PDA

View Full Version : Как ще коментирате това?!



monityY
12-11-2007, 07:54
http://www.vbox7.com/play:604cbb2e <---Как ще коментирате това?! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ако тия кучки ги набаръм някъде живи няма да се приберът(говоря сериозно).За съжаление не са от Бг... Как може да и се пишат "фр" а вижте кфо стаа после?! :cry: :cry: :cry: Ебати несправедливостта...Да я бият само щото е различна от тях?!Това не са хора...Това са животни... :cry: :cry: :cry: Вярно че всичко е нагалсено,но все пак се вживях в тфа клипче и много се разчувствах...Как може такава несправедливост?! :cry: :cry: :cry:

Модерирано по т.1 от Правилника!
коалка

Wrathchild
12-11-2007, 08:04
Стига се вкарва във филми бе...

pi0neer
12-11-2007, 08:05
be emotata sux ama seki si ima pravo da bude kufto iska :)

happy_cute
12-11-2007, 08:13
Абе гадно е некво..смис кво като е емо...филма показва,че момичето не е емо щото си реже вените,а защото се облича просто така,косата и е такава,грима и тн..просто хората я мразят,приятелката й я оставя и за тва тя иска да се самоубие..щото й е гадно,че не в приемат само заради начина й на обличане... :)

mgxpower
12-11-2007, 09:35
А някой замисля ли се какво е било навремето със бели и черни в Америка?!Винаги съм мразел дискриминацията във всичките й видове и форми!
Пусни си песента на 2PAC - Ghetto Gospel за препоръчване е и клипа да гледаш иначе няма да разбереш нищо!

Blab
12-11-2007, 09:39
Няма да гледам клипчето.
Но все още ми е чудно като виждам чернокожи из града.
В България хората са толкова резервирани, изпълнени с предрасъдъци и предубеждения.Много жалко, надявам се до 5 години нещата да се оправят(колко глупава дума).

kakaomen
12-11-2007, 09:47
Аз нямам нищо против момичетата емота, но не мога да понасям разлигавени пиклъовци, идва ми да има налетя на бой.

koalka
12-11-2007, 09:50
Станала някаква "трагедия" и "дай веднага да вземем ножицата и да се порежем", абсолютни глупости и тъпотии.А начина й на обличане - въобще не е толкова фрапиращ, че хората да не я приемат заради това, хаха.Не знам, но тя позволява явно да я бият.

Canis_Dirus
12-11-2007, 10:06
:-# :-# :-# ще плача

monityY
12-11-2007, 10:06
Станала някаква "трагедия" и "дай веднага да вземем ножицата и да се порежем", абсолютни глупости и тъпотии.А начина й на обличане - въобще не е толкова фрапиращ, че хората да не я приемат заради това, хаха.Не знам, но тя позволява явно да я бият. Ти какво предлагаш да направи?! :idea:

Boot
12-11-2007, 10:10
Ми да ги набие и тя...
Мноо тъпо клипче, не знам що се преебах да го изгледам 8-)

Canis_Dirus
12-11-2007, 10:14
Станала някаква "трагедия" и "дай веднага да вземем ножицата и да се порежем", абсолютни глупости и тъпотии.А начина й на обличане - въобще не е толкова фрапиращ, че хората да не я приемат заради това, хаха.Не знам, но тя позволява явно да я бият. Ти какво предлагаш да направи?! :idea:
да стане нинджа и да ги спука фешънките от бой! ЕМО-нинджа. Цялта в черно и бретона да й пада пред очите - ще се бие на сляпо. Легендата за легендаранта ЕМО-нинджа!

find_m3
12-11-2007, 10:17
ааа ебати глупоста кво я дават как си реже ръцете и после горката как може да я бият само щото е емо..... :evil:

Myxaxaxa
12-11-2007, 10:20
.............

RAWRRR
12-11-2007, 10:38
Когато се отделиш в някаква субкултура,независимо от каква,трябва да знаеш защо си избрал точно тази..и да понасяш наредбите,заяжданията,боя.

А не като момичето от клипа,след като я набиха,отиде и си подстрига косата,за да изглежда като нормално момиче,или пък се е самоубила,само защото някой й е посегнал.

Мен също са ме били,около 3 пъти,и то мъже..нацисти,ама какво да съм спряла да ходя на пънк концерти?!Всеки път,като излизам от нас преди концерт,знам че нещо може да се случи.

Decu
12-11-2007, 10:59
Несправедливостта не е само в книгите и филмите..

TellMeYourName
12-11-2007, 11:25
Несправедливостта не е само в книгите и филмите..Точно ! А за клипчето хмм не ми подейства ...

Disrespect
12-11-2007, 11:33
пхахахахахахаахахахахаха

TellMeYourName
12-11-2007, 11:40
пхахахахахахаахахахахахад а дори и на моменти е смешен ...

mulgore
12-11-2007, 11:47
:-# :-# :-# ще плача

Ох и аз.. :-# :-# :-# :-#

Punisherrr
12-11-2007, 12:01
.... Пхххххххххххххххххххххххх ххххххххААААХХААААахахаха а

еххх... колко е весело тук :D

basson
12-11-2007, 12:59
Баси глупостта. Що не се хванете да свършите нещо полезно, ами се занмивате с тия простотии.

