PDA

View Full Version : Пфф...Незнам.Дайте съвет



Vendetta05
12-11-2007, 11:33
Пфф.. незнам вече.Като всеки заек ново училище и първите месеци с-р много се сдухах.Значи не като всеки друг за оценките.Оценките са ми хубави като за начало само 5-6 и ми и много лесно .Значи записах се в обикновена паралелка без засилено учене на език защото имаше само със френски а аз не исках да го уча и т.н.В моя клас са учениците с по ниски дипломи включително и аз но както смятах аз че моя клас ще е по гаден се оказа обратното по точна класна по точни хора от класа по хубави момичета и т.н.В началото не познавах никой нормално че се сдухах и ови свикнах сприятелих се със другите и станахме приятели с 2-3 момчета.Но се оказа че изключените от Техническия ги преместват в моя клас :neutral: Дойдоха три момчета изключени с които се познавам от преди демек миналата година бяхме в 1 клас и неска като първи ден всички бяха с тях сещате се нови ученици и т.н. а аз дружех с 1-то момче от изкл. миналата година но те си падат малко келеменца та проблемът ми е в това дали не сгреших като не отидох в друго даскало или в другия клас при по умните или че останах в тако да го нареча по тъпия клас но където учителите са по точни и някои съученици са стабилни.Ще съм ви благодарен ако изразите мнението си че направо се сдухах тия дни че няма нищо да стане от мен и т.н. а съм само 9 клас :cry:

tasq
12-11-2007, 12:56
mi moito mom4e ti sa se zapitai dali iska6 da stane 4ovek ot teb ili ne4iq iztrevalka za kraka,spored men ako ne se vliqe6 ot tvoite biv6i sau4enici nqma da ima dert.iska6 li da postigne6 ne6to v jivota ne trqbva da te spira tova v koi klas si i kakvi sa sau4enicite ti.sled kato ima6 silen uspeh i se razbira6 s u4itelite prosto ne trqbva da pozvolqva6 na drugite da te provokirat po nqkakv na4in.

Jus7m3
12-11-2007, 13:22
Само трима от стария ти клас са в новия! Те самите няма да са същите предполагам. Тръпка е да си с нов клас и като мине малко повече време да се опознаете и да се доверявате един на друг ще се радваш :)

Vendetta05
12-11-2007, 13:34
Само трима от стария ти клас са в новия! Те самите няма да са същите предполагам. Тръпка е да си с нов клас и като мине малко повече време да се опознаете и да се доверявате един на друг ще се радваш :)напротив даже само един дано да стане така но както ме посъветвахте ще си уча и няма да се съобразявам с другите и дано докато станем 12 клас да им дойде акъла :(

Seducti0n
12-11-2007, 16:36
Здравей,млади момко. :)

Не искам да те съдя или пък да те поучавам,но това твоете е "След дъжд качулка"-Имал си добри оценки, имал си възможността да учиш френски и въпреки това си я поценнил,воден от други погрешни преоритети.Е сега,каквато чорба си си надробил такава, ще сърбащ.Ти да не би да си очаквал,че изключените от техникума,ще ги сложат при другия клас?

Според мен,няма какво да чакаш, на някой от съучениците ти да им дойде акъла.Ти си се учи,до колкото можеш,изпълнявай си задълженията на ученик,не създавай излишни конфликти и всичко ще бъде наред.Няма смисъл да съжаляваш за пропуснатите възможност.Вместо да се вайкаш,по-добре си вземи поука и напред мисли повече,преди да предприемеш нещо. :wink: