PDA

View Full Version : Подарък за коледа



butty
12-11-2007, 07:30
Здравейте!
Знам каква ще е първата ви реакция,че има многооооооо теми за подаръци. Да знам! Но наистина съм отчаяна :o не знам какво да подаря на приятеля ми.. Заедно сме от 2 години и половина и сме си подарявали много неща. Но вече нямам идеи. Мислех да му подаря някои хубави ръкавички,ама май е тъп подарък? :? подарявала съм му вече рамки за снимки, плюшени играчки,сувенири,и разни такива работи. Какво още може да се подари? Той е студент,няма определени хобита.. често се заседява на компютъра..играе игрички .. ако имате идейкиии пишетееее :) :::

samonervi
12-11-2007, 08:00
Подари му недна страхотна романтична вечер,включваща готина вечеря,много свещи,страхотен секс и някоя нова позичка,Облечи си нещо секси - я жартиерки я нещо друго.Много повече ще се израдва на нещо такова отколкото на ръкавички. :)

mgxpower
12-11-2007, 08:05
Защо бе и ръкавичките биха могли да бъдат скъп подарък щом са
подарени с много обич , любезност , внимание и най-важното когато са от сърце!И една мидичка или панделка да му подариш какво от това?!Важен е жеста има хора , които не се сещат нищо да подарят!За оригинални идеи бях чел в един друг форум едно момиче даде идея да му купиш 12 различни на вкус шоколада за да му покажеш ,че през тия 12 месеца ти е било адски сладко с него!
Може да му подариш нещо свързано с Коледа има толкова красиви коледни сувенири...свещички с еленчета дядо коледовци...опитай се да се придържаш към духа на Коледа!
И последната ми идея е щом обича да се застоява на ПЦ значи обича
и да играе на игри с коли купи му един волан , педали скоростен лост
и пр. малко повечко ще се оръсиш 300-400лв , но си струва!Незнам ти си
решаваш аз ти дадох достатъчно идеи!

monityY
12-11-2007, 08:25
Подари му недна страхотна романтична вечер,включваща готина вечеря,много свещи,страхотен секс и някоя нова позичка,Облечи си нещо секси - я жартиерки я нещо друго.Много повече ще се израдва на нещо такова отколкото на ръкавички. :) :P +1

mgxpower
12-11-2007, 08:29
Аз несъм съгласен за романтичната вечер(нощ) тя трябва да си я има
с повод и без повод....!

kael
12-11-2007, 11:01
Аз несъм съгласен за романтичната вечер(нощ) тя трябва да си я има
с повод и без повод....!+++
ръкавичките садобра идея

Seducti0n
12-11-2007, 20:19
Здравей.Аз много бих се зарадвала на един стилен часовник на чиято верижка да бъдат гравирани моето има и това на приятеля ми.Наистина ще ме направи много,много щастлива подобен подарък.

Другия варианте е да му избереш нещо,не до там толкова материално, а сантиментално.Сега се сещам,че може да вземеш една хубава картонена кутия и да я украсиш много оригинално.Вътре да сложиш ваша обща снимка,шокалад обвит в тематична опаковка и още нещо каквото прецениш.

А идеята за романтична вечеря е просто върха.Аз от кога чакам такава,ама уви няма с кого да я споделя... :cry:

love_girls
12-11-2007, 20:24
Подари му слънчеви очила :---)
Като по този начин му покажеш, че е слънцето в сърцето ти в студените зимни нощи ;)

12-12-2007, 06:56
Една моя приятелка купи на приятеля си едно страхотно албумче, подобие на старите с много красиви корици.Вътре залепи техни снимки и написа спомени.Това е добра идея.Иначе можеш да му подариш съндъче, в което да сложиш например 100 малки сърчица,на всяко от които има причина,поради която го обичаш.Мисля,че супер много ще се зарадва.Но каквото и да е - важното е да е от сърце! :smt007

butty
12-12-2007, 07:17
Една моя приятелка купи на приятеля си едно страхотно албумче, подобие на старите с много красиви корици.Вътре залепи техни снимки и написа спомени.Това е добра идея.Иначе можеш да му подариш съндъче, в което да сложиш например 100 малки сърчица,на всяко от които има причина,поради която го обичаш.Мисля,че супер много ще се зарадва.Но каквото и да е - важното е да е от сърце! :smt007

да, за лабумчето и аз си мислех, но нямам много време да го направя, а пък и нямаме много много снимки. това сигурно ще е за всети валентин :-D а за сандъчето вече съм подарявала г/д подобно нещо и наистина той много се зарадва. ;)
Благодаря за всички предложения. :smt003
Ако има още някоя идейка- нещо оригинално, да не е много голямо ;) :smt007

gree_girl
12-17-2007, 09:10
podari my 4a6a za 4ai ili kafe i kogato pie ot neq da si misli za teb :oops: ili xybav kly4odarjatel s tvoita bykvi4ka za da my napomnq za teb :grin:

sLaDkA_6mAtKa
12-17-2007, 12:10
хм ... да ви попитам какво мислите да подаря на гаджето ми сребърно синджирче :( :oops:

gree_girl
12-18-2007, 21:08
Да идеята е многа добра \:D/

butty
12-19-2007, 09:15
Здравейтеее! :smt003
Мерси за мненията на всички! В крайна сметка купих едни кожени ръкавички, мн хубави и едно снежно човече (мн благо) и ги опаковах в хубава коледна хартия. Да се надяваме че ще му хареса \:D/ Благодаря пак на всички!! :smt008