Blacklisted
12-11-2007, 14:12
Извода е - имотата на кунг фу, задълже!

Orono
12-11-2007, 14:12
Ебати, много тъжно клипче, сопола ми потече, ебати :-#

Защо живота трябва да е толкова гаден?
Защо тоалетната хартия не е достатъчно мека?
Защо птиците отлитат на юг?
Защо...
ЗАЩОООО?!
:-#




Всеки път,като излизам от нас преди концерт,знам че нещо може да се случи.
И аз така, всеки път преди тренировка, знaм че може да ми счупят я крак, я нос, но отивам...
Ебати героя съм, а :smt002

malka_sladuranka
12-11-2007, 15:20
И някоя фешанка понеже ще тръгне да се занивава, да бие някоя емо...... :?
Имам предвид ей така, само заради това как се облича.... #-o

malka_sladuranka
12-11-2007, 15:30
Катеричока кърти мифффкииииии... :grin:


Та.. По темата.. Абе и Я съм фиешънка, ама.. никога не бих тръгнала да бия някоя само защото не ми допада как се облича. :neutral:
Тъпо е..
Иначе.. Ако е тъпо парче.. Под ножааааа.... :o

PaSs1on
12-11-2007, 16:19
Tukmo go gledah po rano dnes... Da mnogo e gadno smis kfo kato sa emota kato iskat takiva da budat!! Ideqta e 4e fe6un4etata mrazqt emotata nai mnogo to to4no tva e de, best fr, ednata emo dr fe6un samo ne shva6tam 6to tva dr momi4e ne pomaga na priqtelkata si a se se6ta 4ak nakraq?!?! Glupavo e smis uj bili best fr! No vse pak si e mnogo gadno tva kak si reje venite samo zaradi nqkfi tam sme6ni kurvi! Moje bi 6te6e da e po dobre da otide nakude drugade i da potursi novi priqteli moje bi 6te nameri hora koito 6te q priemat kakvato e! No qvno sa i pri4inili prekaleno mnogo (psihi4eski) nz az 4esno kazano mislq 4e dori na nqkoi da ne mu haresva toq stil tva ne zna4i da pretrepva6 toq 4ovek!! Tva e kato 4algarite i rapurite dali ne se mrazqt?? Mi az slu6am hiper mnoo hip hoop i rap ama imam frs koito slu6at 4alga ama nikoga ne sum gi othvurlqla ot sebe si samo za6toto slu6at dr stil muzika! Da slu6at kfoto iskat te si re6avat kakvoto im haresva tfa! Dneska se dosetih sa klip4eto kato edno momi4e koeto e pulno i ne e mnogo hubavo i si4ki go obijdat kfa e debela i tn., i vlizam nali v 4asa i vijdam 4e tq mi e sednala na mqstoto i vikam moje li da sedna i tq stana i doide momi4eto s koeto sedq i vika oh az na toq stol nqma da sqdam (demek stola na koeto onova debeloto momi4e sede6e ) i az vikam kfo se prai6 be dai mi stola zimai moq kato te e gnus ma tva e 4ove6ko su6testvo ne e ne6to protivno! I q hvanah za ruka i i razkazah klipa i tq se sduha nqkfa . A su6to taka imame edno mom4e ot klasa koeto ima nqkfi problemi i ima nqkolko momi4eta koito kato go dokosnat i po4vat da se bur6at da vikat iuuu i tn., az mnoo 4esto sum im go kazvala 4e tva e hiper tupo i drazne6to ma te si produljavat. S edna duma vseki 4ovek ima pravo na izbor, koito kakto si re6i nie nqmame pravo da go sudim za na4ina po koito izglejda i taka.Ne 4e moga da kaja 4e i az ne sum se podigravala na nqkoi mn qsno 4e sum ama seki put se zamislqm 4e sum napravila ne6to hiper tupo seedno nz kfo e ta nali minalata godina edno mom4e mi se podigrava6e cqla godina kolko sum ploska a az sum bila samo peti klas, kfo o4akvat ?!?! Abe da si mislqt kfoto iskat horata za mene az gi podminavam i produljavam napred se edno ni6to ne se e slu4ilo se edno ne sum 4ula ni6to! :cry: :!: :!:

mindphaser
12-11-2007, 16:42
x

**kissable**
12-11-2007, 17:28
Mn mi stana jal za momi4eto :cry: Za6to se otnasqt taka s neq :x Prosto tq e po-slaba ot tqh i nemoje da im otvarne za6toto te sa mn pove4e ot neq :cry:

monityY
12-11-2007, 17:31
Искам да ви питам,как предлагате едно безсащитно момиче да се справи с 3 кубили?Като включим и хората от класа и които е малтретират...Как да се жащитава?Как да ги набие,като е сама единствена и няма кой да и подаде ръка и да и помогне?А и другото... Тя е много наранена психически,много повече от колкото физически..Как мислите че ще събере куража да им се опълчи?Може да е някое скромно,срамежливо,да не кажа сдухано момиче.... Какъв е смисъла да им се опълчи,като после ще изяде боя двойно?!Няма какво друго да направи освен да се депресира...Тя и без друго си е депресирана щото е емо...Освен да си нареже вените аз друго незнам кво може да направи..Всеки,айде почти секи ще постъпи така..Колкото и на отворени да се праите са..Щеше да е полезно,да каже на класната си,на приятелите си,на родителите си най вече..Те биха могли да и помогнат...Да се премести в друго даскало,където биха могли да я възприемат по добре..Да,вярно че да избягаш не е най-добрият вариянт,така не се решават проблемите..Но пък иначе майа и баща и могат да пооправят малко положението..Но те пак ще я мразят нали?!Тя пак ще е депресирана...Такаче смисъла се губи...Трябваше наистина да се премести в друго даскало и дано там я възприемат по-добре...Оф в много филми се вкарвам,а то всичко е нагалсено само за клипа..Ама все пак преставям си че е реалност и ми става много гадно..Тоя клип го гледам по няколко пъти на ден и ми става страшно гадно.................. :cry: :cry: :cry:

