PDA

View Full Version : бременна ли съм?



ant1_4alga
12-12-2007, 07:59
Здравейте искам да попитам какви са симптомите ако съм бременна иии не ми казвайте пак да си купувам тест за бременност просто питам за симптоми?:cry: Благодаря ви предварително :(

12-12-2007, 08:05
Аве боли го някой фара бременна ли си 'ма! Пачанга! Кажи на оня педал баща ти, като те шиба да си слага гума, за чичо ти се отнася същото. Да ва еба, в тоя форум всеки час се появява неква такваз тема. Бахта в крантите недорасли.

rakiQ
12-12-2007, 08:19
Аве боли го някой фара бременна ли си 'ма! Пачанга! Кажи на оня педал баща ти, като те шиба да си слага гума, за чичо ти се отнася същото. Да ва е**, в тоя форум всеки час се появява неква такваз тема. Бахта в крантите недорасли.

ПРЕСТАНИ ДА ОБИЖДАШ

никой не е длъжен да ти чете селяндурските мнения

кат имаш проблем -трай!

-----------
гадене.... гладна си ма не ти се ядее... повръщане...
най-добре направи тест
щото сега като почнат смотаните пубери със смотаните си мнения .. ще се сдухашш..

не се коси :!: :wink:

JuS7^YourS
12-12-2007, 08:23
симптомите са първо, че ти закъснява цикъла, гади ти се, повръщаш, подуват ти се гърдите. Но разбира се за всяка жена са индивидуални, при всички обаче закъснява цикъла. Но един тест най-добре ще ти покаже. :)

ant1_4alga
12-12-2007, 08:27
еми проблема е че чак след месез трябва да ми дойде тая нощ повърнах и имах болки в стомаха ама нагоре чак към ребрата и ся нз кво значи тва мислех да изпия едно хапче ама не го направих а минаха вече 4дни а до момента когато тряа ми дойде немоа изтрая и ся мн се притеснявам след като повърнах :neutral:

Mr.bEps
12-12-2007, 08:34
еми проблема е че чак след месез трябва да ми дойде тая нощ повърнах и имах болки в стомаха ама нагоре чак към ребрата и ся нз кво значи тва мислех да изпия едно хапче ама не го направих а минаха вече 4дни а до момента когато тряа ми дойде немоа изтрая и ся мн се притеснявам след като повърнах :neutral:
Между 2рата седмица и 3тия месец е гаденето, надушваш всичко, ядети се като за цял футболен отбор, набъбват ти гърдите... и така ама вземи си един шурчек и се провери.. но може и от настинка също да повърнеш и да имаш болки в корема :-o

ant1_4alga
12-12-2007, 08:39
еми да болна съм ама последно повръщане от настинка ми беше преди години :) иии ся просто нз добре предполагам че ако съм бременна и ме боли корема ще ме боли по надолу а не чак към ребрата ама пак съм спек щеше да ми е по спокойно ако щеше да ми идва тия дни а то чак след месец :?добре между 2седмица и 3-тия месец ама аз повърнах на 4-тия ден нормално ли е толкова рано да повърна ако съм бременна?ама често ли тряа ми се драйфа или тва е от порядъка на един път да се издрайфам и край поече няма ама да съм бременна? :cry: сорка че задавам толкова мн въпроси и то глупави ама за прйв път ми се случва да има вероятност да съм бременна а ако съм бременна съм мъртва :cry:

12-12-2007, 08:42
Аве боли го някой фара бременна ли си 'ма! Пачанга! Кажи на оня педал баща ти, като те шиба да си слага гума, за чичо ти се отнася същото. Да ва е**, в тоя форум всеки час се появява неква такваз тема. Бахта в крантите недорасли.
ш еи педро я по спокоино че ше ти еба маиката ако напишеш още един такъв киментар !

ani4ka_bani4ka
12-12-2007, 09:17
ми, начи... гаденето трябва да е доста по-редовно от само веднъж и попринцип не се проявява толкова рано, та по всяка вероятност нищо ти няма. иначе, друго какво - корема ти се втвърдява, все едно си с постоянно стегнати мускули.

ПП: не се притеснявай чак толкова много да не си докараш язва вместо бебе. верно, че за всеки е различно, ама не е ЧАК толкова лесно да забременееш. има хора, които с години се опитват и не успяват...

ant1_4alga
12-12-2007, 09:22
ми аз пия Диане35 ама не против забременяване а защото имам киста и се чудя дали тия противозачатъмни помагат както за кистата така и против забременяване?

12-12-2007, 09:28
Аве ~egoistiC, жено мъжо каквото и да си. Тия темички прелитат през час, толкова ли е сложно да прелисти сраница две назад и да си разбере проблема, пък и ако иска да разбере дали е бременна, да си купи тест, обиждам я, защото вече откровенно ми е писнало от подобни теми!

ant1_4alga
12-12-2007, 09:37
ми като ти е писнало просто не ги отваряй и не поствай в тях е толкова ли тряа си прост че да не го направиш кат не те кефи не я отваряй и тва :smt098:

ubuntu
12-12-2007, 10:00
Чичко Доктор... не се срамувай че ще гледа където не всеки има възможност да надникне ... по добре малко срам от колкото както ти сама казваш . . "смърт" ае успех дано е настинка :)

Omen
12-12-2007, 10:38
Аве ~egoistiC, жено мъжо каквото и да си. Тия темички прелитат през час, толкова ли е сложно да прелисти сраница две назад и да си разбере проблема, пък и ако иска да разбере дали е бременна, да си купи тест, обиждам я, защото вече откровенно ми е писнало от подобни теми!
ami kato tolkovata te qdosvat prosto nedei da gi razglejda6!momi4eto prosto se pritesnqva !ni6to ne ti e napravila

a otnosno cikala :toi moje i da ti zakasnee bez da si bremenna.taka4e ne spi4ai tolkova mnogo kupi si edno test4e ot nqkade dale4e ot vas i uspeh!
(a p1k ako slu4aino se okaje 4e si bremenna i te izgonqt ot vas moje da doide6 da spi6 v ka6ti :wink: )

eraser_9
12-12-2007, 11:41
Аве боли го някой фара бременна ли си 'ма! Пачанга! Кажи на оня педал баща ти, като те шиба да си слага гума, за чичо ти се отнася същото. Да ва е**, в тоя форум всеки час се появява неква такваз тема. Бахта в крантите недорасли.

ПРЕСТАНИ ДА ОБИЖДАШ

никой не е длъжен да ти чете селяндурските мнения

кат имаш проблем -трай!

-----------
гадене.... гладна си ма не ти се ядее... повръщане...
най-добре направи тест
щото сега като почнат смотаните пубери със смотаните си мнения .. ще се сдухашш..

не се коси :!: :wink:

+1

ant1_4alga
12-12-2007, 17:33
Благодаря ви мн дано наистина да не съм бременна тя и майка ми каза че тва дето съм повърнала е щот съм болна и се надявам наистина да е така :P ще видим след 1месец дали ша ми дойде а и няма начин да ми закъснее ако не съм бременна щото дето ги пия хапчетата по бреме на 7дневната пауза по часовник ми идва в един и същи ден винаги неделя о както ги пия не е пропускало да ми дойде и то винаги неделя :)