PDA

View Full Version : 14-годишно момче почина след сбиване в училище



mgxpower
12-12-2007, 10:01
Случаят се разследва, в боя са участвали двама осмокласници
11.12.2007

14-годишен ученик почина след сбиване в двора на ОУ "Никола Икономов" в Разград, съобщи директорът на полицията в града комисар Кръстю Сотиров.

Инцидентът станал през междучасие днес по обяд на спортната площадка в училището след скандал между двама ученици от 8-ми "б" клас. Присъствали
и други ученици.

Сигналът за случилото се е подаден в полицията малко след 13.00 ч. от Спешния медицински център.

При пристигането на автопатрула детето все още е било живо, уточни Сотиров.

Причината за настъпването на смъртта ще стане известна след аутопсията утре. По случая е образувано досъдебно производство.

Предстои да бъдат разпитани над 20 деца, очевидци на инцидента, съобщи окръжният прокурор Огнян Дамянов.

В училището има охранител, но той не е бил свидетел на сбиването, уточни Тезджан Бошнакова, инспектор към Детската педагогическа стая.

Тя каза, че родителите на починалото дете все още не са уведомени, тъй като са в чужбина.

netinfo.bg

n1ght_shadow
12-12-2007, 10:11
no comment...

malka_sladuranka
12-12-2007, 10:37
Ужас. И аз го четох това вчера в Дир.бг. :shock:
Нямам думи. Много гадно ми стана. Просто.. явно има много злоба в хората. Незнам...
Не е нормално сутринта да станеш, да се облечеш за училище и да излезнеш.. ии да не се прибереш. Просто не е честно....

iMmOrAl`GiRl
12-12-2007, 10:38
е нямам думи..........
толкова нелепо и тъжно

hOuseE_lOver
12-12-2007, 10:39
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MixXx
12-12-2007, 10:44
разград rullzzz...това е разград...ако не с добро,то поне с лошо ще се прочуем :(

malka_sladuranka
12-12-2007, 10:54
А ето я и днешната статия от Дир.бг

Смъртта на ученика Халил Беширов Хасанов (14 г.), починал при сбиване в основно училище "Никола Икономов" в Разград във вторник, е настъпила вследствие на мозъчно сътресение, довело до оток на мозъка и блокиране на дишането.
Това съобщи окръжният прокурор Огнян Дамянов, цитиран от БТА. Той се позова на предварителното становище на вещото лице - д-р Тодор Минчев, извършил днес аутопсията на трупа. Смъртта е настъпила в рамките на 5 до 10 минути и е била неизбежна. От предварителната експертиза не е ясно дали мозъчното сътресение е получено при удара при сбиването или при удара по главата при падането, уточни Дамянов. Според един от свидетелите, момчето е починало, преди да пристигне линейката.
До десет дни предстои да бъдат изследвани проби от мозъка на починалото момче, след което ще бъде готова окончателната съдебно-медицинска експертиза, уточни Дамянов. До момента са разпитани всички близо 20 очевидци на инцидента, станал вчера в двора на училището. Предстоят разпити на директора на училището, на класния ръководител, фелдшера и охранителите. Ще бъде назначена и психологично-психиатрична експертиза на другото момче, участвало в сбиването - Хюсеин Зюхтюев. На базата на тази експертиза ще се установи дали Зюхтюев има психични отклонения, какъв е типът на характера му, както и прагът на раздразнимост.
Родителите на Халил са уведомени за инцидента. Тази сутрин те са пристигнали от Германия, където работят от години. Очаква се разследването по случая да приключи в срок от два месеца.

mgxpower
12-12-2007, 12:01
Представете си какво е да работите в чужбина дълго време и супер много рядко да виждате детето си...и накрая да ви съобщят...,че е починало и последния път в , който сте го виждали живо да е било преди месеци или година..много тежко!
И аз се питам само едно при 20 очевидци на инцидента защо никой не е предприел нещо?!Как може така? Всеки гледа сеира..никой не помага на момчето нека им е за урок

mon4eto
12-12-2007, 14:11
Tolkova zloba ima v tiq u4enici 4e prosto nqma nakade :? Mnogo tajno e tova naistina :cry: :cry: :cry: :cry:

Seducti0n
12-12-2007, 14:45
Представете си какво е да работите в чужбина дълго време и супер много рядко да виждате детето си...и накрая да ви съобщят...,че е починало и последния път в , който сте го виждали живо да е било преди месеци или година..много тежко!
И аз се питам само едно при 20 очевидци на инцидента защо никой не е предприел нещо?!Как може така? Всеки гледа сеира..никой не помага на момчето нека им е за урок

Защото живеем в едно егоистично общество,всеки гледа единствено себе си и това как самия той да извлече дивиденти в дадена ситуация...

