PDA

View Full Version : Дали ще стане нещо ...



_lovely_girl_
12-12-2007, 06:47
Здравейте!
Ето я моята история ... Преди една година един приятел ужасно много ме базика с едно момче, което аз тогава не харесвах.Запознахме се и същата вечер е разпитвал за мен каква съм що за човек.И така цяла година само се засичаме някъде и си казваме здравей - здрасти,но това е всичко.Вече близо 2 месеца аз го харесвам ужасно много,взех му скайпа и си чатим почти всеки ден.Излизахме веднъж дори заедно,изкарахме си супер. \:D/ Един ден реших да му кажа това,което изпитвам към него, а той не ми отговори със същото. :cry: Примирих се,казах му,че не е лесно да накараш някого да те обича... Но той продължава да ми праща целувки,гушки,да ми вика колко съм красива ... :oops: което все още ме навежда на мисълта,че може и да стане нещо.Дали според вас е възможно? :-k

PriMaLChaoS
12-12-2007, 06:54
Може да е срамежлив. Щом по скайпа ти сваля звезди, а пред теб е като свален от знаме ....

iv4oiv
12-12-2007, 07:28
Или просто си е такъв в скайпа. Човек в интернет живее по един начин а в реалният живот по друг.
Може и да го спечелиш но няма да стане от съжаление. Трябва да го накараш да те иска по някакъв начин.

GD
12-12-2007, 07:49
[quote="iv4oiv"] Човек в интернет живее по един начин а в реалният живот по друг.


Добре казано това си е самата истина :smt006

koalka
12-12-2007, 07:52
Това, че ти праща някакви емотикони нищо не означава.Какво му струва да ги прати...само натиска мишката, а ти го харесваш и колкото и малко да е това - дава ти надежди.И не е задължително да ти казва, че си красива и да те харесва, макар че ако го прави често - може да се замислиш.