще се развият неща,искрено ти пожелавам едни прекрасен ден да се съберете и дасте много,много ,много щастливи.Знам,че ти се налага да преживеееш много и да преминеш през много перипетии,но това е животът поредица от възходи и падания.Е след бурята, винаги идва затишие,дано и при теб да не закъснее и дано откриеш нещо,което да те разсее от мрачните мисли и да притъпи поне за секунда болката... :cry:

cracken
12-11-2007, 18:27
И аз се надявам този ден да дойде , независимо дали ще е след 1 , 3 , 6 месеца... ако този ден дойде НЯМА ДА ДОПУСКАМ ТЯ отново да си тръгне...

Тя също каза , че и трябва време и аз естествено ще увъжа желанието и !
Да, в момента се чуствам празен и немога да намера думи за да опиша точно какво ми е, за това няма и да опитвам...
Не на последно място искам да ВИ благодаря за всички мнения би ли те "няма смисъл да продължаваш..." или "бори се..." . Написах темата, за да се излея един вид , защото се чуствам по-добре когато се излея пред някой би ло то и в нета... ако все пак някой иска да напише нещо , нека пише :)

sladkoto_neli
12-13-2007, 07:42
Историята е доста тъжна дори на мен ми стана гадно.Но не се отчайвай ако ви е писанод а сте заедно ще се срещнете пак и пак ще бъдете заедно.Разбирам те колко ти е гадно защото аз съм се чувствала така много пъти.Едно ще ти кажа да ревеш няма смисъл защото няма да промениш нещата.Бъди силен може да се пробваш пак да и върнеш тръпката щом веднъж си я накар да има пеперудки в корема и втори път ще можеш.Незнам глупаво е да ти давам съвети но се замисли.Радвай се че си я имал и се надявай да я имаш пак.

cracken
12-13-2007, 11:45
Както казах готов на сичко за нея без значение цената. Казах и в темата , че ще се бора , НЯМА да се предам казах го и на нея още в началото... ТАКА И ЩЕ БЪДЕ, намирам сили в това и ще се боря и очаквайте дена в който ще пусна темата **.**.** -Обичам този ден......

Vladkoy
12-13-2007, 13:46
Защо никой не ме слуша :(

krem4et0
12-14-2007, 13:17
Дрън, дрън, дръннннннннн...

Зарежи, пич, тя няма чувства. Още от началото е трябвало да се усетиш - питал си я дали искате да развиете отношенията си, а тя ти е казала "не знам". Момиче не ти отговаря с "не знам", когато има тръпка към теб, повярвай ми. Бас ловя, че е искала да види дали все пак нещо може да се получи. Това, че сте си говорили по много, означава само, че сте имали допирни точки, евентуално основа за едно добро приятелство. Но не означава, че го има и физическото привличане.
на въпросът, зададен от мен преди повече от 3 години на приятеля ми-иска ли да опитаме да сме заедно, той отговори-не! бил наранен от друга, нямал нужда от никой до себе си, искал да е сам..........заедно сме ече 3 години и 3 месеца, обожаваме се, преживели сме толкова много неща заедно и ни предстои да преживеем още много. не винаги първоначалният отказ означава, че няма нищо. Разбира се ако ти го каже самотно момче без самочувствие и без приятели е 1-просто не е свикнал с хора около себе си. Ако ти го каже нахакана мацка на 16 е съвсем различно. но докато дишам се надявам. Аз се борих с него самия да сме заедно и не ъжалявам, че не съм се отказала. колко неща щях да изпусна, ко не бях следвала порива на сърцето си. щях да съм пропуснала 1 прекрасен човек, безброй щастливи мигове, усещането че ля всеки 1 миг с него, чувството да обичам и да съм обичана безкрайно!

iveto_love
12-14-2007, 13:35
eee mno0o kofti se e polu4ilo,to i na men mi se slu4i s16toto predi 2 dena.Vse o6te ne moga da se os1znaq :cry: :cry: :cry: iskam mom4eto koeto obi4am da se v1rne pri men nooo nali se pak nadejdata umira posledna :wink: pogledni! jivota e pred teb ima tolkova krasivi momi4eta no ako vse o6te obi4a6 tova momi4e bori se za neq ne q ostavqi da si zamine.USPEH!!! :)

malkata_f
12-14-2007, 13:38
Mислех си , че като поспа 2-3 часа , защото толко успях ще стане по- добре , но няма такова нещо преди да напиша темата 1 час бях спал и я санувах , след като написах темата отново я сънувах ;( Аз искам да се бора за нея и няма да се спра пред нищо, но просто незнам как да го направя , незнам какво да кажа.... Такова момиче не бях срещал... честно , мило , красиво а бе просто нямам думи да я опиша... ;(;(;(;( Накрая преди да се разделим и казах "каквото и да стане оставаш ТУК (сърцето ми) и след като го казах просто не можех нищо повече да кажа .....

виж, ако започнеш да настояваш много може да и писне от теб, така че кажи и че искаш само да сте приятели, и на това се радвай....че те уважава и държи на теб, дори и само като приятел, защото ако много почнеш да настояваш може да влошиш нещата...тя, ако поиска сама ще се върне при теб.....насила нищо не става, разбери!!!
успех! :)

cracken
12-14-2007, 14:42
Естествено разбирам , че с настояване няма да стане. Няма да го права !