PDA

View Full Version : Как да вляза подкожата му?



alex4eto0
12-12-2007, 05:35
Ot 2 meseca sum s edno mom4e.Zasujalenie se vijdame samo subota i nedelq, no togva toi ne si pokazva 4uvstvata vuobshte.Iskam da mu vlezna pod kojata i mislq 4e ako stane shte ima polojitelen rezultat, no ne znam kak da go napravq.NQKAKVI SUVETI?????

`Death`Whore``
12-12-2007, 05:38
Ако правиш неща, които не са ти присъщи, може и да му влезеш под кожата, но в един момент ще се отпуснеш и той ще си тръгне. Дръж се естествено - не са нужни чудеса, за да има някой чувства към теб - той или има, или няма.

alex4eto0
12-12-2007, 05:53
tova e 4e gi pokazva samo kogato e v nastroenie!In4e samo4uvstvieto mu e golqmo!pove4eto mi priqteli kazvat 4e ima 4uvstva kum mene , no zashto ne gi pokazva nikoi e mooje da mi kaje!nai-dobriqt mu priqtel me posuvetva da mu vlezna pod kojata i togava neshtata shteli da se promenqt, no az ne znam kak da go napravq i se kolebaq dali izobshto e nujno da go pravq!!

alex4eto0
12-12-2007, 06:04
Moje bi ste pravi, no negovoto samo4uvstvie e golqmo i az kak da mu pokaja koi komandva?tova e problema, 4e toi ne vzima neshtata na seriozno, pravi go samo kogato e na kef!!!

alex4eto0
12-12-2007, 06:19
Blagodarq za pomoshta, shte poslusham suveta ti i v skoro vreme shte kaja rezultata! :)

Mr.bEps
12-12-2007, 06:20
ми направи това, което е най-лесно - признай чувствата си ;-)

alex4eto0
12-12-2007, 06:35
tova e 4e az po vsqkakuv na4in gi pokazvam, no toi ne pokazva svoite tova e golqmiq mi problem!pokazva gi smao kogato e v nastroenie.mene tova me mu4i!

jim_beam
12-12-2007, 06:36
Moje bi ste pravi, no negovoto samo4uvstvie e golqmo i az kak da mu pokaja koi komandva?tova e problema, 4e toi ne vzima neshtata na seriozno, pravi go samo kogato e na kef!!!
Всяко едно самочувствие си има граници,всеки един човек си има изисквания...Така..кажи му:Или си показвай чувствата или край!Ако има чувства към теб-ОК!Ще бъдете заедно,ако ли пък няма,ще ти каже" Добре край"....и така....Не ти трябва връзка без чувства,защото това вече е връзка само за единия(този който има чувства).....И колко по рано се разбере,че само 1-я има чувства,толкова по малко ще страда този,който обича.Успех

abe tva e super glupavo...ako mu go kaje6, to toi moje i da ima 4ustva i pak da te zareje zaradi tova 4e go kara6 da izbira... nqkoi hora ne pokazvat 4ustvata si i tova si e ... i posle 6te 4eteme "oo ne zarqza me..." ](*,)

alex4eto0
12-12-2007, 06:39
Dokolko go poznavam toi naistina shte reagira taka.shte se qdosa i shte mi bie shuta predi mene! v tova, koeto kazvash ima logika!mai tova ne e uda4noto reshenie!no togava koe e reshenieto? :(

alex4eto0
12-12-2007, 06:59
Poprincip toi ne priema da mu se davat usloviq, poneje si misli 4e moje da ima vsqka (zasjalenie dosta momi4eta mu se lepqt) i ne pozvolqva nikoi da mu postavq usloviq!!trqbva taka da podhodq kum nego ne direktno s uslovie.Tova e nai-trudnata 4ast!!!!VE4E SUM NAPULNO OBURKANA!!!

alex4eto0
12-12-2007, 07:11
BLAGODARQ ZA SUVETITE KOITO MI DADE!PRIEMAM FAKTA, 4E TOI NE E EDINSTVEN I SHTE NAPRAVQ TOVA, KOETO KAZA!VSE PAK VSQKO TURPENIE SI IMA GRANICI! PUK KAKVOTO SHTE DA STAVA!

Wrathchild
12-12-2007, 07:48
Много ясно... казваш му:
'Така и така, искам връзка в която има чувства, а не да сме заедно просто така. И ако имаш чувства към мен ги показвай. Ако не се изнасяй, ще си намеря момче, което да отговаря на изискванията ми.'
Или нещо такова... и така хем ще си си поставила условията, хем ще му покажеш, че не е нещо чак толкова специално, за колкото се мисли...

kifla
12-12-2007, 09:02
Не!Не е нужно да го правиш!Един човек ИЛИ те харесва ИЛИ не те харесва ТОВА КОЕТО СИ!Ако не те харесва-Шута!Ако те харесва-кажи му да го показва,защото иначе-Шута!.....
Сещаш ли се на къде бия?Покажи му кой командва...Ебати...много отворени станаха...
+1 :smt016

slun4ice_90
12-12-2007, 09:39
Не!Не е нужно да го правиш!Един човек ИЛИ те харесва ИЛИ не те харесва ТОВА КОЕТО СИ!Ако не те харесва-Шута!Ако те харесва-кажи му да го показва,защото иначе-Шута!.....
Сещаш ли се на къде бия?Покажи му кой командва...Ебати...много отворени станаха...Много ясно,че е така :!: Кво разбираш под тва ''да му влезеш под кожата''?!Или те харесва такава каквато си, или не!Но за тва,че той не показва чувствата си, типично за момчетата такива са :wink: 8) :-P

suunlight
02-10-2008, 21:00
на едно такова момче никога не трябва да се казва .. Или това .. Или онова .., защото в повечето случаи края не е хубав .. това ще ти го каже всяко едно момче !