Много по-лесно е да гледаме сеира, вместо даго прекратим.Колко ли коравосърдечни са тези очевидци, да виждат как детето го пребиват и да не се намесят,това не мога да го проумея.... :? Нима наистина може да има толкова жестоки същества на този свят,нима агресията в училище е ескалирала до такава степен,че да достигне своя апогей.... :?

mgxpower
12-12-2007, 20:28
Представете си какво е да работите в чужбина дълго време и супер много рядко да виждате детето си...и накрая да ви съобщят...,че е починало и последния път в , който сте го виждали живо да е било преди месеци или година..много тежко!
И аз се питам само едно при 20 очевидци на инцидента защо никой не е предприел нещо?!Как може така? Всеки гледа сеира..никой не помага на момчето нека им е за урок

Защото живеем в едно егоистично общество,всеки гледа единствено себе си и това как самия той да извлече дивиденти в дадена ситуация...

Много по-лесно е да гледаме сеира, вместо даго прекратим.Колко ли коравосърдечни са тези очевидци, да виждат как детето го пребиват и да не се намесят,това не мога да го проумея.... :? Нима наистина може да има толкова жестоки същества на този свят,нима агресията в училище е ескалирала до такава степен,че да достигне своя апогей.... :?
Сега като гледам сигурно половината очевидци са им били връстници...момичета момчета...както и да е гъзарията тресе в момента всички..особено по-младите..на мода е да си "лош" , "зъл" , "агресивен" както се пее в повечето хип хоп песни...!
След като свърши новината за това момче...дадоха и как американци деца..стреляли по автобус и колко там ранени имало...и пак сме много по-добре от другите народи!Но не бива да се стига до такива крайности :-# :-# :-#

Seducti0n
12-12-2007, 20:47
Може би не точно модата,колкото липсата на хуманност,на човеколюбие на съпричастност.Както казах,вече много по-лесно еда бъдеш един пасивен очевидец,отколкото да заемеш ролята на заитник.Всички, се крият, като мишки, а иначе голями тарикатчета се водят. :?

teenkopele
12-13-2007, 02:20
Абре няква странна е цялата работа. Хубаво имало е тупаници, ритници ала-бала, но да се умре само от това? Трябва да е било наистина брутално....и да е имало 20 и кусур човека "публика" без никой да направи нещо?
Съмнително...поне за мен. :shock:

Seducti0n
12-13-2007, 07:47
Абре няква странна е цялата работа. Хубаво имало е тупаници, ритници ала-бала, но да се умре само от това? Трябва да е било наистина брутално....и да е имало 20 и кусур човека "публика" без никой да направи нещо?
Съмнително...поне за мен. :shock:

Според мен побоя не е бил,толкова задълбочен,ако мога така да се изразя.По последна информация след извъншената ексептиза от патолога,момчето е починало от удара,който главата му е понесла,когато то е паднало на земята... :?

kakaomen
12-13-2007, 08:08
Нека си се избиват, мен не ми пречи. :) Като се избият повече => ще има по-малко хора => ще има достатъчно петрол и храна за останалите => другите ще живеят по-добре. Пък и като по-глупавите индивиди се убиват оцеляват по-интелигентните => човешката раса просперира. :grin:
Логика баце :D

Seducti0n
12-13-2007, 08:55
Как може да говориш така....Какво означава" нека се избиват" ,те са хора за бога.Щели да просперитат интелигентните,дрън-дрън те и сега са по-напред от неудачниците...

