PDA

View Full Version : За сбиването в Разград



vaca
12-11-2007, 18:54
oh dnes hvanah malko ot novinite i razbrah 4e edno mom4e e po4inalo pri sbivane leka mu prast :( bihte li mi kazali pove4e 4e go hvanah nakraq

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

OnFire
12-11-2007, 19:48
http://www.dnes.bg/article.php?id=44899

Diggity
12-12-2007, 19:01
Лека му пръст пък тая... Да са мислили, слабо ме интересува.

Seducti0n
12-12-2007, 20:05
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=146670

Погледни нв тази темичка.С част от съфорумците, я дискутирахме.много е неприятно случилото се,но ние няма как да го върнем момчето,колкото и да оплакваме.Единственото,кое то бихме могли да сторим е сами за себе си да си направи равонсметка в какви страшни времена живеем.Няма как да ги променим,към по-добро,ако останем просто безучастни свидетели в конкретната ситуация.Трябва да спомогнем за това, да се намали насилието в училище,жалко е толкова млади деца,да си отиват от този свят, по такъв нелеп и жесток начин... :cry:

aninceto
12-12-2007, 20:08
ujass! :roll: i az razbrah za tozi sluchai!kak moje da ima takava jestokost?kakvo stava s tezi uchenici?ne,ne!nqmam dumi!

Мулиган-чу
12-13-2007, 13:26
Лека му пръст пък тая... Да са мислили, слабо ме интересува.

Правилно, що тряа те интересува един човешки живот, който е отнет, за да се направим на много готини, като набием някого, с когото до вчера сме били приятели? Що трябва да можем да гледаме малко по-надалеко от върха на кривият си нос? Защо не разберете накрая, че живеете в общество, не самостоятелно! Ти иди се застреляй, ако обичаш, че ни дишаш въздуха!!!

Sunrisee
12-13-2007, 20:12
Kyde otiva dneshnata mladej pitam az..?To ne samo az..Adi sq da se postavqt na mqstoto na teq roditeli..Maikata she otkachi naprao..Aue ima tolkova nemisleshti "hora" che prosto se otchaqh ot tqh ..Kato se ima v redvid che tfa e bydeshteto na Bylgariq !!!!! :shock: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Presley
12-13-2007, 21:01
Ужасна работа.
ТОва са деца с ограничен умствен капацитет.