PDA

View Full Version : Сгафих нещо



akademika
12-12-2007, 07:03
Изнизам с момичето X, която е на 16, аз съм на почти 18 ако има значение. Обаче ми се струва, че малко избързах, като я потърсих аз, вместо тя да ме потърси два поредни пъти, и сега тя ме вика пред училище да си поприказваме, което много ме притеснява, защото ми се струва че ще ме одреже. Въпросът ми е, ако женанието да ме одреже е просто мисъл, която би забравила с времето когато открие, че и липсвам - да отида ли на днес или да кажа че не мога и да го отложа след 3-4 дни, тя да ме потърси - ако изобщо ме потърси.

akademika
12-12-2007, 07:09
'Ша проъм :)

koalka
12-12-2007, 07:56
Отиди да се видите и чуй какво ще ти каже.Това, че ще го отложиш няма да те "спаси", така да се каже.Не мисля обаче, че след като си я потърсил два пъти ще е причината да се разделите.Може вече да не те харесва, но ти казвам - не бързай със заключенията.

mgxpower
12-12-2007, 08:17
С отлагане проблема не се решава напротив става още по-напрегнато и ще се побъркаш ти самия.Обикновено момичетата на 16 години незнаят какво искат ест има изключения , но това е рядкост..просто бъди мъж и върви да видиш какво иска!
После сподели тук :-D Да видим какво е измислил поредният 16 годишен женски мозък!

akademika
12-12-2007, 08:29
ЩЕ отида, и наистина ми е интересно какво се движи в мозъка и, защото вчера си направих "Философска вечер" изчетох половината си книги с афоризими и есета, най ми харесаха думите на Монтен, че когато нещо ти се изплъзва го харесваш най-много, затова сега като проверя каква е ситуацията мисля да, започна да се дистанцирам леко, да видя как ще реагира ... Според Конфуций , тая работа че си приказвам с вас в момента ме прави безрасъден човек :D , ама то като е живал той е нямало форуми :D А и е вярно, наистина се побърквам. :booooomb:

mgxpower
12-12-2007, 08:32
Ти изпитваш ли някакви по-специални чувствам към момичето Х.?!
Бду тя ако е Х ти трябва да си У еее ето ви едно математическо уравнение

akademika
12-12-2007, 08:41
Разбира се, но не исках да употребявам израза ЕДНО момиче или изобщо такова неопределено словосъчетание, затова използвах X, аз съм Y а пък корените на уравнението и дали има корени ще се определи скоро 8)

soulfly
12-12-2007, 08:41
тои е ХУ а тя е ХХ ;)

Mr.bEps
12-12-2007, 08:46
Един съвет на 18 си-НЕ ВЛАГАЙ ЧУВСТВА!Така или иначе,това няма да е момичето за което ще се жениш,така че по спокойно го давай...Отиди!Какво толкова...ебаси..търсения...л ипсвания...радвай се на мацката докато я имаш и това е!

а каф е смисъла да си с нея? как ще опознаеш истинската любов, ако невлагаш всичко от себе си. Аз имам свое виждане за тези неща: Ако наистина си влюбен в някой, бъди с него и не го изоставяй.
А ако имаш колебания в чувствата си или го желаеш само физически, то не захващай връзка с него, защото накрая и двамата ще берете ядове, има си платена любов за това.

monityY
12-12-2007, 08:48
:P Хахаа.... Отивай бе,глупаво е да те скъса само за тфа че си е потърсил ти първи..Даже тряя да се кефи че си се сетил за нея.Ако ще те къса,причината ще е друга,ама изобщо не вярвам да те скъса,нали сте гаджета?Иди и си лафете,гушкайте се и се :-)

kifla
12-12-2007, 08:50
Като за начало - НЕГРАМОТЕН СИ! А по темата .... струваш ми се някакъв спек...отиди пред училището и виж какво ще ти каже.АКо те отреже значи просто не иска вече да е с теб,а може и друго нещо да ти каже.Не мисли първо най-лощото! :::

akademika
12-12-2007, 08:56
Знам че съм неграмотен :(

bungle
12-12-2007, 09:01
Може да е пропуснала да спомене, че има друг, който обича безумно много. :evil:

B3B0K
12-12-2007, 09:03
spox be pi4 nqma da te zaebe dnes e moqt lo6 den ne mi go vzimai :-x otidi tam vij se s neq ako naistina ima6 po silno 4uvstva ako ne6tata trgnat na zle kaji ne6ty milo gu6niq be prosto ostavi mi lo6iq den na men i btw kade e tva u-6te moga da doida da klukarstvam :evil: kaset