PDA

View Full Version : Това е нечовешко!!!



BluE_s
12-11-2007, 21:59
(Взето е от друг форум) МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ ГО ДО КРАЙ !!!

ето го линка:
http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=fur_farm&Player=wm&speed=_med


Няма да казвам колко е нечовешко това! И изобщо подходяща ли е думата "човешко"/"нечовешко". Всеки нормален човек ще е потресен, разтърсен, отвратен....нямам думи да се изразя.
Прочетете за какво става въпрос под самото видео.Това не е еденичен случаи. Това е практика! 28 процента от брутния вътрешен продукт на Китай (1300000000-но население) е от производството на кожи. Това не е пропаганда срещу Китай. Китай не са единствените или водещите по изродщина има още много примери.

Защо го рапространявам и казвам че това е единствения начин да се спре. Проста логика - колкото повече хора го видят, толкова повече хора ще разберат как стига коженото палтенце до магазина, толкова повече хора ще се замислят когато тръгнат да купуват подобно нещо. Простя закон, че търсенето определя предлагането ще си направи своето.
Ще се запитате какво ще се промени дори и да го препратя и шокирам няколко десетки приятели и познати. След подобни кампании в други държави, големи вериги магазини официялно са отказали да продават каквито и да е кожени изделия и са върнали тонове продукция на прозводителите. За хората който искат да разберат повече за тези кампании, просто попитайте google.Има смъсъл!
Оказва се че това не е като забавните линкчета препращани по ISQ, които обикалят офисите в страната за два дена. На тримата които си го препратил, не го препращат на още трима.Ако ме питате защо е така - незнам!Но и тримата които са го видели си е заслужавал труда.
Не е нужно да пишете до световни природозащитни организации, защото те го знаят (вече сме си писали с тях). Какво прават по въпроса? - всичко по солите си!Но дали това ще продължава зависи от нас. Докто някой ще печели пари от това, ще има и "хора" който да го правят.

Моля, запозанйте колкото се може повече хора с проблема, по какъвто начин се сетите. Имам нужда от помощ. От личната практика виждам, че докато не се види, човека насреща неуспява да разбере самия акт на действие, колкото и подробно да обясниш!
Моля пишете, какво сте успяли да направите.


P.S.Има все пак нещо природно заложено в това да се убива за да ядеш, но в това да дереш живи животни заради кожата им мисля че, няма нищо човешко. Найстина много малко човешко е останало в човека.

trg_ahmed
12-11-2007, 22:13
Еми аз съм ТВЪРДО против това и избиването на тюлените и всичко ...
За това съм се включил във всякакви възможни групи,организации,форуми за GLOBE RESCUE и опазването на природата \:D/

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 23:02
Тва е МН гадно :cry: :cry: :x Не успях да го прочета цялото, но си дадох сметка какви неща стават :cry: Как могат повече хора да се включат в тези организации и ще помогне ли това? :cry: :-k

Eli>>>
12-12-2007, 02:17
Ужасно е :cry: :cry: :cry: :cry:

basson
12-12-2007, 05:30
Тези клипчета никога не съм могъл да ги изгледам до края, дори до средата и много съжалявам за това, което се случва. Някой ден, ако имам съответната власт, ще има реципрочна, жестока справедливост за подобни мъчители на животни.

Jeuelle
12-12-2007, 12:54
Изверги долни.......
И от това Парис Хилтън или някоя друга п***а ще си направи я някое палтенце , шалче...

Violenza
12-12-2007, 13:02
Тези клипчета никога не съм могъл да ги изгледам до края, дори до средата и много съжалявам за това, което се случва.
Същото... повече от 5 секунди не мога да гледам подобно нещо.

На тези "хора" всичко ужасно и мъчително на тоя свят им е МАЛКО...

П.П. По същия начин се избиват и кучетата в България.. и никой нищо не прави..

mindphaser
12-12-2007, 13:58
Преди година и половина някъде го гледах. Цялото. Исках да видя просто какви животни дерат.
Оттогава още повече се озлобих срещу всичките п.тки лигави барабар с естествените кожи, които носят. Шибаните им чантички, лигавите им ръкавички и гъзарските палтенца - ето на какво са плод.

Хората са боклуци, не го ли разбрахте... :-D

Disrespect
12-12-2007, 15:03
предпочитам да гледам някъв тъп хорър дето се колят по всевъзможни начини, ама тва не мога...и не искам

12-12-2007, 15:10
Смешки сте.
Долни лицемери.
Бас ловя, че всеки от вас има поне 2-3 изделия от истинска кожа?
Смешки.

Special K
12-12-2007, 15:14
Само аз ли съм на мнение че е добре да има изделия и от човешка кожа ?
:oops: :-D

Iria
12-12-2007, 17:38
Това е ужасно, но не може да се направи нищо.

Canis_Dirus
12-12-2007, 17:47
Машалла бе! Хубаво правят хората - семейства хранят!

~Jenito93~
12-12-2007, 19:07
Абе я се застреляй бе!? :o
Тва наистина ме разплака :cry: :smt022 :smt022 ...
Ебати нешастниците гадни тъпи! Немога да разбера как някой може да е толкова зъл?!
И защо въобще някой им позволява да правят подобни жестокости?!?!
И кво.. на някой му е било кеф да заснеме как избиват горките живоинки?! :cry: #-o
Глупави отвратителни Китайци!!!!! :o
Бедните животни. ... :? :cry:

Canis_Dirus
12-12-2007, 19:40
Any fool can criticize, condemn and complain and most fools do!

Такива теми ме кефят. ПОне няма някой да куотне някой дъъълъг пост и да тури отдолу "+1" и някой идиотски емотикон.

като четете мислите ли? Жестоко, брутално. Това не са хора.


28 процента от брутния вътрешен продукт на Китай (1300000000-но население) е от производството на кожи.
Тоест 1/3 от милион и триста хиляди се изхранва от това. И кво? Ще го забраните и ще оставите 400 милиона души на гладан смърт? Браво! Това определено ще задмине жертвите на режимите на Сталин и Мао.

Като не можете да предложите и реализирате нещо по-добро, няма да мрънкате!

Големи богове се изкарахте. Решавате кой да живее и кой да умре! A new world order!

Status Quo! Щото, ако огладнеят тея 400 милиона ще тръгнат към западна Европа и САЩ. А глада е страшна сила. Здравей трета световна война. Ама вие сте пацифисти?


Предложете нещо по-добро, което може да се реализира. А не "ми да не го убиват и да си намерят друго" То лесно така бе. Аз мога така и света да оправя "ми да спрат войните и да се обичат и да има за всички" Да има, ама няма.

B3B0K
12-12-2007, 19:41
Тези клипчета никога не съм могъл да ги изгледам до края, дори до средата и много съжалявам за това, което се случва.
Същото... повече от 5 секунди не мога да гледам подобно нещо.

На тези "хора" всичко ужасно и мъчително на тоя свят им е МАЛКО...

П.П. По същия начин се избиват и кучетата в България.. и никой нищо не прави.. gledam ti profila ot mn vreme za teq ku4eta no tva mojebi e sa6testvoto za koeto nai malko mi e jal nemoga da kaja 4e ne me int no teq ku4eta po cel den d ame laqt i hapat posle ne mie tolko bolno z atqh oba4e tva klip4e go gledah to4no 5 sec i,,, :cry: :cry:

Canis_Dirus
12-12-2007, 19:54
Само аз ли го изгледах цялото? Всеки трябва да го гледа. Най-вече разните емота и тем подобни. Да видят как хората си изкарват хляба. Да не после да ми хленчат, че на работа са ги накарали да стоят 30 минути в повече. Колко бил гаден шефа, колко малко плащали.
Ама не дерете животни, нали?

Пък после ми обяснявайте, колко съм гаден, че искам да затрия някви 5000 - 6000 деца с увреждания, които само са в тежест на обществото. Някой тука искат да оставят 400 милиона да измрат от гладна смърт и го смятат за хубаво. МНОГО СТЕ ТЪПИ!

Hate my! Hate my, my friend! - в свободна интерпретация по Кърт.

**kissable**
12-12-2007, 20:04
Миличките... :cry:

Mortificatiоn777
12-12-2007, 23:15
Само аз ли го изгледах цялото? Всеки трябва да го гледа. Най-вече разните емота и тем подобни. Да видят как хората си изкарват хляба. Да не после да ми хленчат, че на работа са ги накарали да стоят 30 минути в повече. Колко бил гаден шефа, колко малко плащали.
Ама не дерете животни, нали?

Пък после ми обяснявайте, колко съм гаден, че искам да затрия някви 5000 - 6000 деца с увреждания, които само са в тежест на обществото. Някой тука искат да оставят 400 милиона да измрат от гладна смърт и го смятат за хубаво. МНОГО СТЕ ТЪПИ!

Hate my! Hate my, my friend! - в свободна интерпретация по Кърт.


Евтаназията не е решение...

Но все пак лицемерите от P.E.T.A. го ползват... избили са да не казвам колко "изкуствени породи" кучета като питбули, бултериери и т.н.

Просто ужасна глупост е да кажеш, че си вегетарианец, защото животинките умирали, а в същото време да си носиш кожените ботушки, чантичка или коланче...

Да, аз нося кожено яке и кубинки. Съдете ме. Поне не се правя на морален елитист.


Подкрепям животинските продукти.

Seducti0n
12-13-2007, 09:40
Не знам, що за човек,трябва да си,че да причиняваш такава болка на животинките....Тези хора нямат сърца...

Колкото и да се ядосваме обаче,колкото и пъти да изгледаме въпросния клип,няма как да променим положението.Съпричастност а,в случая не помага,докато това издевателство не се наказва,всичко ще си бъде така... :?

iMmOrAl`GiRl
12-13-2007, 12:28
Толкова брутално и се нарича реалност
Неможах да го изгледам цялото,но от това,което видях лошо ми стана.А и колко такива и подобни случаи има.......
И най-лошото е ,че няма как да се помогне на тези животни.А за тези,извършващи такива неща......измрете

Violenza
12-13-2007, 15:24
gledam ti profila ot mn vreme za teq ku4eta no tva mojebi e sa6testvoto za koeto nai malko mi e jal nemoga da kaja 4e ne me int no teq ku4eta po cel den d ame laqt i hapat posle ne mie tolko bolno z atqh oba4e tva klip4e go gledah to4no 5 sec i,,, :cry: :cry:
А замисляла ли си се защо има бездомни и гладни кучета?
ХОРАТА са единствените виновни..

Canis_Dirus
12-13-2007, 15:27
gledam ti profila ot mn vreme za teq ku4eta no tva mojebi e sa6testvoto za koeto nai malko mi e jal nemoga da kaja 4e ne me int no teq ku4eta po cel den d ame laqt i hapat posle ne mie tolko bolno z atqh oba4e tva klip4e go gledah to4no 5 sec i,,, :cry: :cry:
А замисляла ли си се защо има бездомни и гладни кучета?
ХОРАТА са единствените виновни..
Вярно! те са опитомили вълците. Ако не бяха хората - всички животни щяха да са бездомни.
Като ги изтребим няма да има бездомни кучета!

Panic At The Disco
12-14-2007, 02:16
ebasi agdnoto ei... she povarna :cry: :cry: :cry: :cry:

FelisDirus
12-14-2007, 14:38
Оф, пак ли тия тюлени бе? Не ви ли писна?
Чувствам се крайно отегчена... :roll:

Canis_Dirus
12-14-2007, 17:13
Оф, пак ли тия тюлени бе? Не ви ли писна?
Чувствам се крайно отегчена... :roll:
ТРи нямаш сърцеее! И не знаеш що е болка! Не те е срам! Трябва да пуснеш минимум 4-5 емотикона с рев и цълзи, иначе минаваш за коравосърдечна и безчувствена!

Iviqna
12-14-2007, 20:40
оле маико...баси извергите.. ;( какво са им виновни животните... дори не го изгледах ...

Blacklisted
12-15-2007, 01:41
Като не сте го гледали мълчете! Изобщо не сте видели какво им правят на живтинките, какво ми се превъзнасяте, аз пък го гледах и ще кажа, че да - гадно е, нехуманно, отвратително, но истинския изрод не е китаеца, които кой знае какво има да храни вкъщи, щеш не щеш по - добре живо животно да одереш отколко да гледаш как дето ти гладува, изродите са шефовете на китаеца, които са му задали метод за извършване на работа, защото така е най - евтино и кожата се запазва...