PDA

View Full Version : Изпепеляваща страст



wliubeniqt
12-11-2007, 16:47
Аз съм момче на 15 години.Днес пастрокът ми ме привика да си поговорим за оценките ми, защото напоследък са станали ужасни.Когато отидох при него първо си говорехме сладки приказки, после започнахме така страшната за мен тема за секса.От дума на дума ... нещо между нас се промени.Той ме хвана за ханша страстно и ме сграпчи.Не знам защо не се възпротивих, сигурно защото се чувствах изключително запленен и възбуден от неговите ласки.Досега не се бях чувствал тъй запленен от мъж.Той започна нежно да ме целува с меки, гладки и влажни устни по врата.Бях повече от възбуден, той също.Усещах как пенисът му набъбва и пулсира близо до моето тяло, не можех да се въздържа , исках пастрока си веднага, исках той да е мой.Започнахме да се прегръщаме и събличаме.Ръцете му минаваха по кръста ми, усещах ток по тялото си.След това той вкара ръката си в панталона ми и бръкна в ануса ми с въртеливо движение.Бях в екстаз!Извиках с освирепял глас.Тогава той свали панталона и боксерките ми, той също се съблече.И двамата бяхме голи с пулсиращи от възбуда пениси.Първо аз му духах, после той на мен(той го правеше по-добре от всяко момиче,явно имаше опит) после ми го вкара отзад , аз също пробвах да му го вкарам отзад, но нещо не се получи.Явно нямах достатъчно опит, но все някога ще се науча.Но да се върна към запленяващото преживяване.По средата на забавлението се чу словещо скърцане на врата... това беше майка ми,която ни завари в тази скадална поза.Нищо не каза, само отвори широко уста и опули очи, не беше очаквала подобна гледка.Тя избяга със сълзи на очите,а ние продължихме започнатото.След това и се извинявахме милиарди пъти, но тя не иска и да чуе.Сега иска да се разведат- дали вината е у мен?Оттогава сме повтаряли това уникално преживаване още няколко пъти с патрока ми.И всеки път е все по-възбуждащо,особено когато космите на гърдите на пастрока ми боцкат по неразвитата ми гръд.Чувствам се все п-привлечен от него и от миризмите,които той излъчва.Чудя се дали след като с майка ми се развдат, ние ще можем да продължим връзката си и това би ли било полезно и здравословно за мен и как би го приело обществото?! 8-[

stomah4eto
12-11-2007, 17:05
Ти си болен ! Ходи да си прегледаш психическото здраве а после се гръмни!!!!!

Rysa_Kykla
12-11-2007, 17:09
лелеле...тва или е ебавка..а ако е истина...зна4и и ти и пастрока ти сте извратени болни мозаци направо ми се драифа... :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt068 :smt068 :smt067 :smt067 :smt021 ](*,)

partychild
12-11-2007, 17:10
що не измисли нещо на което да повярваме :? :x :!: :?: #-o ](*,)

dshiznit
12-11-2007, 17:21
Бъдещ член на партия АТАКА. Одефе дафаха по новините там някаф от АТАКА педрофил. Па помна че и преди имаше един дето го изгониха. Ауе те всички в тоя парламент са педали и педофили. ИБАСИ ЕБАФКАТА МАЙНА.

facetoface
12-11-2007, 17:29
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Пълно е с извратени хора по тоя свят ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

DevilWish
12-11-2007, 17:45
Мен ми звучи много вълнуващо и възбуждащо /извратена съм да/ ,само където не е истина ;-)

bebe_zaiche
12-11-2007, 18:06
Мен ми звучи много вълнуващо и възбуждащо /извратена съм да/ ,само където не е истина ;-)
Съгласна.

TekkTribe
12-11-2007, 19:19
:shock: Пич... иди се прегледай.... :shock:

vaniLL
12-11-2007, 20:22
choveka tyrsi pole za izqva ... samo deto edva li si gi misli sam - vliza v nqkoi site - copy-paste ... chista rabota ...

o7ka43na7a
12-12-2007, 12:07
Lele pi4 hodi sa pregledash.. :smt003 :D :smt003

Dilian4enceto
12-12-2007, 12:14
Кво значи пастрок :D

Quasar
12-12-2007, 12:15
omg даже не го прочетох докрая...човек не те слуша главата..ко бях на твое място бих си теглил куршума...ако няаш пари...скочи през терасата

slun4evo
12-12-2007, 12:16
Уау какво въображение, браво бе малкия много добре описваш фантастика. Наистина то не е фантазиране то не е чудо :D .Явно си болен, но нищо вече има психиатри за тая работа. :D

hahavteen
12-12-2007, 12:29
Кво значи пастрок :D

Stepfather

mimencety_
12-12-2007, 12:30
i tfa ot koi film e? ](*,) :lol: :oops:

MoHuTo
12-12-2007, 13:39
Не ви ли писна да се правите на оригинални бе?! Не разбрахте ли, че не сте - направо сте банални :-x