PDA

View Full Version : Великата чекия



zsp
12-11-2007, 17:14
kakvo mislite za chekiata ( da tochno za neya, nyama da izpolzvam razni nauchni izrazi i bokluci ) ? spored men, tova e moralnata pobeda nad jenata, edin vid triumf na sebepoznanieto.. momichetata kak se chustvat, ako polovinkite im praskat zlobarki, kogato mogat da sa s tyah?
beat it, da pobedim jenite zaedno!

partychild
12-11-2007, 17:21
Явно много си ни ядосан :lol: никое момче няма да зареже секса с момиче зареди неговите две ръчички :lol: не мисля че ГОЛЯМАТА ти мечта ще се сбъдне :D :-P :P

pufinzeto
12-11-2007, 17:25
mai te e prezaklo nekoe momi4e :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D

mishkata88
12-11-2007, 17:50
хахахахахаха кой луд ще предпочете чикия пред секс с момиче ](*,) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dshiznit
12-11-2007, 18:01
аБЕ МИШКА ЗАВИСИ ОТ МОМИЧЕТО. По някой път чекията е за предпочитане. :-P 8)

Valento
12-11-2007, 18:06
mai te e prezaklo nekoe momi4e :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D +1

bebe_zaiche
12-11-2007, 18:18
От все сърце ти се моля, чекидийче смотано, да престанеш с глупавите теми. Всички разбраха, че си някакво малко загоряло сополанче, дет не може да си намери кака. Ходи отдай още един триумф и престани да флодиш с глупави теми.

Maja
12-11-2007, 18:41
ахахх 1-но от 7-те чудеса на света ;) :D

Possessed-
12-11-2007, 20:39
Всички са ебачи ама за чикията си трябва КУР.. - велика мисъл :>

fake
12-12-2007, 04:30
spored men, tova e moralnata pobeda nad jenata, edin vid triumf na sebepoznanieto
пфаахахаххаахаххаахаххаах

that's so gay :lol:

PriMaLChaoS
12-12-2007, 05:14
Абе, пич, да не си ударил първата чекия преди да пуснеш темата ? "Морален триумф" ?! WTF?! Бе ти твойта корава ръка ли предпочиташ или някое топло п****це ?

NO COMMENT!

`Death`Whore``
12-12-2007, 05:24
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ако мъжо ми предпочита чикията пред това да бъде с мен, го зарязвам и намирам някого, когото ще възбуждам.

Bousz
12-12-2007, 06:19
Az bih komentiral taka 4ekiqta si e 4ekiq ... Ama nema po hubavo ot istinskata plat :D:D

koferman
12-12-2007, 06:19
pxaxaxxxax trea sam lud zada predpo4eta 4ekiq pred momi4e :razz: :razz: :razz: no may ne moje6 me razbere6 6tot edvali 4ovek koyto e pravil sex 6te misli kato teb ...............

iv4oiv
12-12-2007, 07:34
ZSP - Прав си моето момче. Ебането е за престиж, чикията оформя характера :)

12-12-2007, 08:01
kakvo mislite za chekiata ( da tochno za neya, nyama da izpolzvam razni nauchni izrazi i bokluci ) ? spored men, tova e moralnata pobeda nad jenata, edin vid triumf na sebepoznanieto.. momichetata kak se chustvat, ako polovinkite im praskat zlobarki, kogato mogat da sa s tyah?
beat it, da pobedim jenite zaedno!
Абе ти малоумен ли си ве, педро? Ебахта в тъпата тема. Не ти ме закопа простъо, малееее. Ама то тъп да си, ама тъп да си, много си тъп чесно. Ебаси майката уруспясъла, ебаси льохмана. Аве курник! Бащати си праска злобарки докато му ближеш цефката на гъза ве!

