PDA

View Full Version : Държи се много странно



inlovewithu
12-11-2007, 23:09
znachi..zapoznah se s edno momche..bqhme na kafe a u vs beshe super..haresvame se..i dopredi nqkolko dena vse me pitashe koga she izlenme pak zaedno..mn sedmica se vidqhme nay sluchayno..sedna pri nas ..lafihme si :oops: ..vs e ok.gledahme se v ochite dulgooo :D haha.i togava me popita pak koga she izleznem..no poslednite 2-3 dena se durji mn stranno..nz kfo stana..po cql den e v skype... toy po pr chati ot rabota..i nz kakvo da praq..i az ne mu pisha...shtom t0y ne shte da mi pishe..i n amen mi stava nelovko..chudq se dali da ne sa se razbrali s bivshata si pr-ka ( s neq se poznavame)no i tq ve4e ne mi govori mn mn kakto predi..predi se razbirahme mn dobre..i nz kfo da praq ..haresvam go mnogo..mn sum oburkana ..dayte mi savett plss...10x :(

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

alex4eto0
12-12-2007, 06:00
spored mene trqbva da se vidite dvamata i da pogovorite!moje da e malko trudno, no opitai moje da razberesh nehta koito shte ti pomognat!

Mr.bEps
12-12-2007, 06:25
каза, че работи. тогава да попитам за твойте и неговите години? а и щом работи, това означава че не щрака с пръсти по цял ден и, че той също има тежки работни дни 8)

koalka
12-12-2007, 07:58
Нали ще излезете?Най-вероятно иска да е с теб, а не се е разбирал нещо с бившата си приятелка.Не се шашкай толкова.

mgxpower
12-12-2007, 08:03
Не се шашкай де няма причина за тревога! ;-)

kifla
12-12-2007, 08:53
Сигърнои наистина се е разбрал с приятелката си и просто неиска да те наразнява ,ако започне нещо с теб.Но има и вариант просто тези дни да не е в много добро настроение .Моят съвет е да го оставиш на мира и да не му пишеш .Той ако иска ще ти пише,ако не значи просто няма смисъл :neutral:

inlovewithu
12-12-2007, 16:57
emi az sum na 17 toy e na 22 :) ai plus tova..rabotata mu ne e chak tolkova tejka..chak da se kaje che nqma vreme ...ne go razbiram..do vchera taka i sq..:S

led_i_ogyn
12-12-2007, 20:44
Еми ти що не излезе с него като толкова е настоявал?Не се прави на интересна и му пиши ако искаш да разбереш какво е станало :-|