DisciplineAndOrder
12-11-2007, 17:40
Освен да си нареже вените аз друго незнам кво може да направи..Всеки,айде почти секи ще постъпи така..Колкото и на отворени да се праите са..

:razz: пхахахаха

monityY
12-11-2007, 17:44
Това дето казах че всеки ще постъпи така не се отнасяше за тфа че всеки ще си нареже вените,а по скоро че всеки на нейно място ще се затвори в себе си и ще се депресира..Щоту др нз кфо мое да направи,освен да каже на родителите си,класната и т.н...Отново казвам че ПОчТИ ВСЕКИ..са.. зависи си от хората..Ама малко странно ми се вижда да почнете да отвръщате с бой,щото и да отвръщате и да не отвръщате се 1...Вие ще сте си все набитите..И нищо няма д анаправите,освен да озлобите "фешънките" повече към вас...Бтв то не виждам къде еспоменато да са фешънки...Обличат се нормално курвите им с курви...

Disrespect
12-11-2007, 17:50
пхахахахахахаахахахахаха

x500000

RAWRRR
12-11-2007, 18:05
Освен да си нареже вените аз друго незнам кво може да направи..Всеки,айде почти секи ще постъпи така..Колкото и на отворени да се праите са..

:razz: пхахахаха


Pochti vseki ne bi napravil taka :)
Haide,vseki sa go tormozili,iznudvali i maltretirali v uchilishte.I kakvo da ne sme trygnali da si rejem venite?

Az naprimer,poneje bqh mnogo mrazeno hlape,kakvato si ostanah i do dnes imam strategiq:
1vo.Opitvam s diplomaciq.Ako shte i da otida da kaja na direktorkata ili na klasnata,tova vinagi opravq neshtata,ako ti si jertvata..

2ro.Ako se naloji bih i otvyrnala na shamarite i ritnicite.Vypreki che te sa poveche ot men,i po-silni iskam da go napravq,za da se pokaja che ne sym mekushava i strahliva.

magesniko
12-11-2007, 18:35
Killing Is My Business... And Business Is Good!

?love_haTe!
12-11-2007, 18:55
Хъ 8-)
Гледах само до 02:30,защото ми стана смешно..
Ебаси,това е планирано за нещо като vbox,те я бият и тя си стои най-спокойно наща :D
Ще кажа,че вместо да гледаш толкова 'истински клипчета,свързани с реалния живот' по-добре си слушай Камелийка :wink:
Само ризкуваш да си изтрепеш някоя клетка,няма смисъл,не тъжи..
Пусни си Ками :-P

monityY
12-11-2007, 19:17
Хъ 8-)
Гледах само до 02:30,защото ми стана смешно..
Ебаси,това е планирано за нещо като vbox,те я бият и тя си стои най-спокойно наща :D
Ще кажа,че вместо да гледаш толкова 'истински клипчета,свързани с реалния живот' по-добре си слушай Камелийка :wink:
Само ризкуваш да си изтрепеш някоя клетка,няма смисъл,не тъжи..
Пусни си Ками :-P Некъф проблем с Камелия ли имаш?!ще гледам кфито си искам клипчета и ще слушам кфото си искам..Тфа тебе не те засяг ИЗОБщО .... ](*,)

zloto
12-11-2007, 19:42
Клипчето е глупаво, а още по-глупаво е, че някой намира това за депресиращо, жестоко, ужасно и т.н. Всичко ми изглежда ужасно нагласено и нереално, ако бях на мястото на момичето щях да се оплача на класната или да им го върна на ония... пък последното нещо, което щях да направя е да си срежа вените - ужасно неефективен начин за самоубийство, служещ повече за да се покажеш като многострадален, отколкото наистина да умреш....

rakiQ
12-11-2007, 20:55
кфи са тия глупости?!!?
спрете да ги пускате че колко му е на един промит мозък и той да напрай същото :D 8-)

GD
12-11-2007, 21:08
Аз лично съм възмутен много от това клипче как може да има такива хора бе че какъв му е стила на обличане на това момиче много си е добре дори да е емо тия нямат право да я бият тия са ебати тъпите путки с извинение пачаври да се гаврят на момичето и да я малтретират а те как са облечени много по зле мамицата им деба тъпа :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

zloto
12-11-2007, 21:11
Аз лично съм възмутен много от това клипче как може да има такива хора бе че какъв му е стила на обличане на това момиче много си е добре дори да е емо тия нямат право да я бият тия са ебати тъпите п**** с извинение пачаври да се гаврят на момичето и да я малтретират а те как са облечени много по зле мамицата им Д**а тъпа :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
просто това е едно абсолютно измислено клипче :-o

Seducti0n
12-11-2007, 21:27
Да разбира се,че всичко е исценирано, но все пак подобни неща се случват и в реалния живот.Голяма част на които ние ставаме свидетели,в повечето случаи мълчаливи...А не си даваме сметка,че с мълчанието си ,сами си вредим.Защото,насилието превзема света днес може да сме просто едни зяпачи,но утре може да сме на мястото на потърпевшия и волю неволя да ни се наложи да вкусим горчивия вкус на действителността :!: :? :?

