PDA

View Full Version : Имам някакво кафяво течение, помощ ;(



mami_qmi
12-11-2007, 13:52
zdraveite mili suforomnici iskam da vi popitam ne6to.svurzano e s tova proslovuto kafqvo te4enie gledah ima6e nqkakva takava tema no ne e svurzana s moq problem :shock:
imam cikul ot 4 mesecaa no oba4e prez tri ot mesecite ne mi e idvalo ;( mnogo sum priteesnena i sega imam nqkavo si te4enie predi to be6e bqlo a sega e kafqvo.maika mi kaza 4e e normalno noo prak me e strah ;(

dshiznit
12-11-2007, 14:21
Споко нормално е не се притеснявай.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-14-2007, 05:26
Напълно нормално за първите 3 години от идването на цикъла, че и повече ;) Просто трябва да прочетеш малко повечко инфо в книжките ;) След първата менструация може и 1 година да не ти идва, но всичко е напълно нормално :) След това се нормализира, но при някои хора остава нередовен ;) Надявам се, си се успокоила, няма страшно :)

JuS7^YourS
12-14-2007, 07:30
цикълът ти още не се е регулирал, нормално е, може още година да мине докато стане редовен, а кафявото течение е нормално, не се притеснявай.

Presley
12-14-2007, 14:15
Доколкото раэбирам цикълът ти е нередовен.Не се притеснявай,това е алсолютно нормално,предвид факта,че имаш цикъл едва от 4 месеца.Не се притеснявай.Това кафяво течение,може би е энак,че тоэи месец ще ти дойде отново.Бъди подготвена :D

LuCiFersAngeL
12-14-2007, 15:01
цикълът ти още не се е регулирал, нормално е, може още година да мине докато стане редовен, а кафявото течение е нормално, не се притеснявай.
+1

beti4ka28
06-12-2009, 09:57
и аз мисля, че това е нормално
но искам да попитам нещо за себе си миналия месец на 17ти имах някакво кафяво течение за три дена после го намяше, но иначе аз нямам цикъл смисъл не ми е идвало никога нз притеснявам се дали е нормално и дали това означава че този месец пак тогава някъде ще ми дойде първата менструация питах мама тя каза че е нормално... нз ....

clever
06-12-2009, 11:35
и аз мисля, че това е нормално
но искам да попитам нещо за себе си миналия месец на 17ти имах някакво кафяво течение за три дена после го намяше, но иначе аз нямам цикъл смисъл не ми е идвало никога нз притеснявам се дали е нормално и дали това означава че този месец пак тогава някъде ще ми дойде първата менструация питах мама тя каза че е нормално... нз ....
може и да ти наближава :D

nepoznatata25
08-05-2009, 12:29
и аз знам , че в началото и в края е кафяво..

Bukmop
08-21-2009, 22:49
:-& аиран от диария