PDA

View Full Version : триене на постове



Anf3tamin4o
12-12-2007, 07:10
Докога ще продължи това триене на постове
Ако може да ми отговори Алекс :)

alex
12-12-2007, 07:12
Кое триене на теми? :)

Anf3tamin4o
12-12-2007, 07:15
Не на теми на отговори
за незнам вече кой път ми се случва да ми трият постовете и то нито оставят някакъв коментар нито нищо вземи сложи някъв код поне да виждаш кой ги трие тия мнения и теми

alex
12-12-2007, 10:07
Ние записваме всяко действие от кой потребител/модератор се извършва но не смятам че това е важно за потребителите. Щом даден модератор е преценил че дадено мнение/тема е било за изтриване значи е било така. Имай предвид че въвеждаме по-строги правила и когато някой пита дали може да забремени приятелкта си ако се скъса презерватина и отговорите са "ти си тъп" и подобни ще бъдат изтривани. Идеята е че безсмислените отговори на проблем нямат място там и ще бъдат изтривани. Конкретно за твоите отговори не знам защото не знам в кои теми са били и т.н. но ще поразпитам и поразгелдам.

Anf3tamin4o
12-12-2007, 15:18
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=146535
Eто Алекс ако искаш можеш да видиш колко пъти са ми трити в мненията и 2-ро провери дали този потребител който е пуснал темата не е спамил и тогава да ми трие мнението съответния модератор и ако можеш да ми кажеш кой е модератора а не да се крие без да казва нищо защото казах че спами и той веднага ми изтри мнението
Искам само да ми кажеш кой е модератора а не да се крие като мишка от котка

alex
12-13-2007, 07:34
Темата сама по себе си не беше СПАМ. Но потребителя се интересува как може да ни спами без да го баннем (което е безумие да му даваме такава инфорамция) и още нещо - имаше подпис с линк койтобеше единствената цел на потребителя - реклама на сайта си. Да прав си, ще говоря с модераора за това.

Ruthless
12-13-2007, 12:27
Това ти, Antibulshitz, Forslor и още едно момче, направо ми лазите по нервите вече. Мойте уважения, ама неможе един ваш коментар да е смислен без заяждания, без обиди и прочие и в следващия едва ли не да го псувате, а и това съм виждал, но не съм сигурен от кого беше тази... На какъв език да Ви се говори? Или по лесния начин или по трудния ще стане. В началото имах търпение, но вие вече прекалявате. Значи може и по по погрешка някога да стане нещо, но това не означава да почнете да са заяждате с модераторския екип, а да се свържите с някого и да му обясните за какво става въпрос. Има си и правила, спомнете си какво сте писали, вижте правилата, за да сте сигурни, че не сте в нарушение. Вие искате от нас коректност, нали? Ако е така, ние искаме същото от вас и всичко ще е наред.

П.П.: Извинявам се, ако съм объркал на някой ника или съм забравил някого да добавя.

Anf3tamin4o
12-13-2007, 15:11
.......
Какво за 1-ви път ли ми триеш постовете ?

ваш коментар да е смислен
Какво разбираш за смислен коментар на това да каже как да влезна в друг компютър и аз да му отговоря със смислен коментар с една дума отговор на неговия въпрос и утре други ден едва ли не да се прави на могъщия хакер

На какъв език да Ви се говори?Или по лесния начин или по трудния ще стане.
Това като заплаха ли да го приема


Има си и правила, спомнете си какво сте писали, вижте правилата, за да сте сигурни, че не сте в нарушение.
Сега ми кажи ти с какво аз наруших правилата обидих ли някой или какво ?


Това ти, Antibulshitz, Forslor и още едно момче,
Другото момче кое е BallFace ли е стария ник JackAzz
И с какво те дразним че отговарям смислено на хубаво зададените въпроси.А това че ти искаш да останеш сам в раздел компютри си е твой проблем защото само ние 4-мата отговаряме там, и ти какво искаш да се проявиш като могъщия хакер който разбира много от компютри.Еми много се лъжеш за съжеление.До тука ли трябваше да се стигне за да разбера кой ми трие мненията ?

Ruthless
12-13-2007, 15:27
Изтрил съм ти 3-4 коментара, който бяха пълни глупости. Добре помагате, съгласен съм, но при положение, че ще псувате или ще убиждате, изобщо не пишете. Съгласен съм, че помагате, нямам притов, евала за което, обаче нека го караме, като хората. Има въпроси от този сорт найстина, скоро ще има решение на въпроси от този сорт. Найстина и аз понякога се изнервям, но човека незнае, няма човек, който да знае всичко, затова съмсем спокойно им обяснявам. Това предлагам да направите и вие. Скоро ще има изненада за всички, свързана с целия форум, ще я разберете предполагам до нова или след нова година, зависи от всеки от екипа. Разделът далеч не е мой и аз далеч не съм се мислил за хакер, просто понякога отношението ви не ми харесва към потребителите. Това вече, кой ти трие всички мнения, не мога да отговоря.

Просто моля за добро отношение към всички. В случай, че желаеш да помагаш, веднага бих могъл да ти намеря как да помогнеш за празниците например.

Няма никакви заплахи, няма лоши чувства!

Поздрави!

Mooo6no
12-15-2007, 15:43
Анфетаминчо е много заядлив юзър. И с мен се заяждаже, и ме обвиняваше, че лъжа (а по този начин и обиждаше) без каквото и да е основание и доказателство.

Anf3tamin4o
12-15-2007, 17:34
Анфетаминчо е много заядлив юзър. И с мен се заяждаже, и ме обвиняваше, че лъжа (а по този начин и обиждаше) без каквото и да е основание и доказателство.
Не се прави на остроумен

Mooo6no
12-15-2007, 20:34
Всъщност бях бая тъп, за да не загрея, че ти просто си се ебаваш с всички. :wink:

Liz
12-30-2007, 04:34
Имам един малък въпрос, и не искам да правя нова тема..
Как от 1600-1700 мнения изведнъж ми станаха 300 и нещо??

swords1010
12-30-2007, 10:45
Да, много често се трият мнения с нищо не помагащи на автора на темата, не свързани със темата или талива с несериозен характер (всъщност всяко едно подобно мнение нарушава правилата). Искам да уверя BallFace, че никой модератор не би си позволил да изтрие мнение на потребител, само защото "му има зъб". :)

Ruthless
12-30-2007, 17:05
В момента разчиствам раздел Компютри от ненужни коментари и дублиращи се теми + оправяне на заглавията на темите, за да няма проблеми при използването на търсачката за този раздел. Това е моят подарък за вас. Все още не е довършен, но и това ще стане. Видях, че има такива работи и за всеки случай да ви кажа пък е и време.

П.П.: Няма кой знае колко изтрити коментари за момента, при това не и на редовните ни потребители.

Reed
01-01-2008, 12:18
Имам един малък въпрос, и не искам да правя нова тема..
Как от 1600-1700 мнения изведнъж ми станаха 300 и нещо??
И на мен ми се е случвало...само,че от 1300 на 500