PDA

View Full Version : не искам само секс



anelia_bgfenka
12-11-2007, 22:19
има едно момче което много обичам а той иска само да прави секс с мен..как да го съблазня до толкова че да иска нещо повече от секс

mgxpower
12-11-2007, 22:21
Какво разбираш под фразата "нещо повече от секс" любов?! какво?!Тоя пич иска от теб чук чук и после да те остави..ти това ли искаш?!Я по-добре ходи си намери някой , който знае какво иска..тия където мислят само с долните си глави на сапун!

anelia_bgfenka
12-11-2007, 22:24
така е..лошото е че почти няма такива които да не мислят с оная си работа

mgxpower
12-11-2007, 22:34
Има повярвай ми!Просто не се оглеждаш на всички посоки когато гледаш само в една точка и попадаш на идиоти си изграждаш едно мнение и слагаш всички под един общ знаменател а всички сме строго индивидуални!Не спирай да търсиш ще намериш подходящи повярвай ми!

п.с съблазняването поражда чувство за секс така ,че няма как да го съблазниш и да очакваш нещо друго от него..освен секс !
Трябва да го впечатлиш..

anelia_bgfenka
12-11-2007, 22:43
мерси за съветите :-)

Adelina
12-11-2007, 23:42
nasila hubost ne stava" .. :cry:

12-12-2007, 00:49
xaxaxaa да ти имам проблемите

svm1987
12-12-2007, 01:50
Kaji mu direktno kakvo tarsi6 i kakvo ne i 4e nqma da si s nego sled kato iskate razli4ni ne6ta.Bydi trudno dostypna(a ne nedostypna).Ako ne te potarsi-po-dobre za teb...

Mr.bEps
12-12-2007, 06:28
има едно момче което много обичам а той иска само да прави секс с мен..как да го съблазня до толкова че да иска нещо повече от секс

ами неможеш туко-така, по-добре се откажи още от сега, та да не хлътнеш повече и да се чудиш какво да правиш. Никой незаслужава (в това число и момчетата де, макар и това да е рядкост) да бъде използван, заради физическите му данни (ако ме разбираш какво имам предвид) :-o

slun4ice_90
12-12-2007, 09:31
има едно момче което много обичам а той иска само да прави секс с мен..как да го съблазня до толкова че да иска нещо повече от секс

ами неможеш туко-така, по-добре се откажи още от сега, та да не хлътнеш повече и да се чудиш какво да правиш. Никой незаслужава (в това число и момчетата де, макар и това да е рядкост) да бъде използван, заради физическите му данни (ако ме разбираш какво имам предвид) :-oКофти ситуация,ами не мисля че ще можеш да го ''съблазниш'',той ти е казал кво иска 8) :?

BlueMushroom
12-12-2007, 11:31
shto be moje i da stane neshto sled vreme...
az predi imah edna takava chisto sexualna vruzka...sex sex iii posle koi ot kade e ...xax
samoche sled vreme pochnahme da se vijdame vse po chesto.pochnahme da si spodelqme vse poveche,da izlizame na razni kafenca barcheta.bqhme zaedno postoqnno.zvaneshe mi chesto abe privurzahme se edin kam drug ii taka edna godina..

samo deto nali se seshtash che vseki chovek e razlichen i tova che pri men stana taka v nikakav sluchai ne garantira che i pri teb shte e taka..
ti sama trqbva da si reshish..az moga samo da ti pojelaq uspeh :smt003

real money
12-12-2007, 11:49
macka bez da se hvala az ne sam takav da misla samo za ednoto 4ukane v momenta hodq s edno momi4e i ne sam s neq za sexa a prosto zatova 4e q haresvam i imam mn silni 4ustva kam neq a za tvoito gaje prosto go skasai i tolkova namerisi nqkoi koito da te obi4am !! uspeh

sasha_90
12-12-2007, 12:08
По-добре си намери момче,което мисли с горната си глава,а не само с долната.