FeelTheBeat
12-11-2007, 22:16
Абе и това тяхното не е нормално да я бият за щяло и не щяло. Но проблема не е чак толкова сериозен, че да се стига до самоубийство и т.н.
Трябваше да ги набие и тя. Не разбирам 'що не го е направила.

cappy123
12-12-2007, 07:43
Еми различните винаги са нежелани за жалост!!! :( :( :(

monityY
12-12-2007, 08:59
Абе и това тяхното не е нормално да я бият за щяло и не щяло. Но проблема не е чак толкова сериозен, че да се стига до самоубийство и т.н.
Трябваше да ги набие и тя. Не разбирам 'що не го е направила.Много си зле...Как предлагаш да ги набие като те са 3,а тя 1...Офф леле мислите като децата в първи клас..Проблемите с бой не се оправят,а и да се оправяха,тя не може да ги набие... :?

zabludenata
12-12-2007, 09:47
леле боже, ти си яко във филма :D

ZaHaRcHe
12-12-2007, 10:52
Клипчето като цяло е малко тъпо но в себе си съдържа мн важни неша.За това как приятелите те предават и как за 1 миг може всичко и всички да се обърнат срещу теб.Това го има по целия свят.Тея по силните или поне който с емсиялт за токива търсят дуги по слаби и незащитени за да се гаврят.Това е пълна простащина....Но има ги сякакви... ](*,) Но... никой не прави нищо за да ги спре а напротив помага им което е мн гадно и тъпо

mindphaser
12-12-2007, 13:20
Абе и това тяхното не е нормално да я бият за щяло и не щяло. Но проблема не е чак толкова сериозен, че да се стига до самоубийство и т.н.
Трябваше да ги набие и тя. Не разбирам 'що не го е направила.Много си зле...Как предлагаш да ги набие като те са 3,а тя 1...Офф леле мислите като децата в първи клас..Проблемите с бой не се оправят,а и да се оправяха,тя не може да ги набие... :?

ЛъДаТа ФеНкА нА кАмеЛиЯ, яко се вживяваш ти ми се струва...
Та чак си тръгнала да отговаряш след всеки 3-4 поста, че не било решението да се бият, че били мислели като в 1 клас... хах, ама факт е, че ако един твой съученик те дразни, и му теглиш боя, ако не напълно, то почти ще спре да ти се бърка, дет не му е работа.
Баси.
Адски тъпо сравнение вкара, честно.

?love_haTe!
12-12-2007, 13:36
Хъ 8-)
Гледах само до 02:30,защото ми стана смешно..
Ебаси,това е планирано за нещо като vbox,те я бият и тя си стои най-спокойно наща :D
Ще кажа,че вместо да гледаш толкова 'истински клипчета,свързани с реалния живот' по-добре си слушай Камелийка :wink:
Само ризкуваш да си изтрепеш някоя клетка,няма смисъл,не тъжи..
Пусни си Ками :-P Некъф проблем с Камелия ли имаш?!ще гледам кфито си искам клипчета и ще слушам кфото си искам..Тфа тебе не те засяг ИЗОБщО .... ](*,)
Моме,никой не ти казва да не гледаш клипчета или да не си слушаш
'великата икона' Ками...
От заглавието на темата се разбира,че искаш да си изкажем мнението..
Еми аз моето си го изказах бре :twisted:

:wink:

PaSs1on
12-13-2007, 16:05
Клипчето е глупаво, а още по-глупаво е, че някой намира това за депресиращо, жестоко, ужасно и т.н. Всичко ми изглежда ужасно нагласено и нереално, ако бях на мястото на момичето щях да се оплача на класната или да им го върна на ония... пък последното нещо, което щях да направя е да си срежа вените - ужасно неефективен начин за самоубийство, служещ повече за да се покажеш като многострадален, отколкото наистина да умреш....
Pyrvo si4ki hora na taq vuzrast mislqt za ne6to ot sorta na proqva na strahlivost da se opla4at na nqkoi u4itel ili ne6to podobno tva i decata vuv 2 klas ne go pravqt 6toto taka pokazvat slabost! Vtoro tq e emo!!! Mnoo qsno 4e 6e si prereje venite 6tom e emo na4i e nqkfa hiper depresirana i postoqnno misli za tfa kak da se samoubie !! Tva e samata ideq tq e emo za tfa ne uspqva ili moje bi ne iska da se prebori i da produlji napred to4no za tfa se samoubiva!!! Nau4i kfo e emo i posle mi pi6i nekfi tam gluposti! ;-)

DisciplineAndOrder
12-14-2007, 00:08
Насилието в училище не трябва да го има и самоубийството не е никакво решение на проблемите на хората...
Така би трябвало да се приема този клип от аудиторията,въпросът е,че повечето го приемат не като поучение,а като нещо "хипер тъжно" и "мега реално".

