PDA

View Full Version : притеснявам се



veselinka
12-11-2007, 08:47
dnes s gadjeto mi go pravihme bez prezervativ,utre trqbva da mi doide ,da piq li hap4e ili da iz4akam do utre da vidq kakvo 6te stane,spored vas ima li 6ans?i ako utre ne mi doide tova kakvo 6te zna4i

AngelGirl
12-11-2007, 08:51
Изчакай.Ако ти е първи път може да ти закъснее. Ако искаш изчакай един-два дни.

veselinka
12-11-2007, 08:54
ne mi e za parvi pat,toi ne e svar6il v men:) a ako ytre si mi doide tova 6te zna4i li 4e nqam 6ans da sam zabremenqla?

ZaHaRcHe
12-11-2007, 08:56
ОооОо Божеееее Един път праила секс без кондом и вече пуска тема.Абе момичва чети други такива подобни теми..Стига сте пускали такива тъпи теми...Ако не е свършил в теб ко има да са притесняваш???? Ако не ти доиде до 2 сед чак тогава почваи да са притесняваш ауууу :evil: :-P

Lashes
12-11-2007, 08:57
алоууу кат не е свършил в теб де отиваш тогава?! кво са филмираш...не разбрахте ли че щом не е свършил в теб няма никаква опасност да забремееш...ужасТ :evil: O:)

Schneeflocke
12-11-2007, 08:58
ОооОо Божеееее Един път праила секс без кондом и вече пуска тема.Абе момичва чети други такива подобни теми..Стига сте пускали такива тъпи теми...Ако не е свършил в теб ко има да са притесняваш???? Ако не ти доиде до 2 сед чак тогава почваи да са притесняваш ауууу :evil: :-P
Това й е втора тема - в първата пак питаше за Ескапеле.

Авторката, пий хапче. И утре пак правете без презерватив. И пак пий хапче. То, Ескапеле, е като шоколадов бонбон, ама от него не се пълнее... И не е сладък... И играе на зарове с хормоните ти...