PDA

View Full Version : Справедливо ли е?



fillis
12-11-2007, 09:14
Zdr na vsi4ki re6ih da puska tazi tema tuk za6oto se otnasq za lubovta no spe4elena ne s borba a s opit za samoobiistwo .Problema mi e sledniq vsi4ki te mi priqteli kato skasat s gadjetata si si rejat venite i nz kak go pravqt no posle se sabireat pak .Az ne odobravam towa spored men trea da slezne6 tolkowa ni6to i za kakwo.Slu4i se taka skasah s gadjeto si no ne tragnah da si reja venite vapreki 4e znam 4e toi ve4e si gi be rqzal zaradi druga moq poznata koqto nenavijdam.Oba4e nau4ih onq den 4e biv6eto mie tragnalo s onova momi4e koeto toi znae6e 4e go nenavijdam a tq sa6to si e rqzala venite .Pr ne moga da razbera za6to se polu4ava taka ?Normalno li e 4estno li e opita za samoobiistwo da privle4e polluvinkata ti ? :neutral:

bungle
12-11-2007, 09:26
Тия са болни хора, какво да ти кажа..
Хипер тъпо е.
:neutral: Не го разбирам.
Жалко е.

Ама наистина ли са си ги рязали или само така казват?? Баси..

Lashes
12-11-2007, 09:28
джъст.. чувство за вина...нотинг елс

mickelangelo
12-11-2007, 09:41
за какво ... като утре ще срешнат някой друг и пак ще е същтото няма смисъл от такива драстични мерки ...

n1ght_shadow
12-11-2007, 09:49
прости емота... депресираите се некаде и режете вените после... бахти тъпия народ... :evil: :-x

HAGVXSXVH
12-11-2007, 10:13
еми незнам дали е справедливо ама е много тъпо :!:

kael
12-11-2007, 11:10
прости емота... депресираите се некаде и режете вените после... бахти тъпия народ... :evil: :-x
като имаш в предвид 4е 90% от тях не са истински емота ..... а само опитват да копират

Jus7m3
12-11-2007, 12:40
прости емота... депресираите се некаде и режете вените после... бахти тъпия народ... :evil: :-x
като имаш в предвид 4е 90% от тях не са истински емота ..... а само опитват да копират

Кви 90% е ...най-малко 98 :D А пък е всеизвестно,че засега няма смъртни случаи от рязане на вени следователно тва е само жалък начин да накараш хората да ти обърнат внимание. А ако някой наистина иска да умре от рязане на вени му препоръчвам да реже по дължината на вените ;)

lLady_MooN_RaiN
12-11-2007, 12:46
А има ли някаква вероятност, колкото и невероятно да звучи, да си режат вените, не защото мислят, че така ще се съберат с гаджето си, а защото си мислят, че не могат да живетя без него...[/i][/b]

alex4o
12-11-2007, 12:50
за какво ... като утре ще срешнат някой друг и пак ще е същтото няма смисъл от такива драстични мерки ...
хаха ми да ти кажа,аз мисля,че не им рпечи,като срещнат друг,ще си срежат ОТНОВО вените заради него и така с всички останали .. глупава работа :-s

gostut
12-11-2007, 13:02
А има ли някаква вероятност, колкото и невероятно да звучи, да си режат вените, не защото мислят, че така ще се съберат с гаджето си, а защото си мислят, че не могат да живетя без него...[/i][/b]

има вероятност да са тъпи емота, които дори им да им земеш грозните близалки дето се снимат с тях пак да тръгнат да си режат вените!!!

MoHuTo
12-11-2007, 13:02
Това е тъпо, не може да привлечеш така половинката си, по-точно можеш, но не е това начина...щом като няма чувства вече и сте се разделили, няма смисъл от рязане на вени, за да го върнеш до себе си, защото той ще го направи от чувство на вина, а не от любов.. #-o

kael
12-11-2007, 13:33
прости емота... депресираите се некаде и режете вените после... бахти тъпия народ... :evil: :-x
като имаш в предвид 4е 90% от тях не са истински емота ..... а само опитват да копират

Кви 90% е ...най-малко 98 :D А пък е всеизвестно,че засега няма смъртни случаи от рязане на вени следователно тва е само жалък начин да накараш хората да ти обърнат внимание. А ако някой наистина иска да умре от рязане на вени му препоръчвам да реже по дължината на вените ;)умниците не си режат вените а кожата около тях и 2те сухожилия на ръката един идиот замалко да осакътее така - почти си преряза сухожилията на ляватата ръка ....

YmNa`BlOnDiNkA
12-11-2007, 14:02
Ооо...тва въобще не го приемам!Колкото и да боли от раздялата тва не значи,че непременно трябва да се прибягва до такива деиствия!...Винаги има следващ/а :wink:

sasha_90
12-11-2007, 14:08
Тъпо е да си режеш вените само защото някой е спрял да отговаря на чувствата ти.Почти сигурна съм,че ако някой се върне при бивш/а,който/която си е рязал/а вените,то е от съжаление.

svm1987
12-11-2007, 14:10
Predpolagam mom4etata se vra6tat pri priqtelkite si ot sajalenie ili ot 4uvstvo za vina,no naistina e mnogo typo.Nikoi ne zaslujava da posegne6 na jivota si!A i tiq momi4enca sym ubedena 4e samo sa se nadrali i nqma prerqzana vena.Strah gi e pove4e ot kolkoto si misli6 :)

koalka
12-11-2007, 14:49
Не просто е тъпо, отчайващо е.Всички си мислят, че вече живота им е трагедия и е свършил, вкарват си някакви филми и такива работи.Мислят си, че тая болка ще е вечна едва ли не и такива глупости.

kifla
12-11-2007, 21:40
Тъпо е да си режеш вените само защото някой е спрял да отговаря на чувствата ти.Почти сигурна съм,че ако някой се върне при бивш/а,който/която си е рязал/а вените,то е от съжаление.
абсолютно съм съгласна с това мнение...какво да вземем всички дето са ни оставили хора ,които обичаме да се нарежем вените???Това малко ми звучи като фразата от филмите - Трябва ли да умра,че да се позаинтересуваш от мен? :shock: Просто после всичко ще е от съжление и страх . :neutral: [-X

DisciplineAndOrder
12-11-2007, 21:43
Разбира се,че е глупаво.
Това са болни хора за мен.