zloto
12-14-2007, 06:13
Клипчето е глупаво, а още по-глупаво е, че някой намира това за депресиращо, жестоко, ужасно и т.н. Всичко ми изглежда ужасно нагласено и нереално, ако бях на мястото на момичето щях да се оплача на класната или да им го върна на ония... пък последното нещо, което щях да направя е да си срежа вените - ужасно неефективен начин за самоубийство, служещ повече за да се покажеш като многострадален, отколкото наистина да умреш....
Pyrvo si4ki hora na taq vuzrast mislqt za ne6to ot sorta na proqva na strahlivost da se opla4at na nqkoi u4itel ili ne6to podobno tva i decata vuv 2 klas ne go pravqt 6toto taka pokazvat slabost! Vtoro tq e emo!!! Mnoo qsno 4e 6e si prereje venite 6tom e emo na4i e nqkfa hiper depresirana i postoqnno misli za tfa kak da se samoubie !! Tva e samata ideq tq e emo za tfa ne uspqva ili moje bi ne iska da se prebori i da produlji napred to4no za tfa se samoubiva!!! Nau4i kfo e emo i posle mi pi6i nekfi tam gluposti! ;-)
Всъщност много добре знам какво е емо :) ненавиждам емо културата, музиката им, философията им ,че дори и стила на обличане... много добре знам, че емотата си режат вените, просто мисля че е тъпо - защо след като не си ценят живота и се режат, направо не скочат през терасата за по ефективен резултат, вместо да се лигавят с бръснарски ножчета и ножички... не че самоубийството е правилен начин за разрешаване на проблеми, но нали "за тфа е емо"
А, и още нещо - било проява на слабост да се оплачеш на учител, а да си нарежеш вените не е слабост, така ли да разбирам?

MajeStic
12-14-2007, 09:08
Нямам нищо против емо( имо )-тата ама трябва да си наистина психически зле, за да си режеш вените и въобще където и да е... А за момичетата, които и правят мръсно... явно не могат да приемат, че има някой по-забележим от тях и избиват комплекси(:

**kissable**
12-14-2007, 10:19
Насилието в училище не трябва да го има и самоубийството не е никакво решение на проблемите на хората...
Така би трябвало да се приема този клип от аудиторията,въпросът е,че повечето го приемат не като поучение,а като нещо "хипер тъжно" и "мега реално".

Ami az mislq 4e ne iskut taka da se priema klip4ety.Te iskat da se priema kato emocia ne kato poy4enie.Spored men e taka. :)

_fucking_scene_princes_
12-14-2007, 10:38
Taka e az sam scene i mnogo pati sa ma barkali sas emo sa ma obijdali ama ima i hora koito go priemat dobre nqmat problem s toq stil.Hora mnogo-razli4ni mneniq... :cry:

Blacklisted
12-14-2007, 10:57
^ Я ни разясни за scene-а моля, а ако го направиш и на български ще е прекрасно :)

Tazuma_girl
12-14-2007, 11:19
Ами аз намерих някви снимки:

http://photobucket.com/images/scene%2520girls/

Тъй като гледам единствената им разлика май са прическите-че са с дълги коси,хвърчащи и шарени,а не зализани напред. :?

А за клипчето-еми просто някои хора си нямат друга работа явно,какво сте заобсъждали,че не е справедливо,тъпо и не знам си какво още след като просто са си направили клипче и няма нищо вярно в него.Егати наивините хора брат. :D

Blacklisted
12-14-2007, 11:29
http://www.wikihow.com/Be-a-Scene-Girl аз съм потресен от 8 точка, крайно неприемлива!!!! 8-)

Tazuma_girl
12-14-2007, 11:31
yeah mf :smt002

_fucking_scene_princes_
12-14-2007, 16:58
Ami...zna4i scene ob6ot vzeto ne6tata sa kato na emo.NO ima edna vajna ama mnogo vajna i otli4ava6ta gi razlika-emo sa depresirani i v kraen slu4ai biha pribqgnali dori do samoubiistvo.dokato scene-ami kvo da kaja nie sme veseli radvame sa na jivota(i ne6to koeto pro4etoh v edno takova "how to be a scene girl" 4e trqbva da si centar na vnimanie i da da se misli6 za...da re4em velik ili pak 4e ti si varha ama az sam nqkade po sredata vse pak ne moga da stapq na edin stol i da kaja vijte me az sam po visoko ot vas i tva ne zavisi to4no ot men)...i o6te ne6to osnovnite 2 cvqta za emo sa 4erno i bqlo razbira se moje i mnogo drugi ama kato glavnmi sa vodqt te a pri scene celta da si 6areeeen sas 4-5 4ifta 4orapi,geti i nai-vajnoto-vsi4ko da e mnogo 6areno sas takava tipi4nata "scene" pri4eska (m-u drugoto i moqta e takava :oops: )a ina4e e kato emo-sas kecove mnogo 4erepi,grivni abee mnogo natrupanine6ta-gerdani grivni i mnogo piarsing...tva e v ob6ti linii :)