Агресията сред младежта е на отчайващо високо ниво,какво им става на всички,трепят се наред с основателен повод, че и без такъв... :?

gimikik
12-13-2007, 11:42
така е наистина понякога и аз имам чувстовото че се намирам в некав зверилник.НИТО грам хуманност съчувствие и разбиране ако някой не ти харесва-убий го ,унижи го накарай го да се почувства още по зле нека да съжелява за това че се е родил .За съжеление положението е точно такова всеки гледа за себе си и ако види че другия пада се кефи и от тва му идват сили за да продължи напред :shock: но има и дожри хора за тях си заслужава да живееш


п.с както и преди съм казвал по жесток вид от нас хората няма и то да вършим такива годости с пълно съзнание .... :shock:

HopeLesss
12-14-2007, 09:26
Всъщност не е толкова трудно човек да умре, колкото всички ние си мислим. Момчето е паднало, ударило си е главата и е получил вътрешен кръвоизлив, мозъчно сътресение или каквото искате... Смъртта настъпва буквално за няколко минути. Едва ли са могли да го спасят.

Аз все си мисля, че проблема е в това, че рядко има хора, на които можем да разчитаме. Колко от вас имат приятели, в които сте сигурни, че ще влязат в огъня заради вас? Това момче най-вероятно не е имал такъв човек, или просто той не е бил там. Факт е, че хората се страхуват да се месят в чуждите проблеми, за да не отнесат шамарите и те. Просто сме страхлива нация - пъзльовци, путьовци и какви ли още не. Жалко за момчето наистина...

Спомням си един случай. Преди може би 3-4 години... Бяхме излезли аз, тогавашното ми гадже и още 3-4 момчето. Към нас се задават някви яки газета и се нахвърлят към едното момче. Всички останали гледат... ебати... това никъде го няма. Ония почнаха да го ритат, да го блъскат и само аз, при положение, че съм момиче, отидох при него. Не че ще го защитя, но поне да не е сам. И е факт, че ония престанаха. Ритнаха го веднъж и си тръгнаха... Не ме питайте с каква погнуса после гледах ония 3-ма страхливци, които после ми отговориха, че не се месят в чужди проблеми #-o

macka_bez_zadrajki
12-14-2007, 18:03
Накъде отива света :smt085 !!! Не разбирам как може от толкава малки децата да бадат толкова злобни и агресивни!Заради някаква глупост да се стигат до побоища и наи вече смърт ! Абе въобще как може да се раждат такива гадни изроди...Просто няма какво друго да кажа

mgxpower
12-14-2007, 19:47
Ами за онова момче или момичета ли бяха където накълцали тялото на съученичката си или съученикат и го/я сложили в чували!

Seducti0n
12-14-2007, 20:21
Ами за онова момче или момичета ли бяха където накълцали тялото на съученичката си или съученикат и го/я сложили в чували!

Става въпрос за 2 момчета.Имената им бяха производни на Кристиян(не, че това оказва,кой знае колко голямо значение по случая).

Както казах,вече агресията ескалира,няма къде да я изливат.Изнервени от редица обстоятелства децата търсят отдушник,човек на когота да си изкарат всичкия негативизъм...Не ми се вярва това момче да е искало да убие съученика си,ао го искаше едва ли щеше де го направи пред толкова широк кръг от аудитория в самото училище.До колкото разбрах,момчето е имал проблеми у дома,не е изключена и версията за домашно насилие отх страна на бащата,което е оказало фатално послествие за психаката на извършителя.

След,като бъде извърщена съдебната експертиза ще се разбере дали вършителя на действието е в добро психическо здраве и дали убийството е предумишлено или е резултат от фаталното развитите се събитията.

Има редица смекчаващи вината фактори.Дано да има правосъдие...

mgxpower
12-14-2007, 22:12
за тия скапани резаци голям проблем стана !
а като турци -->ЦИГАНИ изнасилват и убиват българчета не се споменава...казват се само 2 реда без да се споменават имената,но в тоя случай моментално се казва халил,хасан,ахмет,резняк...а ре да си е**т майката мизерна ! както казах , дано всеки ден да ни заливат по 5 пъти с такива новини , та да се отървем от тая СГАН !Това са деца бе простак скапан!Как може да си толкова прост..да те хвана и да пребия и майка ти няма да те познае после! :evil:

Seducti0n
12-14-2007, 22:31
Ники,боя няма да оправи нещата,повярвай ми. :wink:

А колкото до мнението на-SuckMyBalls-не знам ти човек ли си,не си ли.Ккаво е това отношение,става въпрос за деца бе човек,разираш ли ДЕЦА? :shock: Какво си седнал да ги делиш на турчета,циганчета и т.н.Каквито права имаме българите,такива имат и те,окей?Пффф да ти имам и мисленото... :?

dЯuИk3n_M0nk3Y
12-15-2007, 08:59
Аре само да не твърдиш, че имаме равни права. До там стигнахме, че те са в по-добро положение от нас..
Колкото до момчето, жалко настина.

