PDA

View Full Version : Не мога да го разбера....



krisi_kote
12-11-2007, 17:29
Ходих с едно момче месец и снощи той е казал на най-добарта ми прятелка, че сме скъсали.На мен нищо не ми е споменавал дори.Но в неделя вечерта с него си писахме по скайп и той каза,че много го е заболяло от това,че много хора знаят за нашата връзка.Е и кво от тва??????Нима иска да се крием?Не мога да го разбера....И незнам какво да правя от тук на сетне.(той все още не ми е казал, че иска да се разделим.Но не отговаря на смс-ите ми)

BiTa_SmEtaNka
12-11-2007, 17:44
ами зна4и твоят 4овек е пълен лимон .. намери си друг .. аз съ6то ходих с един,който иска6е да крием връзката си .. и не ми бе6е приятно .. успех ..

partychild
12-11-2007, 17:49
Не заслужаваш такава връзка ....защо трябва да се криете от другите :? просто не си заслужава да бъдеш с това момче защото явно той няма такива чувства към тебе кфито ти към него :(

bungle
12-11-2007, 17:53
Тоя е зле.
Заеби го.
Никакви СМСи не му пускай.
Най-много го напсувай едно хубаво и раздухай насам-натам , че е гей.
:|

Много се дразня на такива индивиди. :x Бой, бой, докато диша..

don't stop the music
12-11-2007, 18:00
Тоя е зле.
Заеби го.
Никакви СМСи не му пускай.
Най-много го напсувай едно хубаво и раздухай насам-натам , че е гей.
:|

Много се дразня на такива индивиди. :x Бой, бой, докато диша..hell yeah !!! :-x :o :o :o

DivoTo_KoTe
12-11-2007, 18:05
Тоя е зле.
Заеби го.
Никакви СМСи не му пускай.
Най-много го напсувай едно хубаво и раздухай насам-натам , че е гей.
:|

Много се дразня на такива индивиди. :x Бой, бой, докато диша..



+1 :grin: :grin: :grin: :grin:

Lashes
12-11-2007, 18:44
ще се правиш че не го познаваш и като те попита кво има ще заявиш: ами мило нали не ходим кво искаш повече от мен ... и айдее да му е гадно

experiment_m
12-11-2007, 19:02
На мен ми се струва, че щом толкова иска да крие връзката ви и даже казва на приятелката ти, че сте скъсали...ммммммм....навярно иска да намаже нещо чуждо. Никой влюбен не се стреми към това да крие от останалите връзката си. Има нещо гнило. Бий му шута. :o

alex4eto0
12-11-2007, 19:52
iskam suvet kak da vlqza pod kojata na edmo mom4e.s nego sum ot 2 meseca, no toi ne si pokazva 4uvstvata i se vijdame samo subota i nedelq.pritesnqva me tova 4en esi pokazva 4uvstvata i ne moga da znam dlai naistina me obi4a kolko i az nego! ne znam kak da vlezna pod kojata mu.molq daide mi suvet.!!

love_girls
12-11-2007, 20:20
Щом крие връзката с теб от останалите , значи няма нищо сериозно към теб и иска да се възползва от теб :evil:
Щом е казал на най-добрата ти приятелка , че сте скъсали това би трябвало да ти каже , че той не те заслужава.
Моят съвет е - не му показвай повече внимание и си намери някой свестен...

mgxpower
12-11-2007, 22:15
Страхлива мижитурка!
Няма смисъл да ходиш с такъв човек , който не смее да покаже връзката си наяве и държи тя да е през цялото време "инкогнито" просто няма смисъл да влагаш каквото и да е в една такава връзка!Намери си човек с , който си заслужава да бъдеш , който не го е страх и не го обижда това ,че показваш на приятелите си колко много се обичате!

DisciplineAndOrder
12-11-2007, 22:17
Оо,зарежи го!Не си заслужава да ходиш с такъв! :?

mgxpower
12-11-2007, 22:24
А може би се държи така защото едновременно върти няколко мацки и най-вероятно неиска да разбират една за друга..знам ли!
Защо поне не го пита какъв е проблема когато приятелите ти знаят за вашата връзка?!
Първо трябваше да обсъдите проблема..за да знаем ние какъв отговор да ти дадем..сигурно има някаква причина..за да го прави!
Имаш за домашно да разбереш причината!

kifla
12-12-2007, 09:09
тъпанар! :-x

Blab
12-12-2007, 09:19
:lol:
нямам думи

slun4ice_90
12-12-2007, 09:33
ами зна4и твоят 4овек е пълен лимон .. намери си друг .. аз съ6то ходих с един,който иска6е да крием връзката си .. и не ми бе6е приятно .. успех .. ;-) За съжаление и аз мисля така,защо му е да крие че ходите адски тъпо е :!: :wink:

ninsy
12-12-2007, 09:38
ебаси тъпанара..
я му тегли една,кфо и ти ще се унижаваш да му пишеш смс-и..

sasha_90
12-12-2007, 12:25
Толкова е "свестен",че няма смелост да скъса с теб?!Направи обратното-ти скъсай с него.Не ти трябва такова момче-сама виждаш какво представлява.

MoHuTo
12-12-2007, 12:50
Не си струва даже да се занимаваш с тоя...ако поне те харесваше, нямаше да иска да се криете от другите...явно не си единствена в сърцето му. Тегли му шута докато не те е направил на маймуна :?

NaI-sLaDkAtA_tRuPkA
12-12-2007, 12:59
еми до колкото разбирам тоя е голум идиот не мисля че ти трябва такъв селяк до теб.....зарежи го