monityY
12-15-2007, 08:25
Ami...zna4i scene ob6ot vzeto ne6tata sa kato na emo.NO ima edna vajna ama mnogo vajna i otli4ava6ta gi razlika-emo sa depresirani i v kraen slu4ai biha pribqgnali dori do samoubiistvo.dokato scene-ami kvo da kaja nie sme veseli radvame sa na jivota(i ne6to koeto pro4etoh v edno takova "how to be a scene girl" 4e trqbva da si centar na vnimanie i da da se misli6 za...da re4em velik ili pak 4e ti si varha ama az sam nqkade po sredata vse pak ne moga da stapq na edin stol i da kaja vijte me az sam po visoko ot vas i tva ne zavisi to4no ot men)...i o6te ne6to osnovnite 2 cvqta za emo sa 4erno i bqlo razbira se moje i mnogo drugi ama kato glavnmi sa vodqt te a pri scene celta da si 6areeeen sas 4-5 4ifta 4orapi,geti i nai-vajnoto-vsi4ko da e mnogo 6areno sas takava tipi4nata "scene" pri4eska (m-u drugoto i moqta e takava :oops: )a ina4e e kato emo-sas kecove mnogo 4erepi,grivni abee mnogo natrupanine6ta-gerdani grivni i mnogo piarsing...tva e v ob6ti linii :)
imash li skype? :P

Violenza
12-15-2007, 12:35
Ami...zna4i scene ob6ot vzeto ne6tata sa kato na emo.NO ima edna vajna ama mnogo vajna i otli4ava6ta gi razlika-emo sa depresirani i v kraen slu4ai biha pribqgnali dori do samoubiistvo.dokato scene-ami kvo da kaja nie sme veseli radvame sa na jivota(i ne6to koeto pro4etoh v edno takova "how to be a scene girl" 4e trqbva da si centar na vnimanie i da da se misli6 za...da re4em velik ili pak 4e ti si varha ama az sam nqkade po sredata vse pak ne moga da stapq na edin stol i da kaja vijte me az sam po visoko ot vas i tva ne zavisi to4no ot men)...i o6te ne6to osnovnite 2 cvqta za emo sa 4erno i bqlo razbira se moje i mnogo drugi ama kato glavnmi sa vodqt te a pri scene celta da si 6areeeen sas 4-5 4ifta 4orapi,geti i nai-vajnoto-vsi4ko da e mnogo 6areno sas takava tipi4nata "scene" pri4eska (m-u drugoto i moqta e takava :oops: )a ina4e e kato emo-sas kecove mnogo 4erepi,grivni abee mnogo natrupanine6ta-gerdani grivni i mnogo piarsing...tva e v ob6ti linii :)
Искам и аз да съм такава! :grin:
Ти как стана сийн? :oops:

П.П. 4-5 чивта чорапи.. и гети.. :smt003

monityY
12-15-2007, 19:36
Ami...zna4i scene ob6ot vzeto ne6tata sa kato na emo.NO ima edna vajna ama mnogo vajna i otli4ava6ta gi razlika-emo sa depresirani i v kraen slu4ai biha pribqgnali dori do samoubiistvo.dokato scene-ami kvo da kaja nie sme veseli radvame sa na jivota(i ne6to koeto pro4etoh v edno takova "how to be a scene girl" 4e trqbva da si centar na vnimanie i da da se misli6 za...da re4em velik ili pak 4e ti si varha ama az sam nqkade po sredata vse pak ne moga da stapq na edin stol i da kaja vijte me az sam po visoko ot vas i tva ne zavisi to4no ot men)...i o6te ne6to osnovnite 2 cvqta za emo sa 4erno i bqlo razbira se moje i mnogo drugi ama kato glavnmi sa vodqt te a pri scene celta da si 6areeeen sas 4-5 4ifta 4orapi,geti i nai-vajnoto-vsi4ko da e mnogo 6areno sas takava tipi4nata "scene" pri4eska (m-u drugoto i moqta e takava :oops: )a ina4e e kato emo-sas kecove mnogo 4erepi,grivni abee mnogo natrupanine6ta-gerdani grivni i mnogo piarsing...tva e v ob6ti linii :)
Искам и аз да съм такава! :grin:
Ти как стана сийн? :oops:

П.П. 4-5 чивта чорапи.. и гети.. :smt003

Казва се сцен ;) иии как да станеш ли?То не е само до ставането,трябва да го чувстваш от вътре..Като започнем с музката,стила на обличането,прическата..И духовното чувство да си сцен,ако ме разбираш..

Blacklisted
12-15-2007, 19:47
Трябва да го чувстваш отвътре :lol:, а отзад не може ли? :razz:

ЕPu
12-15-2007, 19:55
^хаххахахахахааа :D :D :D

Aз явно съм безчувствена, затова... ще може ли някой да ми опише какво точно изпитваш, когато се чувстваш СЦЕН? :shock:

DisciplineAndOrder
12-15-2007, 20:06
Казва се сцен иии как да станеш ли?То не е само до ставането,трябва да го чувстваш от вътре..Като започнем с музката,стила на обличането,прическата..И духовното чувство да си сцен,ако ме разбираш...