Seducti0n
12-15-2007, 13:21
Никъде в постта си, не съм употребила думичката-твърдя,нали?Говоря принципно,че не е правибно да се делим,защото сме териториално обременени и колкото и да ни е трудно,се налага да спазваме някакви норми на поведение.

Дискриминацията е пагубна черта от бългаския характер.Опитвам се да я нямаля, но на дали ще успея. :?

123456
12-15-2007, 15:05
Друга версия твърди, че момчето е било пребито от цигани, но за да не се наклжда етническо напрежение случая е потулен с извнинето, че децата са "играели" на кеч.

mgxpower
12-15-2007, 15:52
Скарали се заради скейтборд...заради един тъп скейтборд..нямам думи просто!Ако случката се беше случила извън учебно време..нямаше да й се отдаде толкова много внимание ама българите са ламтящи за сеири...сензации и простотии!

mgxpower
12-15-2007, 22:16
12-годишно момче е наръгано в гърба от свой 13-годишен съученик след сбиване снощи около 18.00 часа на улица „Скакавец” в Самоков. Двете момчета са се връщали от училище, когато между тях възниква спор, който прераства в бой.
13-годишното момче вади джобно ножче и наръгва съученика си.
Наръганото момче е прието в болница без опасност за живота.
13-годишният ученик е разпитан от дознател в РПУ-Самоков в присъствието на родителите му.

Seducti0n
12-15-2007, 22:29
До кога ще се трепят тези невръстни дечица,до кога? :?

mgxpower
12-15-2007, 22:38
И утре когато имам деца как ще ги пусна спокойно на училище?!като във всеки един момент има потенциална опасност върху техния живот..

HopeLesss
12-16-2007, 07:34
Ники, недей така :) Аз съм оптимист и вярвам, че нашите деца ще живеят в едно по-добро време ;-) Пък ако не - от 1-ви клас на айкидо, карате или нещо от сорта 8-)

Mooo6no
12-16-2007, 09:24
Според мен основните виновници за побойщата в училищата са:
1. Родителите, които бият децата си, за да ги учат кое е добро и кое лошо или просто ей тъй на и съответно ги озверяват и учат, че по-силния има правото да нанася физизически щети на по-слабия.
2. Всички учители и целия песнолал в училищата и детските градини. Ако това не се допуска в първите години до 3-4 клас няма да се случва и нататък с по-големи щети. Сега децата са свикнали, че боят е нещо абсолютно нормално и за това не са виновни те.


А за самото момче-"убиец", какво да кажа? Поредния нормален бой , само че този път прерарстнал в нещо с много лоши последствия заради стечение на случайни обстоятелства. Проблемът изобщо не е в него, той не е искал това да се случва. Със сигурност му е много тежко, аз го гледах по телевизията как се извиняваше за това, което се е случило. Дано да се размине по-леко. Проблемът няма да се реши като наказваме жеритвите (защото той е жертва), а като се обърне внимание горните 2 виновника, поне според мен.

mgxpower
12-16-2007, 10:03
Тази България ли създаде Аспарух?!
Това ли отглежда България едни потенциални убийци още от малки?!
Тва питам аз , но никой не би бил в състояние да даде отговор!
Защото тия въпроси касаят всички!

BeBoNcHeTo
12-16-2007, 16:47
Да това е поредния случей за такива изяви в клас.Смятам,че това е от някаква страна безотговорнос

kasiopea
12-18-2007, 12:53
Аз лично бях потресена от случилото се. Детската агресия до много далеч стигна. :-s

theEXPLOITED
12-18-2007, 17:00
Понякога децата са много злабни........

The_Demon_Girl
01-04-2008, 08:11
Нека си се избиват, мен не ми пречи. :) Като се избият повече => ще има по-малко хора => ще има достатъчно петрол и храна за останалите => другите ще живеят по-добре. Пък и като по-глупавите индивиди се убиват оцеляват по-интелигентните => човешката раса просперира. :grin:
Логика баце :D
Щяла да остане интелигенцията .... И какво наричаш интелигенция..... Такива хора като теб кадето мислят само за себеси ... :-x И ето точно това е причината да има такива побойща ... Защото е имало толкова много свидетели и никой не енаправил нищо да ги разтърве :shock: ... Е не остана ли малко човечност у хората :-s ....

