PDA

View Full Version : Уроци по рисуване



12-11-2007, 14:54
Здравейте! :)
искам да попитам ... дали някой знае къде има курсове по рисуване .. говоря за такива на любителско ниво ... просто интерес =)
защото почти навсякъде, където намерих, са все за кандидат-студенти .. подготовки за ВУЗ-ове .. архитектура ...

Много ще съм благодарна на всеки, който успее да ми помогне =о)

zloto
12-11-2007, 17:47
Предполагам, че би могла да напишеш от къде си :) ако предположим че си от София, първо кажи самостоятелни или групови уроци търсиш... аз преди 2 седмици се записах на курс в 1во СОУ и засега съм доволна... уроците са групови, но засега сме съвсем малко хора на различни възрасти и с различни умения, затова всеки си има отделни задачи :)

12-13-2007, 10:59
Да, малко несъобразително от моя страна ... =)
Да, от София съм .. и да, мисля, че предпочитам групови уроци ... =)
а ... можеш ли да ми кажеш малко повече за курса ?
Благодаря =о]

zloto
12-13-2007, 17:44
Ами засега се 4 човека на напълно различни възрасти - аз съм най-голяма - 9ти клас съм, другите са 7ми и 4ти... курса уж е за седмокласници, но може да се записва който си иска и всеки си рисува индивидуално :) засега курса трае 2 часа, а по някое време ще стане 4... за 2 часа се плащат 10 лв., а за 4 - 20. А, забравих да кажа че е в неделя... ако това те устройва, пиши да ти дам координати :)

WILD__BOY
12-13-2007, 19:53
Ами засега се 4 човека на напълно различни възрасти - аз съм най-голяма - 9ти клас съм, другите са 7ми и 4ти... курса уж е за седмокласници, но може да се записва който си иска и всеки си рисува индивидуално :) засега курса трае 2 часа, а по някое време ще стане 4... за 2 часа се плащат 10 лв., а за 4 - 20. А, забравих да кажа че е в неделя... ако това те устройва, пиши да ти дам координати :)

много са 5лв за група и то при любителско рисуване.
аз индивидуално давах по толкова.

Ох, рисувам ми се с някви хора, ама няма с кого...

12-13-2007, 20:16
аам добре ... аз съм 10 клас .. =D хаха аа четири часа са си доста време =D=D
а за цената ... всъщност навсякъде, където гледах, цените са 10 и нагоре ....
WILD_BOY, идеята за рисуване с хора просто ей така е суупер, ама аз като ти видях рисунките ... имам още мноого да уча! =D хаха
=о)

zloto
12-13-2007, 20:35
Ами засега се 4 човека на напълно различни възрасти - аз съм най-голяма - 9ти клас съм, другите са 7ми и 4ти... курса уж е за седмокласници, но може да се записва който си иска и всеки си рисува индивидуално :) засега курса трае 2 часа, а по някое време ще стане 4... за 2 часа се плащат 10 лв., а за 4 - 20. А, забравих да кажа че е в неделя... ако това те устройва, пиши да ти дам координати :)

много са 5лв за група и то при любителско рисуване.
аз индивидуално давах по толкова.

Ох, рисувам ми се с някви хора, ама няма с кого...
ммм щом казваш... не съм много запозната... където съм гледала (не че съм гледала много) е винаги над 10 лв. за час при самостоятелен урок... както и да е, може би другата година ще си търся нещо по-серизоно, защото искам да напредна много, пък и смятам да кандидатствам с това (специалности - озеленяване или архитектура)

WILD__BOY
12-13-2007, 20:38
WILD_BOY, идеята за рисуване с хора просто ей така е суупер, ама аз като ти видях рисунките ... имам още мноого да уча! =D хаха
=о)

И аз имам много да уча още. Тепърва започвам сериозно да се занимавам с рисуване. (от една година) Та такива кръжоци ще са ми от полза, просто защото ще мога да комуникирам с други хора за техники и идеи.

meaningless
12-14-2007, 06:43
Мога да ви препоръчам много добро място, където освен, че се готвят студенти, може да се ходи и просто от желание. Уроците са в апартамента на учителя, събират се около 20 човека и е по-скоро приятелска обстановката, говорим си, рисуваме... много е приятно и учителят наистина е много добър.
Таксата е 50 лв на месец, като уроци има Събота и Неделя от 10.00 до 19.00 и Сряда и Петък... вие сами си избирате кога да ходите. Ако някой има интерес, да пише на ЛС, ще му дам координати.

zloto
12-14-2007, 07:50
Мога да ви препоръчам много добро място, където освен, че се готвят студенти, може да се ходи и просто от желание. Уроците са в апартамента на учителя, събират се около 20 човека и е по-скоро приятелска обстановката, говорим си, рисуваме... много е приятно и учителят наистина е много добър.
Таксата е 50 лв на месец, като уроци има Събота и Неделя от 10.00 до 19.00 и Сряда и Петък... вие сами си избирате кога да ходите. Ако някой има интерес, да пише на ЛС, ще му дам координати.
от 10 до 19 :shock: ама това е страшно много... иначе това къде се намира горе долу?

lussi
01-19-2008, 19:37
Mmm zna4i i kandidat studenti hodqt.< meaningless > she dadesh li kordinati?