:razz: :razz: :razz:


Досега искаше да си емо,са ше си СЦЕН ли? :razz:

Blacklisted
12-15-2007, 20:15
Досега искаше да си емо,са ше си СЦЕН ли? :razz: Не си разбрала, имотата са толкова емоционални, че усещат всяка дори най - малкa промяна в модата :smt029

Violenza
12-15-2007, 20:47
Казва се сцен ;) иии как да станеш ли?То не е само до ставането,трябва да го чувстваш от вътре..Като започнем с музката,стила на обличането,прическата..И духовното чувство да си сцен,ако ме разбираш..
Точно сийн се казва. :-D

О, разбирам... утре отивам да си купя шарени чорапи - 4-5 чивта.. и шарени гети. :grin:
После ше си сложа няколко цветни кичура и съм готова.

Остава само да ми обясните как да се чувствам? :)

monityY
12-16-2007, 16:14
Казва се сцен ;) иии как да станеш ли?То не е само до ставането,трябва да го чувстваш от вътре..Като започнем с музката,стила на обличането,прическата..И духовното чувство да си сцен,ако ме разбираш..
Точно сийн се казва. :-D

О, разбирам... утре отивам да си купя шарени чорапи - 4-5 чивта.. и шарени гети. :grin:
После ше си сложа няколко цветни кичура и съм готова.

Остава само да ми обясните как да се чувствам? :)

Kaто си зле,как да ти обясня..?Щом не го чувстваш начи няма да си сцен,просто няма да станеш,трябва да се чувсташ сцен,а не да се обличаш така щото ти харесват дрехите примерно и прическата..Като си напраиш прическа и си земеш такива дрешки,ще станеш позиорка,нищо,ама НИЩО повече от една жалка имитаторка на това което първо и се е набило на очи ...

Boot
12-16-2007, 16:26
сцен :lol: :lol:

О, не вие се ебавате, нали? 8-)

Boot
12-16-2007, 16:33
Ахахахах какво намерих аз (извинете за голямата снимка)
http://www.dobi.nu/yourscenesucks/scenequeen/scene.jpg

About

this utterly useless scene queen is internet-famous for no apparent reason other than the fact that she looks like a clown and is as naive as she is colorful.

she claims that she invented fashion trends like stripes and becomes furious if anyone “steals” her hairstyle or any of her other patented looks. making it a point to hunt down anyone who has a similar style and subsequently spending countless hours chastising others, she still can't help but wonder why she only has friends in the online world.

the scene queen boasts that she is buddybuddy with fellow myspace icon jeffree star, but outside of gender-bending 15 year-olds, who really cares?

like most "artsy" girls her age, she has dreams of being a fashion designer and attempts to pass off bedazzled trinkets from michaels as jewelry. all that she has truly mastered is the art of manipulating mindless fans into buying her cheap junk through endless blog postings.

do mommy and daddy really know what their little girl is up to when she really should be doing her homework?

8-)

Blacklisted
12-16-2007, 16:38
^хаха има нови scenester-и :lol:

My Space Whore не и отстъпва по нищо обаче :-D

TellMeYourName
12-16-2007, 16:58
сцен ?!?!? Кви са тия глупости пък сега ?

RoyTheReaper
12-16-2007, 17:32
Пуберски терзания. Ще го израстат.

Disrespect
12-16-2007, 17:37
измислиха си нова мода..

пак са емота ама тоя път не са депресирани..

12-16-2007, 17:39
Емотата трябва да се записват при преброяването. И в една тиха нощ, да се мобилизират спец.частите и да ги растрелят докато спят.! 14/88

TellMeYourName
12-16-2007, 18:20
измислиха си нова мода..

пак са емота ама тоя път не са депресирани..Еволюират ахах :lol:

charovnata_
12-16-2007, 18:39
tova klipche trqbva da stigne do poveche hora i vseki koito se otnasq kum drugar po sushtiq nachin da popravi povedenieto si,sega gledame i kazvame ch ene moje da se sluchi na nas no nqkoi nesyznatelno se durjat zle s dr. i ne razbirat koga gi naranqvat,dr puk za da se pravqt na GOLEMITE RABOTI se darjat ujasno sus svoi priqteli tova e chesto sreshtano v Bulgariq Mnogo ot nas se dyrjat zle sus syuchnici koito sa ili po bedni ili po sramejlivi i po tozi nachin gi naranqvat,no sum obedena che ima GOSPOD i toi shte nakaje zlostornicite

Violenza
12-16-2007, 19:14
Казва се сцен ;) иии как да станеш ли?То не е само до ставането,трябва да го чувстваш от вътре..Като започнем с музката,стила на обличането,прическата..И духовното чувство да си сцен,ако ме разбираш..
Точно сийн се казва. :-D

О, разбирам... утре отивам да си купя шарени чорапи - 4-5 чивта.. и шарени гети. :grin:
После ше си сложа няколко цветни кичура и съм готова.

Остава само да ми обясните как да се чувствам? :)

Kaто си зле,как да ти обясня..?Щом не го чувстваш начи няма да си сцен,просто няма да станеш,трябва да се чувсташ сцен,а не да се обличаш така щото ти харесват дрехите примерно и прическата..Като си напраиш прическа и си земеш такива дрешки,ще станеш позиорка,нищо,ама НИЩО повече от една жалка имитаторка на това което първо и се е набило на очи ...
:cry:

Защо ми говориш така? Не съм зле.. :-#
Просто искам да бъда сийн..

П.П. не е сцен, моето момиче..

А колко си глупава..просто не е истина.. 8-)

AliceSw
12-16-2007, 19:23
http://www.wikihow.com/Be-a-Scene-Girl аз съм потресен от 8 точка, крайно неприемлива!!!! 8-)

:shock:

омфг, ако си сменя прическата ще съм сийн по всички правила :shock: :shock: :shock:

SuNsEt
12-16-2007, 19:34
Пффф...кви са тия глупости?!Има много ама мнооооого по-лоши неща от живота на едно емо така,4е млъквайте...Писна ми от тия тъпотий,ооо ама виж колко гаден живот,ама аз ги съжалявам,ама защо ме бият? :? :shock: :booooomb: :-x ](*,) ...Дебилизми...

Decu
12-16-2007, 19:40
http://www.wikihow.com/Be-a-Scene-Girl аз съм потресен от 8 точка, крайно неприемлива!!!! 8-)

:shock:

омфг, ако си сменя прическата ще съм сийн по всички правила :shock: :shock: :shock:

Хаха...осмото-слушай "метъл, пънк...ала бала" ми напомни за едно рд..питам една ква музика слуша и тя-рок. И аз си мисля "оо, супер" . Питам я за група и тя-Евънесънс!! :lol:

fake
12-16-2007, 21:30
общо взето scene is the new emo :D пък на мен леля ми ми е подарила scene тениска за рождения ден...въййй, ей ме пак съм в модата :grin:

Canis_Dirus
12-16-2007, 21:46
Баси. Аз още слушам Радо Шишарката и Руси Русев, мечтая за benefon dragon, едно Мизубиши Паджеро и голям ланец.

Ама това е!

Всички сте гадни фешъни! Аз съм истинския ъндърграунд.

This is counter-culture from the underground. Eternal revolution this is our sound!

NSDAP
12-16-2007, 21:48
Баси. Аз още слушам Радо Шишарката и Руси Русев, мечтая за benefon dragon, едно Мизубиши Паджеро и голям ланец.

Ама това е!

Всички сте гадни фешъни! Аз съм истинския ъндърграунд.

This is counter-culture from the underground. Eternal revolution this is our sound!
Такава ли музика слушате в Факултето мазен унтерменш :D

monityY
12-19-2007, 08:33
Казва се сцен ;) иии как да станеш ли?То не е само до ставането,трябва да го чувстваш от вътре..Като започнем с музката,стила на обличането,прическата..И духовното чувство да си сцен,ако ме разбираш..
Точно сийн се казва. :-D

О, разбирам... утре отивам да си купя шарени чорапи - 4-5 чивта.. и шарени гети. :grin:
После ше си сложа няколко цветни кичура и съм готова.

Остава само да ми обясните как да се чувствам? :)

Kaто си зле,как да ти обясня..?Щом не го чувстваш начи няма да си сцен,просто няма да станеш,трябва да се чувсташ сцен,а не да се обличаш така щото ти харесват дрехите примерно и прическата..Като си напраиш прическа и си земеш такива дрешки,ще станеш позиорка,нищо,ама НИЩО повече от една жалка имитаторка на това което първо и се е набило на очи ...
:cry:

Защо ми говориш така? Не съм зле.. :-#
Просто искам да бъда сийн..

П.П. не е сцен, моето момиче..

А колко си глупава..просто не е истина.. 8-)
Ок,като съм глупава защо ме питаш глупави въпроси,и след като ти дам доста изчерпателен отговор,аз съм глупавата...Ми ок.. Ако мислиш че ми пука кфа съм,жестоко,ама ЖЕСТОКО се лъжеш ;) [-(

PaSs1on
12-22-2007, 16:47
сцен пхахахахахахаха ааа не убивате ме! :razz: :D :razz: :D тцтцтц ужас направо нямам думи неее!!! :D :D Ти си хипер тъпа как преведе seen като сцен леле .....Дори аз не съм толква тъпа!!! :razz: :razz: :razz: пхахахахаха кфи хора има! И кфо сички и казват че не се казва сцен а сиин и тя пак спори !! Тцтц :D :D 8-) 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:

e_21.11
12-22-2007, 17:58
Без коментар.

FairyNymph
12-22-2007, 22:00
Без коментар.
Хората са казали коментирай,наща вика без коментар..

Ами мен пък много ме разчувства това клипче, няма значение, че е малки изкуствено на моменти и си личи, че е нагласено.Никой не е казал, че трябва да я бият, защото е емо..просто вижте самата ситуация и се замислете дали не сте били свидетели на нещо подобно...а дали трябва да е така? [-X

HexGirl
12-22-2007, 22:07
tva klip4e parvo e montaj samo da pokajat kolko tajni i sami sa emotata basi depresiranite tineijari

true.
12-22-2007, 22:11
йебаа
Радо Шишарката е най-готиния пич,всички само него слушаме у Факултето :D
клипа е як :razz:

Escarina
12-23-2007, 12:16
Всеки може да е какъвто поиска, това няма какво да го говорим, но аз никога не бих позволила някой да тъпче самочувствието ми и да се държи по такъв начин. Всичко е до характер,така че на хора като момичето от клипа мога само да кажа - това че сте лабилни и безхарактерни си е лично ваш проблем. И мен някога всички ме мразеха и не ми се ходеше на училище, но не тръгнах да си дърпам шалтера и да правя светски драми. Адски тежко е да си изолиран, но нека сме честни - това се случва само ако го допуснем, нали?