То това да беше един два случая .. Но това започна да става всекидневно ... Винаги новините започват с нещо такова "Днес в София имаше катасрофа ... има три жертви и двама с опасност за живота" или пак "В еди кое си училище в Пловдив имало жесток побой има двама загинали ...." :-s Е кога ще кажат нещо хубаво ... :neutral:
Няма ли да перстанат да се избиват заради пола си, ресата си или пак стила на музика която слушат .... :shock: ...
Все пак всички сме хора ...

die_die_my_darling_
01-06-2008, 20:25
пак ли умря някой бе....
тцтцтц
ужас :neutral:

Alira
03-01-2008, 17:47
Абре няква странна е цялата работа. Хубаво имало е тупаници, ритници ала-бала, но да се умре само от това? Трябва да е било наистина брутално....и да е имало 20 и кусур човека "публика" без никой да направи нещо?
Съмнително...поне за мен. :shock:

Според мен побоя не е бил,толкова задълбочен,ако мога така да се изразя.По последна информация след извъншената ексептиза от патолога,момчето е починало от удара,който главата му е понесла,когато то е паднало на земята... :?
Така е, ама гадното е, че сега макар и двамата да са били виновни ще изкарат тоя дето е починал ангел(макар да не е било така) а другият ще е звяр, който винаги се бие, спори и се изнервя често....ама така става в нашата държава и с нашия манталитет :(

03-26-2008, 10:32
Taka e balacite ubivat drugi balaci ! Tova e vsi4ko do religiqta ! Tq e vinovna !

nazistka
03-26-2008, 15:02
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

qvniq
03-26-2008, 15:40
Да и сигурно починалият е невинно ангелче, което нищо не е направило.
Представи си този дето е починал да е крал, удрял другите и т.н. и изведнъж това момче да се е ядосало нещо и да му е дал заслуженото...
ПО-добре е 30 човека да са доволни без 1, отколкото 30 човека да ги бие, тормози, обижда и т.н.
Хората са казали - Който си го търси - получава си го.
Защо например Петко дето е бил в час и си е писал нещо без да се закача с другите не му се е случило това... ;)
Както казва kakaomen...идиотите да умират, за да не закачат останалите деца ;)
А за останалите 20 човека просто нямам думи..сеирджии... :shock:
Аз поначало не се закачам с никой и съм кротък , но когато един тапанар , който се мислеше за голям газар и битка тормозише почти цялото даскало и един път ме поля с вода.После ме уцели с шеше по главата близо до слепоочието аз му се хвърлих но ни разтърваха.След часовете той ме чакаше долу много надъхан удари ме един път и аз побеснях .Никой не очакваше че съм способен на това , което направих набих го и го унижих пред всички. ТОВА Е СПРАВЕДЛИВОСТ!!

LeAv3 m3 Al0n3
03-26-2008, 17:27
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

qvniq
03-26-2008, 19:26
абе гадна работа :(

hgfh
04-05-2008, 09:19
Аре само да не твърдиш, че имаме равни права. До там стигнахме, че те са в по-добро положение от нас..
Колкото до момчето, жалко настина.


ama kolko si prav/a =;

_FaShIoN_
04-14-2008, 11:50
..Има много злоба сред децата в днешно време,особено сред по-малките...

EJI4eTy
04-14-2008, 12:27
........... :? :? :?

tqnko1
04-16-2008, 11:17
Tolkova zloba ima v tiq u4enici 4e prosto nqma nakade :? Mnogo tajno e tova naistina :cry: :cry: :cry: :cry:
gazari sa vsi4ki..

Ivalinka
04-17-2008, 15:02
:( КАКВО ДРУГО.....

xXxScreamxXx
04-20-2008, 15:41
Ужас. И аз го четох това вчера в Дир.бг. :shock:
Нямам думи. Много гадно ми стана. Просто.. явно има много злоба в хората. Незнам...
Не е нормално сутринта да станеш, да се облечеш за училище и да излезнеш.. ии да не се прибереш. Просто не е честно....

наистина е мн кофти .... :( :?

HePeAJIeH
04-21-2008, 07:26
Това е реалността.Така че за онези които са потенциални жертви или ги тормозят ще кажа-ИЗЛЕЗТЕ ОТ ЧЕРУПКАТА СИ БЪДЕТЕ ВИНАГИ НАЩРЕК И ОТССТОЯВАЙТЕ СЕБЕ СИ И АКО ВИ НАПАДНАТ СЕ ЗАЩИТАВАЙТЕ НЕЗАВИСИМО КАК СА ВИ НАПАДНАЛИ! аЗ ОТ 2 СЕДМИЦИ ВЕЧЕ ОБМИСЛЯМ ВАРИАНТА ДА СИ КУПЯ БОКС :( нЕ ЗА ДА ХОДЯ ДА ТРЕПЯ ХОРАТА А ДА ГИ ТРЕПЯ АКО МЕ НАПАДНАТ `ЩОТО НАШАТА ХУБАВА ТАТКОВИНА Е ПЪЛНА С ИЗНЕНАДИ ПО УЛИЦИТЕ :?

ANTIHUMAN
04-22-2008, 13:53
Да и сигурно починалият е невинно ангелче, което нищо не е направило.
Представи си този дето е починал да е крал, удрял другите и т.н. и изведнъж това момче да се е ядосало нещо и да му е дал заслуженото...
ПО-добре е 30 човека да са доволни без 1, отколкото 30 човека да ги бие, тормози, обижда и т.н.
Хората са казали - Който си го търси - получава си го.
Защо например Петко дето е бил в час и си е писал нещо без да се закача с другите не му се е случило това... ;)
Както казва kakaomen...идиотите да умират, за да не закачат останалите деца ;)
А за останалите 20 човека просто нямам думи..сеирджии... :shock:

Еми на този Петко(некво име си избрала ок) може Стоянчо да го удари без причина?Нали знаеш кви гЪзари станаха всички!
П.П. Виновно е ОБЩЕСТВОТО за ВСИЧКО това!!!!!!!!!!!

ivana0895
07-21-2008, 22:30
Представете си какво е да работите в чужбина дълго време и супер много рядко да виждате детето си...и накрая да ви съобщят...,че е починало и последния път в , който сте го виждали живо да е било преди месеци или година..много тежко!
И аз се питам само едно при 20 очевидци на инцидента защо никой не е предприел нещо?!Как може така? Всеки гледа сеира..никой не помага на момчето нека им е за урок

Защото живеем в едно егоистично общество,всеки гледа единствено себе си и това как самия той да извлече дивиденти в дадена ситуация...

Много по-лесно е да гледаме сеира, вместо даго прекратим.Колко ли коравосърдечни са тези очевидци, да виждат как детето го пребиват и да не се намесят,това не мога да го проумея.... :? Нима наистина може да има толкова жестоки същества на този свят,нима агресията в училище е ескалирала до такава степен,че да достигне своя апогей.... :?
naistina e taka nap1lno te podkrepqm skoro v daskalo ima6e podoben sly4ei dve deca ot 5 klas se sbiha v dvora 1 be6e nasineno , predstavete si az i nqkolko s1y4eni4k stoim pred y-6te i 4yvame kak po malkite zapo4vat da skandirat BOI BOI BOI BOI BOI i otidohme est da vidim kakvo stava tam ima6e i hora ot 5 6 7 8 i 9 klas samo ot az i s1y4eni4kite mi se ysmelihme da gi razdeklim ot zlobnata hvatka v koqto se bqha hvanali i v kraina smetka ni izkaraha nas vinovnite za boq ... predstavqte li si 6to za spravedlivost nii gi razt1rvavame i vmesto mersi nii sme gi bili kaarali da se sbiqt ....

6ibanqka
07-23-2008, 21:32
тва е ужасно!!! :shock: :(

chester_love
07-24-2008, 12:23
просто нямам думи... :?

bebito0
09-08-2008, 08:00
6tom e tur4in da umiraaaaaaaaaa....STOP FES :D :x :D :D

After_The_Rain
09-08-2008, 08:08
6tom e tur4in da umiraaaaaaaaaa....STOP FES :D :x :D :D

О, Боже! :x Ще повторя мнението на всички, но просто не мога да не кажа. Горкото момче.

krisiiiiito
09-08-2008, 09:49
:? ужасно .. аз просто нямам думи
и всичко продължава .. и умират млади хора всеки ден а животът си върви и никой нищо не прави защото както казаха живеем в едно егоистично общество