12-12-2007, 08:36
kakvo mislite za chekiata ( da tochno za neya, nyama da izpolzvam razni nauchni izrazi i bokluci ) ? spored men, tova e moralnata pobeda nad jenata, edin vid triumf na sebepoznanieto.. momichetata kak se chustvat, ako polovinkite im praskat zlobarki, kogato mogat da sa s tyah?
beat it, da pobedim jenite zaedno!
Абе ти малоумен ли си ве, педро? Ебахта в тъпата тема. Не ти ме закопа простъо, малееее. Ама то тъп да си, ама тъп да си, много си тъп чесно. Ебаси майката уруспясъла, ебаси льохмана. Аве курник! Бащати си праска злобарки докато му ближеш цефката на гъза ве!
:lol: Тва ме разби !

soulfly
12-12-2007, 08:38
кога ли ще дойде и тема от рода хайде да си направим обща форумна чекия в еди си кой час :grin:

eraser_9
12-12-2007, 11:34
аБЕ МИШКА ЗАВИСИ ОТ МОМИЧЕТО. По някой път чекията е за предпочитане. :-P 8)
+1 :lol: dqvolski si prav :evil: :lol:

vaniLL
12-12-2007, 14:43
kakvo mislite za chekiata ( da tochno za neya, nyama da izpolzvam razni nauchni izrazi i bokluci ) ? spored men, tova e moralnata pobeda nad jenata, edin vid triumf na sebepoznanieto.. momichetata kak se chustvat, ako polovinkite im praskat zlobarki, kogato mogat da sa s tyah?
beat it, da pobedim jenite zaedno!
#-o #-o #-o #-o #-o #-o
kaot izkliuchim , che si napylnim foruma sys interesnite si razsyjdeniq ... idi si triumfirei nqkyde sam , nqmam poznat , koitod a predpochite chikiite pred sexa , no kakto vijdsam , ti si izkliuchenie [-(

ceetah
12-12-2007, 14:51
Това нормално ли е. Ръката ми се откачи. http://gallerys.funsexworld.com/thickwomen/97/001.jpg

umbra
12-12-2007, 19:38
абе некои път като ти се получи чикията еби го и ебането

ani4ka_bani4ka
12-12-2007, 20:13
kakvo mislite za chekiata ( da tochno za neya, nyama da izpolzvam razni nauchni izrazi i bokluci ) ? spored men, tova e moralnata pobeda nad jenata, edin vid triumf na sebepoznanieto.. momichetata kak se chustvat, ako polovinkite im praskat zlobarki, kogato mogat da sa s tyah?
beat it, da pobedim jenite zaedno!
Абе ти малоумен ли си ве, педро? Ебахта в тъпата тема. Не ти ме закопа простъо, малееее. Ама то тъп да си, ама тъп да си, много си тъп чесно. Ебаси майката уруспясъла, ебаси льохмана. Аве курник! Бащати си праска злобарки докато му ближеш цефката на гъза ве!

бате, искам само да ти кажа, че първият твой пост, на който попаднах, супер ме издразни, но след като в продължение на половин ден четох написаните в тоя форум неща започнах да разбирам "чувствата ти"

а по темата:
ела ми, пиле аз да те барна, после нема да искаш да се бараш сам

Made_of_Pain
12-12-2007, 20:27
Милия.

golf_5_r32
12-12-2007, 20:53
кога ли ще дойде и тема от рода хайде да си направим обща форумна чекия в еди си кой час :grin:

аре да пробваме :D уахьуахьауьхауьхауьхауьха у

led_i_ogyn
12-12-2007, 20:59
mai te e prezaklo nekoe momi4e :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D
Абе май не е само едно :lol:

Schnitzer
12-12-2007, 21:06
Бе понякога ми писва да клата и най-аиляк е тя да ми тресне ена чикия.

BrianKinney
12-12-2007, 21:41
Най обичам теми като тази :lol: Хахаха :lol: Много fun са :) Имах един приятел, който често казваше "Секса е за простите жени и за престиж, чикията....чикията е любов." Хахаха :lol: Някои хора много се вживяват обаче... Нищо, пак е забавно :lol: