PDA

View Full Version : Никой не ми зачита мнението и не му пука за мен



XXX_f
12-11-2007, 13:03
Искам да ви споделя как е положението в къщи и да ме посъветвате какво да направя за да се оправи всичко.
Откакто сестра ми започна да излиза повече, имам предвид заминаваше за 3-4 дни и се връщаше за един ден аз се чувствах много добре, защото си имах моя стая само мое място и всичко си беше наред.След около 3-4 години тя забременя и със мъжа и живеят в къщи. Тогава започна и ужаса за мен... постоянно в къщи се готвят неща които искат сестра ми и Тони(така се казва мъжа и ) . Парите за храна в къщи сестра ми ги държи и аз не мога да си правя всеки път нещо което на мен ми харесва.Един път поисках да направя пица в къщи, а сестра ми не ми взе продукти, защото на нея не и се ядяло това. Мразя агнешко и свинско месо (свинското го ям ама зависи как е ) в къщи постоянно се готви това. Моля ги да не слагат месо в ястието, но те не реагират.Тони ми лази по нервите , защото той е типичния български мъж, който като се прибере иска да му се сложи да яде иска да се пуска само неговата телевизия. И след като се нахрани отива в другата стая и играе на PC-то си . 3-4 Месеца преди да роди сестра ми (тя ще ражда средата на този месец) мен ме изгониха буквално от стаята и ме изпратиха да спя в хола. На неудобен дивам (всеки знае, че дивана не става за постоянно ползване като легло), взеха ми едно смешно пластмасово шкафче да си слагам дрехите ( те естествено не се побират и някои стоят на фотйоила). В стаята има много цветя, а по - принцип не е хубаво да се спи в присъствието на много цветя, а и като малка ми правеха снимка на главата, защото ми се виеше свят и лекарите ми казаха да не стоя мн близо до цветя.Има голям аквариум в стаята (200 литра) от който мирише отвратително.Когато вън има силен вятър прозорците така се блъскат(трептят мн силно), че не ме оставят да спя.Казвам им, че не ми е удобно там да спя ,но на никой не му пука. Взела съм си играчките там, които са ми подарени от приятели и от гаджето и всяка вечер спя с някоя от тях и сега майка ми се обажда и ми вика, че иска да ги махне от там защото и пречели. Кажете ми какво да правя.Говорих с тях ама те не реагират. Никой не ми зачита мнението.Искам да се прибера спокойно в къщи и да си легна на удобно легло и да си почина наистина.Скоро започнах работа и ставам в 6:00, но проблема е че мн трудно заспивам там и ако се събудя към 2-3-4 аз се въря още поне час докато заспя отново. Кажете ми нещо моля ви :cry:

Извинете ме за дългия разказ и за правописните грешки.

dshiznit
12-11-2007, 13:20
Първо продай аквариума и цветята след това си купи легло. Щом си почнала работа скоро ще имаш пари да са ядеш каквото ти искаш. А ако имаш възможност се изнеси от вкъщи.

XXX_f
12-11-2007, 13:29
Първо продай аквариума и цветята след това си купи легло. Щом си почнала работа скоро ще имаш пари да са ядеш каквото ти искаш. А ако имаш възможност се изнеси от вкъщи.

ако продам аквариума и цветята нашите ще ме шчупят от бой макар, че съм на 19. ако купя легло няма къде да го сложа, ако изхвърля дивана наще ще ме пребият. А за изнасянето вече споделих в друга тема, че чакам някои неща да се слъчат с приятеля ми и се изнасям без мн да увъртам

dshiznit
12-11-2007, 14:33
Тея твойте са кофти хора. Ми то кфо мойш да напрайш освен да се надяващ че деня на изнасянето ще дойде по скоро.

50cent
12-11-2007, 21:58
Тея твойте са кофти хора. Ми то кфо мойш да напрайш освен да се надяващ че деня на изнасянето ще дойде по скоро.
да поизчакаи още малко да се изнесеш тогава дано да ти е по комфортно защото в тази ситуация няма кво да се направи

Jeuelle
12-12-2007, 08:49
Ох , сигурна съм че ти е гадно и наистина не знам какво да те посъветвам..
Щом имаш възможност да се изнесеш , почакай още малко приятеля си , потърпи и ще видиш че ще е за хубаво!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Гледай да прекарваш колкото се може по-малко време в къщи. Купувай си ти сама продуктите, разграничи се от тях. Живей така сякаш те не са около теб.... :smt003 :smt003
Стискам палци скоро нещата да се оправяят \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Presley
12-14-2007, 13:30
Тоэи Тони явно не само,че е `типичният български мъж`,ами и е льо-льо :D Ей таива най ги мраэя.Прави деца,а дори не може да им осигури собствен покрив над главата...както и да е ,това не е моя работа.
А ти не бъди толкова себична.Помисли малко и эа сестра си.Тя все пак е бременна,има нужда от повече удобства,отколкото ти.Нормално е ти да спиш на дивана,а не тя с корема в деветия месец.Нормално е и да се готви,това което на нея и се яде.Все пак е бременна.Не се адосвай толкова..
Сигурно ти е кофти,да,ама трябва малко раэбиране да прпоявиш.Въпреки,че сигурно само като видиш оня Тони ти иде да го пречукаш :D

П.С:На 19 си,пиши малко по-грамотно,бе! :shock: Вкъщи е една дума...

XXX_f
12-14-2007, 14:00
Тоэи Тони явно не само,че е `типичният български мъж`,ами и е льо-льо :D Ей таива най ги мраэя.Прави деца,а дори не може да им осигури собствен покрив над главата...както и да е ,това не е моя работа.
А ти не бъди толкова себична.Помисли малко и эа сестра си.Тя все пак е бременна,има нужда от повече удобства,отколкото ти.Нормално е ти да спиш на дивана,а не тя с корема в деветия месец.Нормално е и да се готви,това което на нея и се яде.Все пак е бременна.Не се адосвай толкова..
Сигурно ти е кофти,да,ама трябва малко раэбиране да прпоявиш.Въпреки,че сигурно само като видиш оня Тони ти иде да го пречукаш :D

П.С:На 19 си,пиши малко по-грамотно,бе! :shock: Вкъщи е една дума...

Toni moje da osiguri pokriv, no tova e druga tema... prosto jiveee v Bqla, a na sestra mi i e po-hubavo da e vuv Varna. Sestra mi sushto ne gi obicha teq mesa

Presley
12-14-2007, 14:29
Тоэи Тони явно не само,че е `типичният български мъж`,ами и е льо-льо :D Ей таива най ги мраэя.Прави деца,а дори не може да им осигури собствен покрив над главата...както и да е ,това не е моя работа.
А ти не бъди толкова себична.Помисли малко и эа сестра си.Тя все пак е бременна,има нужда от повече удобства,отколкото ти.Нормално е ти да спиш на дивана,а не тя с корема в деветия месец.Нормално е и да се готви,това което на нея и се яде.Все пак е бременна.Не се адосвай толкова..
Сигурно ти е кофти,да,ама трябва малко раэбиране да прпоявиш.Въпреки,че сигурно само като видиш оня Тони ти иде да го пречукаш :D

П.С:На 19 си,пиши малко по-грамотно,бе! :shock: Вкъщи е една дума...

Toni moje da osiguri pokriv, no tova e druga tema... prosto jiveee v Bqla, a na sestra mi i e po-hubavo da e vuv Varna. Sestra mi sushto ne gi obicha teq mesa

Тогава говори сериоэно с главният готвач. :D