MoHuTo
12-12-2007, 12:40
Не ти трябва такъв. По-добре не се занимавай с него - няма смисъл #-o

mickelangelo
12-12-2007, 15:05
Не ти трябва такъв. По-добре не се занимавай с него - няма смисъл #-o +1

bella-donna
12-12-2007, 15:50
Нацелувайте се едно хубаво, а когато тръгне да прави нещо повече му кажи "Не търся само забавление". Ако успееш да повториш упражнението, ще е много добре. Мъжете се връзват като им пуснеш аванс и бягаш.

sweet_sorcerer
12-12-2007, 18:54
По-добре си намери момче,което мисли с горната си глава,а не само с долната. + 12345678

kael
12-12-2007, 20:06
и аз не искам само секс..... искаш ли да не правим секс заедно xD

led_i_ogyn
12-12-2007, 20:25
Еми като знаеш за какво е с теб...Ти какво правиш с него?Искаш да те използва само за това и да те има за някаква играчка?Абе вие е какви се влюбвате?

Shanel_shanel
12-13-2007, 10:33
shto be moje i da stane neshto sled vreme...
az predi imah edna takava chisto sexualna vruzka...sex sex iii posle koi ot kade e ...xax
samoche sled vreme pochnahme da se vijdame vse po chesto.pochnahme da si spodelqme vse poveche,da izlizame na razni kafenca barcheta.bqhme zaedno postoqnno.zvaneshe mi chesto abe privurzahme se edin kam drug ii taka edna godina..

samo deto nali se seshtash che vseki chovek e razlichen i tova che pri men stana taka v nikakav sluchai ne garantira che i pri teb shte e taka..
ti sama trqbva da si reshish..az moga samo da ti pojelaq uspeh :smt003

Akо бяха всички като теб щеше да е много хубаво :)в смисъл не заради секса,а за това че след време сте започнали да се разбирате и т.н.

rumka88
12-13-2007, 11:02
не му се давай...аз преди две години бях лудо влубена в едно момче,но той не ми обръщаше внимание..след време учудващо прояваваше интерес към мен и то голям...и кв`о станаллпознай..два дни само се целувахме,сичко точно и на следващия ден искаше да го направим на една пейка... :razz: станах,теглих му една благословия...и така...сега сме си само приятели,но се отвратих от него и много се разочаровах...

така,че..незнам..прецени си пак има ли смисъл..

успех!

sapphirr
12-13-2007, 12:13
щом досега не те потърсил за нещо пове4е от секс,минаваш и ти по тънката лайсна и запо4ваш да играеш по неговите правила,абстрахираш се от 4увства-колкото и трудно да изглежда,запо4ваш да се занимаваш и с други и така.

gavro64eto
12-13-2007, 12:21
obqsni mu 4e ne iska6 samo sex,a i vrazka

ra4ence
12-13-2007, 13:21
Ако ти се прави секс-прави си с него и междувременно си търси подходящо момче. :)

kifla
12-13-2007, 15:16
По-добре си намери момче,което мисли с горната си глава,а не само с долната.
+1 какво още го търпиш тоя??? :shock: :evil:

koalka
12-14-2007, 07:04
Явно не гледа на теб по друг начин...Може би няма да иска въобще да те опознае, просто те харесва външно.Аз не бих правила секс с него, ти си реши.

MajeStic
12-14-2007, 07:10
Ами има момчета( както и момичета ), които живеят с мисълта, че не може да се получи нищо сериозно на толкова години. И аз искам сериозна връзка с някое момиче ама и при мен се е случвало да искат само секс... е не се живее така(: Любов на сила не става. Като гледам вариантите са два. Да не направиш нищо или да отидеш и да правиш секс с него. Успех все пак (:

kotity
12-14-2007, 07:51
[quote="anelia_bgfenka"] как да го съблазня до толкова че да иска нещо повече от секс[ /quote]

Мила, колкоото повече го съблазняваш, той ще иска пак секс, би трябвало да си запозната с тези неща :-|